עצב רב וביגון קודר - סגירת הפורום

bister

New member
עצב רב וביגון קודר - סגירת הפורום

זהו לא סוד שתקופה ארוכה רמת הפעילות בפורום ירדה פלאים. כן, הקבוצה הכזיבה ותחושת המיאוס והייאוש חלחלה לפורום, אני גם התקשיתי יחד עם עבודה ולימודים לשמר רמת פעילות אינטנסיבית ובסופו של דבר לא היה מנוס מההחלטה הקשה הזו. הפורום הזה היה לי בית שנים רבות, הוא ראה תקופות רעות וטובות (נו טוב, בעיקר רעות) של מכבי ועצוב שכך זה מסתיים. ראוי שלמועדון בסדר הגודל של מכבי יהיה פורום בתפוז אך כנראה שזהו רק סימפטום נוסף להתדרדרות שלנו. כולי תקווה שבעונה הקרובה ההתלהבות והעניין יבערו מחדש במכבי והפורום יצדיק את פתיחתו המחודשת, אך בינתיים אבקש להודות לכם על כל ההודעות, כל הנושאים, כל התסכולים שפרקתם והשמחות שחגגתם. היה כיף, ונקווה שמדובר בלא יותר משנת קיץ.

ftb1

New member
פאק!!!!!!

אפילו לצפרירים יש פורום(כנראה שבאמת שטרן חלובה שולט
)

bister

New member
עצוב, אבל השרשור הזה מוכיח יותר מכל

עד כמה ההחלטה הזו בלתי נמנעת...

rd2310

New member
אני חשב שאתה טועה

זה שעכשיו לא כותבים,כי אין על מה לכתוב,אינו אמור שלא צריכים להמשיך את הפורום
נכון שהתסכול המתמשך שנמשך שנה אחר שנה ,הוציא את הרוח מהמפרשים אבל אני מאמין שבסוף העונה,או איך שהצוות הניהולי החדש יתחיל לעבוד,הפורום יתעורר בתקווה שאולי בעונה הבאה יהיה השינוי המיוחל.

ftb1

New member
אם אנחנו מדברים ברצינות

אם תכנס לפורום של צפרירים (למשל)אתה תראה שרמת הפעילות לא יותר גבוהה מאצלינו,תשעים ותשע אחוז מההודעות הן של המנהל

אם אתה לא יכול להמשיך זה משהו אחד,אבל לדעתי תפוז צריכים למצוא לך מחליף

bister

New member
אני מקווה שאתם צודקים

ומדובר בשפל זמני שעם עליית העניין וההתלהבות סביב הקבוצה (במהרה בימינו) תוצדק פתיחת הפורום מחדש. לצערי, זה לא המצב זה זמן רב. באשר לפורומים אחרים עם קבוצות אחרות, אני לא ממש מכיר את נפח הפעילות שם, אבל בכל מקרה, במוקדם או במאוחר, לפורום שומם למדי אין עתיד, לא משנה מה כותרתו.

rd2310

New member
שממון הפורום

הפורום שומם מהרגע שנכשלה העונה הזאת והובן שהעונה הזאת גמורה,כם מצד ההנהלה והבעלים.

במידה והיו ממנים מאמן כדוגמאת דרור קשטן שהיה מתחיל לעבוד במקום ניר לווין ,רמת העניין הייתה עולה.
אך בפועל,העונה הזאת שונה מקודמותיה בכך שבעל הקבוצה החליט שעדיף "להתגלגל" עד סוף העונה ובזמן שלו למנות צצות חדש לקבוצה.
מאחר שכך פני הדברים,אך טבעי שרמת ההתעניינות תרד.
אני מאמין כפי שכתבתי קודם לכן שברגע שקרוייף ימנה מאמן ותתחיל העבודה דהפקטו על הסגל לקראת העונה הבאה.יתחילו גם כאן לכתוב.

TheWhiteTigris

New member
אני מתקשה להאמין...

אני כותב בפורום בערך מאז שנת 2000. נכון שבשנים האחרונות אני כותב פחות (ולא בגלל היאוש, אלא בגלל חוסר זמן), אבל עדיין זה אחד המקומות הראשונים שאני נכנס אליהם...

אולי כדאי לחפש עוד קצת מישהו אחר שיוכל לקחת את המושכות? לסגור פורום זאת גזירה כבדה.

bister

New member
לצערי המאמצים לא נשאו פרי בזמנו

בכל מקרה, אני לא חושב שהבעיה העיקרית היא של ניהול (למרות שמנהל עם יותר זמן פנוי בהחלט היה יכול לתרום) אלא של עניין. אין מנוס מהמתנה לגאות לאחר השפל, גם בפורום...

bister

New member
עדכון ביניים

כפי שאתם רואים הפורום עדיין בחיים. לאור התגובה בפורום, ומתוך ניסיון לבטל את רוע הגזירה כרגע החלטת הסגירה מושהית. עם זאת, עדיין מעמדו של הפורום אינו מובטח ובימים הקרובים צפויים התפתחויות בנושא שאני מקווה שיהיו חיוביות. תחזיקו אצבעות....

למעלה