Sakmash's back, alright

shaharory

New member
#######

נזכרתי עכשיו ב"לא אכפת לי, אוהבת" שהיה שיא השבוע הבלתי מעורער

מקווה שזה בסדר שאני מצטרפת לפורום רשמית

שאלת פתיחה: בוכות בסרטים? איזה סרט גרם לכן ממש לבכות?
גאד, בזמן האחרון אני בוכה מכל דבר, ממש מכל דבר, ומסרטים במיוחד. סרט שגורם לבכות 'הצד העמוק של האוקיינוס', קשה בטירוף, מישהי פה כתבה ממלכת טראביתיה - לגמרי לא סרט ילדים! בכיתי בטירוף! ועוד המון סרטים, אחשוב על זה.
אה - שומרת אחותי ונ.ב אני אוהב אותך שהיו כ"כ גרועים לעומת הספרים! אבל הם ספרים מכוננים בשבילי אז בכיתי בהם וכמובן גם בסרט.

משהו שלמדתי השבוע: שהמוות של קורי הרבה יותר עצוב לי משחשבתי, ושלמרות מה שניסו להראות לי במשך שנים - ליאה היא ממש לא דיווה, וממש אבל ממש שונה מרייצ'ל, אפילו בדיבור ובשפת הגוף שלה. היא ממש נראית לי מותק של אדם.

ומשהו על עצמי - שאני ממש רוצה זוגיות, אבל לא מסוגלת להמשיך הלאה מבחור שקורנטלי גר בארגנטינה...

משהו טוב שקרה השבוע: אמממ... לא מצליח לעלות לי משהו כזה כרגע..
משהו רע שקרה השבוע: ההבנה שלא התגברתי על הבחור ממעלה ההודעה..

משהו לצפות לו בשבוע הבא: שומדבר מיוחד...

איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: לקנות מחברת 'סמאש' שהיא מחברת יצירה מגניבה בטירוף

תכניות לסופ"ש: כלום?
סדרה: בונזזזזז. אוכ, אני אוהבת את הסדרה הזו כ"כ

סרט: פחחח

ספר/פיק: כנ"ל ... מנסה לקרוא את הספר של כריס כבר זמן מה..

שיר: Freight Train הכרתי מבונז ואתמול שמעתי גם בPLL

סרטון: http://www.youtube.com/watch?v=AM1ZoTgfpeA
ראיתי הרבה של מונשל, ותמיד חיבבתי אותם, אבל זה באמת אחד מקסים במיוחד בעיניי, בשל הפשטות שלו..

תמונה/גיף:

neurotica

New member
וולקאם באופן רשמי

ו-יואו, המחברות האלה כאלה מגניבות אבל כ"כ יקרות. ואני גם כ"כ לא אשתמש בזה אם יהיה לי חח

תודה :)

והכי יקרות – יותר מ100 ש" ח ! אבל הן כל כך יפות שאני לא עומדת בפיתוי. אולי החור בכיס יגרום לי להשתמש בהן :)

sweet shir

New member
סיכום עייףף

שאלת פתיחה: בוכות בסרטים? איזה סרט גרם לכן ממש לבכות? וואי הכי כן.
כל סרט שמנסה לגרום לך לבכות אני אבכה, או לפחות אדמע. 50-50 התייפחתי, גם שומרת אחותי למרות שהייתי הכי צינית בעולם שהתחלתי לראות אותו. הממ, כל דבר שקשור בזקנים / התעללות בילדים קטנים.
אני באמת בוכה מהכללללל. ואם אני במחזור אז בכלל. בכיתי בפרק של CSI כי תלשו מתוכי כמה נוצות.

משהו טוב שקרה השבוע: הממ. קניתי בגדים :)
משהו רע שקרה השבוע: כואבות לי הרגלייייים ובקושי ישנתי. ואני בטטה שלא נרשמת למכון כושר.
אה ואיבדתי את האשראי שווווווווב והייתי צריכה לבטל אותו

משהו לצפות לו בשבוע הבא: להרשם למכון כושר פליזז
איש השבוע: חברות.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: חצאית, 2 חולצות וחזייה :>
תכניות לסופ"ש: לחגוג שחרור לידיד, לעבוד, לבקר את סבא שלי, ואז לעבוד עוד קצת.
סדרה: שקרניות יפות וקטנות, מיספיטס (שנהרסה בעונה ה3 אופ
), ודקסטר.
שיר: אני אפילו לא יכולה לומר שאפל.X:

neurotica

New member
I am not the ghost you want of me

שאלת פתיחה: בוכות בסרטים? איזה סרט גרם לכן ממש לבכות? בד"כ סצנות של לידה/אמהות גורמות לי קצת לדמוע, אבל הכי הרבה בכיתי בסוף של "היומן".

