חדשות המוזיקה

Loud Radio

New member
חדשות המוזיקה

הרבה דברים קורים בתחום המוזיקה בישראל - החתמות, השקות, חלק מייצגים אותנו פה וחלק שם..
אז זו הפינה להתעדכן בכל מה שקורה. אני אשמע לרגע כמו החדשות בגלגלצ ואגיד "מהההה שקורהההה עכ-שיו!"

אז כן, כאן ועכשיו.
זרמו

Loud Radio

New member
הוכרז לוח ההופעות של פסטיבל הפסנתר 2012

יופידו

את לוח ההופעות המלא ניתן למצוא באתר הרשמי של פסטיבל הפסנתר:
http://pianofestival.co.il/

בדר"כ בפסטיבל הפסנתר מתקיימים שיתופי פעולה מפתיעים וחדשים בין זמרים, אמנים ולהקות שונות. אחד משיתופי הפעולה המוצלחים של השנה האחרונה הוא כמובן אביב גפן ואביתר בנאי, שהופיעו יחד לראשונה בפסטיבל הפסנתר 2011 וממשיכים להופיע עד היום ואף הוציאו יחד את הסינגל המוצלח "יש שמיים מעליי".
נקווה שגם הפסטיבל השנה יניב שילובים מעניינים

Loud Radio

New member
נינט תייצג את ישראל בטקס פרסי הEMA של MTV

היא זו שנבחרה לייצג אותנו בקטגורייה העולמית Best European Act.
מי שהתחרו על התואר היו משה פרץ, ריף כהן, TYP ודודו טסה, אך הקהל הישראלי נתן את רוב קולותיו לנינט.
הטקס יתקיים ב11.11 בערוץ MTV בשעה 21:00 בערב.
שיהיה לה בהצלחה

Loud Radio

New member
ריף כהן הוחתמה ביוניברסל

אחרי TYP, גם ריף כהן מוחתמת בחברה יוניברסל שמייצגת אמנים רבים וטובים.
האלבום המוצלח "A Paris" יופץ בצרפת במהלך חודש מרץ הקרוב ואת הפצת האלבום תלווה ריף כהן בסיבוב הופעות.

Loud Radio

New member
דודו אהרון - זמר השנה בפרסי הBig Apple

טקס פרסי ה-Big Apple מעניק פרסים לאמנים שמקדמים תרבות במזרח התיכון ובאסיה.
דודו יבצע את אחד משיריו בטקס שיתקיים בני-יורק ב-2.12. כעת עדיין לא ידוע איזה שיר יבצע.
שאפו

Loud Radio

New member
חשוב :)

היי :)
כמו ששמתם לב עם הזמן מתהווה פה גרעין מאוחד יותר ויותר של חברים קבועים בפורום, ומכיוון שהפורום הוא שלכם ובשבילכם הייתי שמחה מאוד לשמוע איך אתם חושבים שאפשר לקדם אותו. איזה פינות הייתם רוצים? סקרים? נושאים שאתם חושבים שצריך להדגיש יותר? איך אפשר להפוך את הפורום למקום שבו הנושא המרכזי הוא באמת מוזיקה עכשווית?

חשבתי על פינת נוסטלגיה, מכיוון שאנחנו פורום מוזיקה עברית עכשווית, יהיה נעים להזכר בשירים ישראליים ישנים וטובים. מה אתם חושבים על הרעיון?

חשוב לי מאוד לשמוע את דעתכם, זה יעזור מאוד :)
סופ"ש מקסים חבר'ס

למעלה