סגירת הפורום - תקווה אחרונה

bister

New member
סגירת הפורום - תקווה אחרונה

כידוע לכם, הפורום מצוי כיום במצב אנוש והוא על סגירה. בזמן האחרון, עקב החשיבות הרבה של הפורום פה לתפוז, וגם לאור התגובות שלכם, נעשו ניסיונות בכל זאת להשאיר את הפורום בחיים. כרגע הסיכוי היחידי שמסתמן להשארתו של הפורום הוא צירופו של מנהל נוסף שיש לו מוטיבציה ולא פחות חשוב, זמן להשקיע בפורום את הזמן הראוי בתקווה שזה יגביר את קצב המנהלים. לצערי, אני כרגע, על אף שרוצה, לא מסוגל להשקיע את המשאבים האינטנסיביים שהפורום במצבו דורש. אם יש מישהו מכם שמאמין שהוא רוצה ויכול להשקיע את המשאבים האלו, אני מפציר בכם לפנות דרך הלינק הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp ולבקש להצטרף. מי שהפורום הזה באמת חשוב לו, זו ההזדמנות שלכם כי בלי הצעד הזה הפורום ייסגר באופן מיידי, כבר בשבוע הבא. באופן אישי, עצוב לי שזה יהיה המצב ולכן אני באמת מקווה שיימצא מי שמוכן להירתם בשעה הקשה הזו ולתת יד.

שיהיה לנו בהצלחה.

Oren G

New member
עצוב, אבל צפוי

הסגירה של הפורום לא שייכת למצב של מכבי, ובטח לא מי שניהל או מנהל אותו אשמים. גם אם יצורפו לפה חמישה מנהלים זה אבוד.

כבר לפני כשנתיים התרעתי בפורום מנהלים על כך שמערכת הפורומים מיושנת, לא דינמית בעליל ואם לא ישתנו פה דברים במהרה הפורטל הזה יישאר מאחור, משתמשים יעזבו וייסגרו פורומים. מיותר לציין שאף אחד לא התייחס ברצינות.

אם בכמעט שנה שלא נכנסתי לפה כל מה שהתקדם במערכת זה קו שמקשר בין תגובות ומספר צפיות בתגובה.. באמת שאין מקום יותר לתפוז ברשת. ואני אומר את זה בצער רב, הייתי פה במשך 7 שנים מתוכן 4 כמנהל.
ההידרדרות של הפורום הזה ספציפית החלה כבר בפיצול שלו לכדורגל וכדורסל, מהלך שאני בציפורניים נלחמתי נגדו וכל מה שהצלחתי זה לעכב אותו בשנה.

אין מה לעשות, עדיף שנזכור את הפורום הזה בימיו הטובים. בליגת החלומות של יואב, בטקס אנשי השנה בפורום 2005, המאמרים של צובה, ליגת ההימורים, הקליפים של שחר..

חבל שמעולם לא הולדת מפגש. RIP פורום 115.

ftb1

New member
לא כל כך מבין

מה כל כך מיושן בתפוז?

איזו מערכת פורומים יותר טובה?(אני באמת לא מכיר שום מערכת אחרת)

ואיזה חידושים היית מצפה שיהיו פה?

Oren G

New member
אני גם לא ממש מכיר מערכות פורומים אחרות

אין ספק שבסקאלה של מערכות הפורומים תפוז היתה תמיד מס' 1

אבל היום בעידן הפייסבוק וההתראות המיידיות על כל תנועה הכי קטנה, בין אם זה במחשב ובין אם בסמארטפון, פעולת הרפרוש בפורום הופכת למסורבלת, ובכלל הפתיחה של דף הפורום. גם האפליקציה של תפוז שעד אתמול בכלל לא ידעתי עליה ממש לא ידידותית למשתמש

אז כנראה שבאופן כללי מערכות הפורומים הופכות לאט לאט ללא רלוונטיות בעידן מפלצת הפייסבוק . אלא אם כן יתבצע איזשהו מהפך משמעותי בממשק שחייב להיות הרבה יותר דינמי ונוח, לא כמו הבדיחה שהנהלת הפורומים פירסמה פה למעלה.

R e A

New member
הפכנו לאוהדי הצלחות בתפוז?

יותר מדי אנשים "נטשו" את הפורום (כולל אותי), כל אחד מסיבותיו שלו ומעט מדי אנשים הצטרפו.
לדעתי יש גם קשר ישיר בין הקבוצה המשעממת שאנחנו אוהדים לבין רמת הפעילות של הפורום.
וכמובן חוסר עניין. אני משער שלכל אחד נמאס מתישהו לכתוב על כמה שהקבוצה משחקת גרוע וכל עוד אין יוזמות מצד אף אחד, זה הדבר היחיד שנותר לכתוב עליו.
אני חושב, בלי לדעת שום דבר על נסיונות ההצלה של הפורום עד כה, שלפני שסוגרים פורום כל כך ותיק, הנהלת האתר צריכה לחפש מנהל, כמו שאמרת, עם מספיק מוטיבציה וזמן בשביל להרים את הפורום לאט לאט באוויר בעזרת יוזמות כאלה ואחרות ולהחזיר אותו לימיו הטובים. שוב, אני לא יודע מה עושים מאחורי הקלעים, אבל אסור לסגור את הפורום הזה. צריך לחפש ולחפש עד שיימצא אדם שיוכל להשקיע מזמנו לטובת הפורום.
הייתי שמח לעזור להחייאת הפורום החשוב הזה, אבל הודו קוראת לי בעוד שבועיים. מי יתן וכשאחזור בעוד 8 חודשים, מכבי תהיה במצב טוב יותר וכך גם הפורום.

Mushon8

New member
תם עידן?

אני לא יודע אם זה הממשק, או האלטרנטיבות (עמוד הפייסבוק של הקבוצה, פורום השחקן ה- 12 ועוד).

היינו קול שפוי, שונה, פחות מתלהם ממה שהוצג באתרים אחרים.

אני חושב שנק' האל-חזור הייתה בהפרדת הפורומים כדורסל/כדורגל.

עצוב.

יוֹאב

New member
וול וול וול

יש הרבה במה שאורן כתב, וכולכם צודקים במידה מסויימת לדעתי. גם מצב הקבוצה משפיע, וגם התחושה שמקבל כל גולש שנכנס לפורום הזה.
אני לא יודע לגבי גולשים אחרים, אבל אני כמעט ולא נכנס לתפוז היום.

TheWhiteTigris

New member
"ולפעמים, החגיגה נגמרת..."

הבעיה כפי שאמרתם היא שהדור שגדל בתפוז הלך ו"הזדקן", בעוד שדם צעיר לא הגיע בכמות מספקת להתנחל בקביעות, והגענו לאן שהגענו.

גם אני, כמוכם, כבר לא נכנס כמעט לתפוז בכללי...

Big Joni1

New member
עצוב.

וזה לא כי אף אחד מאיתנו אוהד מכבי פחות מפעם...
פשוט אף אחד לא גולש יותר בתפוז.
האמת, אפשר להגיד שהפייסבוק אשם.
יאללה מכבי!

למעלה