סיכום חודש יוני!

pennylane11

New member
סיכום חודש יוני!

עקב החוסר המורגש בניהול, החלטתי לפתוח סיכום חודשי שיהיו קצת חיים בפורום. אני לגמרי מאלתרת פה שאלות אז בואו נעשה מאמץ

היי, אני..:
ובימים אלו מקומי ביקום הוא:
משהו נהדר שקרה לי החודש:
משהו פחות נהדר שקרה לי החודש:
הדבר הכי טוב ששמעתי\קראתי\ראיתי\אכלתי\וואטאבר החודש:
מתוך הסדרה, הספר האהוב עליי הוא:
והדמות האהובה עליי היא:
וחוץ מזה, רציתי לספר גם..:

שיהיה חודש טוב לכולם

Ayelet 363

New member
מסכמת

חפרתי הרבה על לימודים.

היי, אני..: איילת, סטודנטית ממורמרת ועייפה (אני כותבת את זה תוך כדי הפסקה בלימודים).
ובימים אלו מקומי ביקום הוא: בבית שבחיפה, מנסה ללמוד.
משהו נהדר שקרה לי החודש:
שראיתי את הסרט The Fault in Our Stars עם אנשים מגניבים והכרתי אנשים מגניבים

שקיבלתי 100 במבחן באנגלית לאחר שקרתה לי פדיחה בזמן הבחינה (בהיתי במרצה ובאוויר מרוב עייפות והמרצה ניגשה לשאול אותי אם אני בסדר). אחר כך, לפני המבחן הסופי, לקח לי הרבה זמן להירדם, ישנתי גרוע ובדקות האחרונות שמתי לב לטעות שכתבתי בבחינה, אבל קיבלתי ציון סופי טוב למרות זאת.
משהו פחות נהדר שקרה לי החודש: יש סיכוי שנכשלתי בקורס שנתי של 5 נקודות זכות. היה לי ממש קשה ללמוד.
גם קיוויתי להספיק לתכנן הרצאה לאייקון (בנושא שקשור ליצירות של ג'וס ווידון או דוקטור הו) ו... לא הספקתי. אם אצליח לחשוב על משהו בתקופה שאחרי המבחנים אולי אנסה לנצל את הזמן שיהיה לי (למרות שהוא לא יהיה כל כך רב כי אהיה אחר כך בחפירה ארכיאולוגית של כ-3 שבועות) כדי לנסות להתחיל לתכנן משהו לעולמות (אני מהמרת על זה שבמילא לא אצליח למצוא משהו שקשור לנושא הרשמי של הכנס).
הדבר הכי טוב ששמעתי\קראתי\ראיתי\אכלתי\וואטאבר החודש:
ראיתי: The Fault in our Stars
שמעתי: כל מיני שירים שהכרתי שאני שומעת בגרסאות חדשות תוך כדי לימוד (בעיקר
Defying Gravity ו- Go the Distance). וגם הסאונדטראק של The Fault in our Stars
מתוך הסדרה, הספר האהוב עליי הוא: הראשון.
והדמות האהובה עליי היא: קטניס.
וחוץ מזה, רציתי לספר גם..:

Ayelet 363

New member
חח

התכוונתי לפגוש "פגשתי והכרתי" ולא רק "הכרתי". זו הייתה גם המטרה העיקרית של המשפט. >< זו הייתה אמורה להיות רמיזה. היא יצאה לא מובנת כי ה"פגשתי" לא היה.

Black Stain

New member
יש פה אנרכיה!

היי, אני..: היייי
ובימים אלו מקומי ביקום הוא: דרום ארצינו המפוארת
משהו נהדר שקרה לי החודש: חתונה של חברה
משהו פחות נהדר שקרה לי החודש: מיקרו כלכלה הורסת לי את החיים
הדבר הכי טוב ששמעתי\קראתי\ראיתי\אכלתי\וואטאבר החודש: looking for alaska של ג'ון גרין, מעולה!
מתוך הסדרה, הספר האהוב עליי הוא: מוקינג'יי למרות שאני מתחילה לחשוב שאני טועה כי לא קראתי אותו המון זמן ואני לא זוכרת כלום
והדמות האהובה עליי היא: קטניס
וחוץ מזה, רציתי לספר גם..: שיהיה בסדר ואני מציעה אותך לניהול

N o R i K o

New member
כפרעלייך מעין

היי, אני..: הילי

ובימים אלו מקומי ביקום הוא: קבורה תחת ספרי לימוד בירושלים
משהו נהדר שקרה לי החודש: שנפטרתי אחת ולתמיד מקורס מורפולוגיה דנטלית
משהו פחות נהדר שקרה לי החודש: החדשות

הדבר הכי טוב ששמעתי\קראתי\ראיתי\אכלתי\וואטאבר החודש: ג'אמפ סטריט 22 היה מעולה! גם מליפיסנט היה ממש נחמד. והתחלתי לראות פארקס אנד רק וזה נפלא!
מתוך הסדרה, הספר האהוב עליי הוא: הראשון
והדמות האהובה עליי היא: קטניס
וחוץ מזה, רציתי לספר גם..: שאני מצטערת על ההיעלמות המוחלטת שלי. זה לא אני, זה הלימודים!

למעלה