פרק 3 , פרק מעולה

פיגאודה

New member
פרק 3 , פרק מעולה

וואו איזה פרק טוב!
כל כך אהבתי את הסיפור של איך הנסיך ושלגיה הכירו...רומנטי משהו...

והשילוב של זה עם הסיפור במציאות "כביכול" הייתי מרותקת והפרק נגמר לי כל כך מהר

מדהים איך שהילד הקטן הנרי...גורם למבוגרים להסתכל אחרת על החיים ומשנה לחלוטין את דרך פעולתם

התהיות שלי לגבי הפרק חלקן שטחיות במיוחד:
שלגיה כל כך יפה באגדות ופחות יפה במציאות- לדעתי הרבה יותר יפה לה שיער ארוך, מה דעתכם

האם לדעתכם יש סיכוי שיהיה איזה קטע רומנטי בין השוטר בסטוריבווק לבין אמה

כל פרק ופרק המכשפה הופכת להיות הרבה יותר מרשעת...מה שגורם לי לתהות עוד מה מצפה לנו

האם הדוקטור של הנסיך...הוא גם דמות מהאגדות

מה אתם חושבים על הפרק

cobyko2

New member
ראיתם את הפרק של אתמול?

היה פרק מעולה, לדעתי הכי טוב מהשלושה שהיו עד עכשיו
היה גם טוב בעולם של האגדות וגם בעולם שלנו

מעולה!!!!!!1

mnoga1

New member
אמממ... אני עצובה !

לא ראיתי את הפרק אתמול ואני לא יכולה לראות אף אחד מהפרקים החוזרים בגלל עבודה...

יש דרך לראות את הפרק לא בטלויזיה ?

פיגאודה

New member
אל תהיי עצובה

תמיד יש שידורים חוזרים ביס...
אני חושבת שאולי אפילו יש היום

Miss Lavet

New member
הנרי כל-כך תמים וחמוד

שלגיה כל כך יפה באגדות ופחות יפה במציאות- לדעתי הרבה יותר יפה לה שיער ארוך, מה דעתכם? שלגיה פחות יפה במציאות כי יש לה שיער קצר וזה מבליט לה את האוזניים
. גם השיער הארוך שלה לא מתאים לה... הפעם היחידה שיכולתי לומר שהיא נראית טוב זה היה בפרק 3, במפגש שלה עם ג'יימס

האם לדעתכם יש סיכוי שיהיה איזה קטע רומנטי בין השוטר בסטוריבווק לבין אמה? בטוח יהיה, זה סדרה אמריקאית, זה דיסני בטוח יהיה, אם לא אז הם לא יהיו שלמים עם עצמם... הם גם רומזים שיהיה קשר רומנטי בין שניהם. בפרק 2 הנרי מזמין לאמה משקה והיא חושבת שזה השוטר (מה שמתברר כטעות)

כל פרק ופרק המכשפה הופכת להיות הרבה יותר מרשעת...מה שגורם לי לתהות עוד מה מצפה לנו? אני אישית מתה על המכשפה (היא גם נראית יותר טוב משלגי (בסטוריבווק וגם בממלכה. הכוונה המכשפה איך שהיא נראית בסטוריבווק), לדעתי מה שהיא עשתה לאבא שלה היה אכזרי ממש (אני עדיין טוענת שיש לה תסביך אדיפוס (זה מה שקורה שאת רוצה להאמין שהאיש הזקן הוא מושא אהבתה של המכשפה))

האם הדוקטור של הנסיך...הוא גם דמות מהאגדות? אני מנחשת שכן... לדעתי הוא אחד המשרתים של המכשפה

הפרק עצוב ומדכא ממש, רציתי לתת לקת'רין סטירה בגלל מה שהיא עשתה לשלגי. ממש רציתי להיכנס לסדרה ולתת לשלגי חיבוק גדול ולרצוח את קת'רין

doria2

New member
התשובות שלי

שלגיה הרבה יותר יפה עם שיער ארוך...אין בכלל מה להשוות לאיך שהיא נראית במציאות,
לא כל כך בטוח שיהיה קטע רומנטי, לפחות עכשיו לא נראה שאמה חושבת עליו בכלל...
למכשפה אין גבולות, בגלל זה אני במתח....מעניין מה עוד יהיה
לגבי הדוקטור של הנסיך, אין לי תשובה ברורה, לא עולה לי שום דמות שיכולה להתאים לו

Miss Lavet

New member
ברור שלפחות עכשיו לא יהיה.

