התפקדות ינואר 2013

התפקדות ינואר 2013

שם:
דברים שבלטו בדצמבר:
תכניות/ציפיות/חרדות לינואר:
איך אתם מסתגלים לחורף עד כה?
דברים שבלטו ב2012:
תכניות/ציפיות/חרדות ל2013:
משהו שאתם רוצים שישאר אותו הדבר ב2013:
משהו שאתם רוצים שישתנה ל2013:
(מדגישומטיק)

שיהיה חודש מגניב ושנה מצוינת ומנצנצת לכולם!

Edge of Thorns

New member
שיאללות

שם: ערבה וכדומה
דברים שבלטו בדצמבר: עזיבה של שניים מהטייסים שאני הכי אוהבת בטייסת :( אבל כניסת מפקד חדש ומדהים לא פחות מקודמו לחיי :) יותר מידיי זכרים שמתסבכים אותי.
תכניות/ציפיות/חרדות לינואר: מעבר לתפקיד חדש ואמיתי!
איך אתם מסתגלים לחורף עד כה? בחולי.
דברים שבלטו ב2012: השנה הכי משמעותית בחיים שלי עד כה. נשברתי ונבניתי, והפכתי להיות אדם שאני אוהבת.
משהו שאתם רוצים שיישאר אותו הדבר ב2013: הכיף שבצבא, המשך תהליך הבניה של עצמי, עוד קלישאות.
משהו שאתם רוצים שישתנה ל2013: גיי אך נכון - בא לי אהבה.

Edge of Thorns

New member
באיחור עקב בולבול.

זה לא משהו מוגדר, התכנון גיחות זה בעיקרון מש"קית מנ"ת, והדרכה של טייסים בטייסת, אכן כך! טייסת 123 לשלטוווווווון ווהווהוהווהוהווהו ~גאוות יחידה~

בדיוק השבוע חזרתי על בו"טים אז אני אפילו

יודעת איפה הטייסת הזו נמצאת ואיזה כלי טיס יש בה!

מנ"ת זה סבבה. הדרכה מאיזה סוג? :)

Edge of Thorns

New member
יאללה בוחן!

איזה מסוק היה לפני הינשוף! באיזו עוד טייסת משתמשים במסוקי ינשוף! ונכון שאנחנו פי אלף יותר מגניבים מהטייסת ההיא ששמה לה ייאמר טפו עליהם?
זו לא הדרכה כמו שזה נשמע... אין לי מושג למה הצמידו לתפקיד את השם הזה. אם את מכירה את תפקיד הקה"דית בטייסות השונות, אז זה פשוט להיות מיני קה"דית... לאייש מסוקים, להחליט על ציוותים לכל משימה ועוד חרטות כאלה ואחרות. יעני, בגדול, לרדוף אחרי הטייסים ולהתחנן לעזרתם. אבל זה טוב, כי הם אוהבים אותי!

חחח אל תגזימי

טייסת 124 בנבטים! ואני לא יודעת מי יותר מגניב. :0
הממ אני לא מכירה את התפקיד חח. בכללי אין לי מושג איך טייסות עובדות. אבל זה נשמע נחמד!

Edge of Thorns

New member
124 בפלמחים!

נכשלת. תצטרכי לעבור על כל החומר שוב.
וכמובן שאנחנו יותר מגניביייייייייייייייייייייייים, הם סתם גייז שנמצאים במרכז אז הם יוצאים כמעט כל יום הביתה, ואנחנו קורעים את התחת כי אין לנו ברירה אחרת!

היויו

New member
אמממ.... בנות... סליחה כן? אבל... בט"ש?

לא שאני תמיד שמרתי עליו, אבל מספרי טייסות בבסיסים?...
זוהר, זה מצריך טיפה צינזור... (אני סופר רציני). בעיקר עכשיו.

Edge of Thorns

New member
זה לא מידע מסווג.

בטח לא כשבאתר חיל האוויר עצמו רשום המידע הזה. וגם בוויקיפדיה.

אם זה לא היה משהו שכתוב בויקיפדיה וכו׳ לא הייתי כותבת את זה, אני מודעת לבעיות ב״מ בהתחשב בתפקיד שלי. מסכימה שגם על דברים שכבר נמצאים באינטרנט לא חייבים לחזור ולספר, אבל זה ספציפית לא נראה לי בעייתי מדי (לשיקול דעתי... אולי אני טועה)

Brombit

New member
גם כיום אומרים לפעמים ככה

אבל בד״כ ״אבטחת מידע״. לפחות לפני ״שנים רבות״ כשהייתי בצבא

Brombit

New member
:)

הקלישאות לא היו קלישאתיות, אז זה בסדר P:

ואני אתעלק על ההודעה שלי- יכול להיות שיהיה לך זמן+חשק להתחבר למסנג'ר במהלך השנה הבאה?
(אז מה אם תוכלי לראות את ההודעה עוד חמישה ימים לפחות, כשהיא לא תקפוץ...)

שם: זוהר
דברים שבלטו בדצמבר:
חורפי ומקסים :>
הסמכה להחריד
חנוכה (שהאמת שלא היה כ"כ משמעותי... אבל בכל זאת חנוכה זה נחמד)
תכניות/ציפיות/חרדות לינואר:
להסתמך אור שני... ממש בקרוב... הלוואי... די נמאס כבר.
בכל זאת, מסתמכת.
איך אתם מסתגלים לחורף עד כה? די בסדר. אני לא חווה הרבה ממנו האמת
רק בשעות ההפסקות בהן אני לא בבונקר וגם לא בחדר, כי החדר בבסיס חמים
ולאחרונה התקנו בבית מנוע חשמלי להסקה במקום מנוע סולר כך שהיא פועלת כל הזמן, על תרמוסטט, אז הבית גם חמים. רק הגשמים, נרטבים בבסיס כ"כ הרבה חחח אפילו בהליכות הקצרצרות בין חדר האוכל/החדר/הבונקר/המועדון/הש.ג.

דברים שבלטו ב2012: נשבעת שהשנה הזו (מאז פברואר האמת) עברה לי כאילו היא לא הייתה בכלל. כשאני מסתכלת אחורה זה מרגיש כמו... חור, גוש של זמן מהחיים שלי שפשוט עבר בלי שהרגשתי ופשוט איבדתי את הזמן הזה. ומתוך זה בכל זאת, פריז עם חברה טובה לפני הגיוס; גיוס; תחילת+סיום קורס+תחילת הסמכה. וואו, כ"כ חור-חסר-קיום בחיים. P:
תכניות/ציפיות/חרדות ל2013: להסתמך כמה שיותר מהר!!!!!!
ובעקבות כך להפסיק לחטוף חרא ולהיות במעמד של חרא. ושהמצב יאפשר ויתאים בשביל קצונה ושלא יהיה סתם (כלומר בין השאר לא לצאת למחזור הקרוב כדי שיזרקו אותי אחרי כל זה ללמד"ן, תודה רבה). ממש בא לי שיצא לי בשנה הקרובה לקחת איזה חופש ולטוס לחו"ל. D:
משהו שאתם רוצים שישאר אותו הדבר ב2013: קשה לי לחשוב על זה. P: אני יודעת? הייתי בריאה השנה. שימשיך.

משהו שאתם רוצים שישתנה ל2013: הו וואו חח. ברמה האישית - שאני אצליח להחזיר כל מה שצה"ל לקח ממני ושינה בי. P: ובתחומים אחרים, פשוט שישתפר. שיהיו פחות דברים בעולם לכעוס ולכאוב עליהם. (יצא קצת מלכת יופי, "אני רוצה להביא שלום עולמי!"
)

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

למעלה