בואו נסכמ"ש?

pennylane11

New member
בואו נסכמ"ש?

משהו שקרה לי השבוע ובא לי לשתף אתכם בו:

המלצה לסופ"ש:

משהו שאמור לקרות לי בשבוע הקרוב ובא לי לשתף אתכם בו:

מילות סיום ומסר לאומה:

תמונה לסיום, אם בא לכם:

קצת שגרה בחוסר שגרה המעיק הזה. stay safe וכו'

Ayelet 363

New member

המלצה לסופ"ש:
הממ, ראיתי קצת מההוביט 2. אז זה? גם התחלתי את Looking for Alaska, אבל יש לי מבחנים ועבודות, אז אני לא חושבת שאתקדם מהר. אני ממש ממש בהתחלה.
משהו שאמור לקרות לי בשבוע הקרוב ובא לי לשתף אתכם בו: אכשל במבחן ואז אתחיל לכתוב עבודה.
מילות סיום ומסר לאומה: שאני אוהבת אתכם ומקווה שהמצב יהיה טוב מהר.

Black Stain

New member
לוקינג פור אלסקה!!!!!!!

קראתי אותו תוך איזה יומיים.. ממש ממש נהנתי ממנו.. ואז רצתי לקרוא את paper towns ונהנתי גם ממנו, הרבה יותר ממה שציפיתי
מסתבר שאני בקטע של ג'ון גרין אחרי הכל..

Ayelet 363

New member
אני ממש רוצה לקרוא את כל הספרים שלו

הבעיה העיקרית שלי היא בעיית זמן. למרות ש-The Fault in our Stars מצא זמן לעצמו ברגע שפיניתי לו זמן. אני מקווה להספיק לקרוא כמה שיותר בזמן הקרוב. אבל אני אומרת את זה המון ולא מיישמת.

Black Stain

New member
כן גם אני נתקלתי בבעיה הזאת

אבל גיליתי את האודיו-בוק כשעשיתי ניתוח לייזר בעיניים ולא יכולתי לראות או לעשות כלום אז הורידו לי את 'העזרה' ושמעתי אותו והתלהבתי, ועכשיו אני ממש מכורה לזה
אני יכולה לעשות מלא דברים ותוך כדי זה לשמוע מלא ספרים שלא היה לי זמן או שלא מצאתי בזמנו.. מומלץ

Ayelet 363

New member
תודה על ההמלצה!

אני אוהבת לקרוא ספרים פיזית, למרות שזה לוקח לי המון זמן ברוב המקרים, אבל יש סיכוי טוב שזה מה שאעשה כדי להתגבר על הבעיה הזו. אולי לא במקרה של לוקינג פור אלסקה, אבל גם אם לא, אולי במקרים אחרים. בינתיים אני לומדת בנסיעות, אבל כבר החלטתי שכשתיגמר תקופת המבחנים אתחיל לשמוע דברים בנסיעות (חשבתי להתחיל להקשיב ל-Welcome to Nightvale, אבל גם אודיו בוקס זו אופציה).

pennylane11

New member
לא יכולתי להמליץ יותר

גם על נייט וייל וגם על אלאסקה, שניים מהדברים האהובים עליי ביקום כולו.
הקטע עם ספרים של ג'ון זה שהם מפנים לעצמם זמן. את לא ממש יכולה לעצור את עצמך, ואת מסיימת אותם תוך יומיים-שלושה, אם את רוצה בזה ואם לא. לכן לא הייתי ממליצה להתחיל אותם, במיוחד את אלאסקה שהוא האהוב עליי, ממש לפני מבחן או בזמן כתיבת עבודה, כשיש לך משהו דחוף יותר לעשות. I would know.

Ayelet 363

New member
טוב שאני קוראת את זה לפני מחר חחח

תכננתי לקרוא את זה מחר כשאני עצובה אחרי מבחן אבל עייפה מכדי להכין עבודה שמאוד מלחיצה אותי (כי אני מניחה שיהיה לי קשה לישון מרוב לחץ וכי יש לי נסיעה ארוכה אחרי המבחן, אז אני יודעת מראש שאהיה מאוד עייפה, ובדרך כלל במצבים כאלה קשה לי ללמוד) לעוד קצת יותר משבוע. אבל אין מצב שאספיק לסיים אותו אז, אז אדחה את המשך הקריאה (לא התקדמתי בכלל מאז שכתבתי פה, כך שקראתי ממש בקושי מהספר).

אה, ותודה על ההמלצות!

Black Stain

New member
אני מקווה שכולם בסדר ומחזיקים מעמד

המלצה לסופ"ש: המשחק של סאת'פארק! לא צחקתי ככה מזמן
משהו שאמור לקרות לי בשבוע הקרוב ובא לי לשתף אתכם בו: יום הולדת של חברה
מילות סיום ומסר לאומה: תשמרו על עצמכם.. יהיה בסדר נעבור גם את זה
תמונה לסיום, אם בא לכם:

למעלה