אבל היוצרים נתנו מספיק רמזים לכך שכן יהיה משהו.

למכשפה אכן אין גבולות בגלל זה אני חושבת שהיא הדמות הכי טובה שיצרו שם. ומה לעזאזל שלגיה עשתה שגרם למכשפה לשנוא אותה כל-כך... היא רק יותר5 יפה ממנה

גם לי לא עולה דמות... אני חושבת ככה מפני שהוא התקשר אליה ישר אחרי ששלגיה אמרה לו שהנסיך אחז לה את היד

mnoga1

New member
שלגיה לקחה מהמכשפה את אהבת חייה

והוא מת.

יותר מזה לא אמרו...

mnoga1

New member
בפרק השני

כשהמכשפה רצתה לבצע את הקסם כדי לנקום בשלגיה, והקסם לא עבד... היא אמרה להנרי אבא שלה ששילגיה לקחה ממנה את הדבר הכי יקר, והוא אמר שהיא חייבת להמשיך הלאה...
ואז, כשהיא הלכה לעוצלי גוץ לי לשאול למה הקסם לא עובד, ואמרה שהקריבה לב של סוס, הוא צחק ואמר שהיא צריכה להקריב את המשהו שהיא הכי אוהבת... היא אמרה שהמשהו הזה כבר מת, שלגיה לקחה אותו, ואז הוא אמר שיש עוד מישהו שהיא מאוד אוהבת, והראה לה את השם של אבא שלה...

הלדין

New member
פרק מצוין

כן. התחושה שקיבלתי שהמציאות והאגדות הפוכות - באגדות שלגייה יותר יפה מהמלכה המרושעת (היא צריכה להוציא להורג את הסטייליסט שלה.) ובמציאות רגינה מילס יותר יפה ממרגרט בלאנשארד. אני חושב שחלק מזה בא מהאופי - הדימיון בדרך ההתנהגות בין המלכה המרושעת לשלגיה די קפץ לי לעין קרי שתיהן מאד ישירות ובוטות וזה מקור הכריזמה שלהן. מרגע שהיא (מרי) שינתה את האופי בנוסף לתספורת הקצרה, היא בהחלט פחות יפה. גם מדובר באותו סוג של יופי. גם אמה יפה אך מדובר בסוג אחר של יופי - אם המלכה הייתה שואלת "מי נראית הכי סקסית בעיר" (הוא היה מציב במקום גבוה ברשימה את אמה.)

לגבי יחסי רגינה-הנרי, אם היא יודעת שהפרחח הזה יברח לאמו האמיתית בהזדמנות הראשונה שתיקרה לדרכו, למה היא מאמינה לו שהוא הולך למשחק מחשב? הוא גם גנב את אחת מהחולצות שלה בדרך. הוא גם גנב את הארנק של סבתא שלו בפיילוט. אני מניח שהם מנסים להראות שהוא קיבל חינוך גרוע בבית אבל הוא מצטייר מנקודת המבט שלי כילד די מפונק.

MeniKol2

New member
אני כל כך שמח לראות כאן עוד אנשים שאוהבים

את הסדרה

תכל'ס היא רק התחילה וכבר
אני מקווה שהפרקים יישארו ברמה הזאת ואפילו יעלו כמו שהיה עד עכשיו

ומי יודע אולי עם קצת מזל אז גם יהיו עוד עונות

למעלה