ב 1/1/2020 כולם כאן לאוורר את הרחבה

elninyo

New member
ב 1/1/2020 כולם כאן לאוורר את הרחבה

להזכירכם יש להצטייד במטבע 5 שקלים, תמונה עדכנית מ 2019, אישור מבית אבות בדבר הגעה עם הסעה / הסעה להגעה פשוט תמחקו...
יש לערוך חזרות על כל הקללות הישנות והטובות שלא נס ליחן ולא נסו מהן אלא מעטים, פחות מאצבעות ההולכות ושבות יתנו באשר נלך..יאללא הולכים, אל תגיד/י לא ידעתי אל תאמר לא קראתי וטרם הספיקוטי לעיין בם שם..מתחזרז עם סקוטי, לא לתקן!

אבקש להתפקד בלבוש הכי הכי צנוע לא ולהגזים, אנא התפקדו
מעניין אם התכנית תכלול שירי משוררים כדוגמת קקטוס ולהקתו
על גרגרירי חול ושקיעוט וכל מיני שסעים שלא מתאחים יהיה מעניין
את הנשק יש להפקיד בכניסה אצל יאסר.
תודה לכם מצפים לנוכחות מלאה זה יהיה ה ע ר ב

חסר לי דבורן

שמים1

New member
איזו הפתעה

אני חוששת שהמקום הזה שומם לגמרי , אבל אתייצב ב 1.1.20 , לא מבטיחה שאתנהג יפה

elninyo

New member
הפתעות רבות מצפות לאורחים

היי שמים
בתמונה ממשיכה לדלג כאיילה, למה יחפה, היכן סנדלייך?
מבקש בכל לשון לשמור על בריאותך לפחות עד מועד ההתכנסות בתום חצי יובל,
על פי ניתוח דילוגך ניתן להבין כי גיבוי קיים וממתין על הקרקע, לידיעתך בחנתי היטב הפכתי את התצלום ומכאן אין כל, ואת עלולה להפצע, תמתיני לפחות
עד שנגיע ונעזור לך לנחות ברכות ובנחת,
נחיתה נעימה וחג חנוקה שמח.
דייג אוהב דגים?
כן, בגלל הקוצים!

שמים1

New member
אלניניו אלניניו

כבר חלפו 19 שנים מאז הגעתי לפורום ארבעים פלוס וקיפצתי כאיילה ובאותה הזדמנות גם הקפצתי על ימין ושמאל שרשורים כי לא ידעתי את ההתנהלות . ואז הגיעה הסופה והסבירה שעוד שרשור אחד מוקפץ ומקפיצים אותי החוצה

מאז אני בקושי מדלגת , קרובה לרבע לשישים אבל במצב טוב קופצת משנה לשנה באופטימיות . נ.ב - אני אוהבת דגים בלי קוצים , החיים מלאים בקוצים וגם שושנים .

elninyo

New member
הזמן חלף כהרף ולא לקח שבויים...

הפורום היה כה תוסס ומהנה ואהוב על רבים, כה עצוב להווכח כי כולם נטשו ואצו לעבר החדש הפייס והאינסטה ויש אחד של הזיונים מכיוון שאיני משתמש בו לא מתאמץ לזכור
ועוד כל מיני השתקפויות על הזכוכיות,
טוב שנותרו כאן יחידים לפחות, וואוו, כמה הסטוריה חלפה בזמן שנגוז?
אם לא תהיה התפקדות של מעטים לפחות נאלץ להשיב את התשלום והתמונות, ונגיש תביעה יצוגית ומקווים שהשופט יפסוק נכונה
עם המערכת היום כמו רולטה( ליתר בטחון לא קראתי למערכת בשמה

ביי שמים1
מקווה להפתעת ההפתעות של פרדס

שמים1

New member
הפורום הזה היה אחד המהנים והתוססים

אבל מתחת לפני השטח רחשו רוחות אחרות לעיתים . היו נפגעים ופצועים ואנשים נטשו למרחבים אחרים בפרדס , כל זה עוד הרבה הרבה לפני הפייסבוק ושאר ירקות . יש הרבה געגועים לאנשים , לכתיבה , לסיפורים ולשירים , אני מקווה שיתקבצו ויבואו , היה נחמד ויכול להיות שוב , התבגרנו כמעט ב 20 שנה , הלב גמיש יותר ויכול אולי להכיל סליחה ורצון להתחדשות .

שמים1

New member
אני אכין את רחבת הפינוקים והריקודים

אתה תביא את האורחים .

למעלה