משהו שלמדתי השבוע: יש דבר כזה קינוחים עם בייקון והם טעימים, שיש לי "פוטנציאל" ושאני עדיין זוכרת איך נוהגים.
משהו טוב שקרה השבוע: רד וולווט.
משהו רע שקרה השבוע: גיליתי שהחרדות החברתיות שלי רק מחמירות עם הזמן.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: יום הולדת לאמא !
איש השבוע: בייקון.
ציטוט/ביטוי השבוע: Listen, I don’t want to say anything that might encourage people to write smutty gay fan fiction about me, but I prefer to top. (בנדיקט)
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: אמ, יכול להיות שקניתי עוד לק אתמול. אבל הוא עלה 7 שקל אז זה בסדר.
תכניות לסופ"ש: בייקון. ומיני-מצעד גאווה.
סדרה: באפי. הסוף כה קרוב. :(
סרט: בא לי לראות את אקסמן פירסט קלאס שוב.
ספר/פיק: חומריו האפלים 2, וגיליתי שיצא פרק חדש לפודפיק של ATOG לפני איזה שבוע אז יהיה לי מה לשמוע מחר בנסיעות. ייאי!
שיר: Carry On שאני קצת רוצה שיהיה ב.. יו נוא.
סרטון: הטריילר של משחקי הרעב 2.
תמונה/גיף: הפוסטרים של האקס-מן הבא! הולי שיט! לא התרגשתי לקראת סרט כ"כ הרבה מאז אוונג'רס.

Ayelet 363

New member
הסוף של באפי

היום התחלתי את העונה האחרונה של אנג'ל, ולמרות שזו הצפייה השנייה שלי ושיש קומיקסים שממשיכים את הסדרות האלה, המחשבה שאני מתקרבת לסוף הפרקים הטלוויזייוניים שמתרחשים בעולם הזה העציבה אותי.

Ayelet 363

New member

מוזמנת לשלוח לי רשמים, הערות וכל מיני.

שוקלת לראות אנג'ל\לקרוא את הקומיקסים?

aesu

New member
אז מה בעצם העלילה הולכת להיות לאקסמן הבא?

אני בכל מקרה רוצה לראות בגלל חתיכי, אבל מעניין אותי עכשיו.

neurotica

New member
מי מהם זה חתיכי?

מסתבר שזה התקציר:
The X-Men send Wolverine to the past to change a major historical event that could globally impact man and mutant kind.

מסע בזמן! צעירים וזקנים יחד! SMF!

Ayelet 363

New member
סכמ"ש קוטרי ביותר

שאלת פתיחה: בוכות בסרטים? איזה סרט גרם לכן ממש לבכות? איזה סרט לא גורם לי לבכות? יותר קל לענות על זה. אני גם בוכה מרגעים מרגשים שהם שמחים, או רגעים דרמטיים. אפילו בקומדיות שברור שהסוף שלהם יהיה טוב אני בוכה. גם ספרים גורמים לי לבכות, סדרות, הכל.

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
שקראתי הרבה, יחסית אליי.
משהו רע שקרה השבוע: חלמתי על קורי מונטית' ז"ל
חולה. אבל החום כבר ירד, והוא מראש לא היה גבוה. השיעולים התחזקו וכאב הגרון התחזק, אבל שיעולים יש לי כבר חודשים, ואולי זה מה שגורם לכאב הגרון.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: אני רוצה להחליף רופאה (היא אמרה לי דברים על לופוס שמומחים אמרו לי כבר מזמן שהם לא נכונים, התעלמה מכמה בעיות אחרות שיש לי, חוץ מזה שאני חולה כרגע) אבל ממש חוששת.
המשך חיפושי עבודה. אני ממש כועסת על עצמי שהקשבתי לעצה לא לבחור בעבודה מועדפת, או לפחות שלא שקלתי את זה מחדש כשראיתי שאני לא מוצאת שום דבר אחר.
איש השבוע: קורי מונטית' ז"ל וחברות.
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
פרק של Under the Dome, ופרקים של אנג'ל. הגעתי לסביבת פרקים שהיא מהאהובות עליי ביותר (AKA העונה האחרונה
ואז שוב לא יהיו עוד פרקי טלוויזיה שמתרחשים ב-Buffyverse. למרות שזו כבר הצפייה השנייה שלי בסדרה, ויש לי עוד הרבה קומיקסים והם גם ממשיכים לצאת, זה עצוב לי).
סרט: מפנטזת שייצא כבר הסרט של The Mortal Instruments.
ספר/פיק: ההמרה ו- THE MORTAL INSTRUMENTS/ פיתחתי אובססיה.
שיר:
סרטון:
טריילר לסרט של The Mortal Instruments, שיכול להיות שהתסכלתי עליו איזה כמה פעמים סתם כי אני אובססיבית, אבל רק יכול להיות. אבל משום מה עכשיו אני לא מוצאת אותו כגרסה לא אילמת (וזה מוזר, כי מנגינת רקע כן יש).
תמונה/גיף:

למעלה