גבירותי ורבותייי פרק 4

פיגאודה

New member
גבירותי ורבותייי פרק 4

אז מה דעתכם על הפרק

איזה כיף לפגוש את סינדרלה והנסיך שעשו פעלול לעוץ לי גוץ לי ...

למרות שהוא כמובן החזיר להם ובעולם האגדות העלים את הנסיך... האם הוא יחזיר אותו בהמשך?
כי בסוף הפרק היה נראה שבמציאות הם התאחדו חזרה...אז יכול להיות שעוץ לי גוץ לי הפסיד

ומה לדעתכם הוא יבקש מאמה בתמורה

איזה כיף שאמה מקבלת עבודה ומצטרפת לשריף שמאוד מאוד הפתיע בסוף הפרק - הוא עם המכשפה

זה היה שוק

דווקא הייתי בטוחה שהוא מהחברה הטובים

מה דעתכם על הפרק

מה הכי אהבתם

MeniKol2

New member
לצערי

דווקא הפרק הזה היה פחות טוב מהקודמים לו, עדיין פרק טוב אבל קיוויתי שהמגמה שכל פרק הולך ומשתפר רק תמשיך
למרות שלא נורא - אני בטוח שפרק הבא שוב יהיה יותר טוב
והקטע עם השריף והמכשפה - מטורף
יכול להיות שהוא מגייס את אמה כדי שתעזור לו להיפטר מהמכשפה?
ועוץ לי גוץ לי הזה דמות מעניינת - גם באגדות וגם במציאות
זה נחמד שיש כמה דמויות וכולן חשובות אבל בכל זאת לא הולכים לאיבוד

רק שאלה אחת קטנה - כל העיירה ראתה את הנרי מסתובב - ואת זה אף אחד לא אמר למכשפה?

הלדין

New member
פרק סביר.

מישהו צריך לשלוח את הכותבים של הסדרה לקרוא את מעשיות האחים גרים משום שהסוף המקורי של סינדרלה מספיק אפל - היא רוצחת את אחיותיה ואמה החורגות וזה "הסוף הטוב" שלה אחרי שהיא מקבלת את הנסיך. כמובן במעשיות האחים גרים הציפורים הן ידידותיה הטובות ביותר של סינדרלה ולא של שלגיה (ואלה שרוצחות עבורה את אחת מהאחיות.) ובקיצור, אני משער שהם לא רצו להראות שהסוף הטוב של אחד הוא הסוף הרע והאכזרי של אחרים. עד כאן דעתי לגבי הגישה פה.
ההתנהגות של עוץ לי גוץ לי מאד טפשית בפרק הזה - הוא גם מוסר לסינדרלה את שמו האמיתי וגם בולע את השקר לגבי התאומים (הוא יודע בעת הביקור של שלגיה שיש לה בת וזה שכוחות הקסם שלו מנוטרלים. עם כוחות פעילים, הוא אמור להבין שאין לה תאומים.) גם רגינה לא כזו חכמה או שלא הבנתי מה המטרה שלה - השיחה שלה עם אמה רק יצרה אצלה רצון חזק יותר להישאר בסטוריברוק ולא ייאשה אותה לחלוטין. נראה לי שלו נהגה בה בהבנה ובחיוביות, אמה הייתה עוזבת את סטוריברוק תוך פחות משבוע בלי קשר לטובתו של הנרי (לא ראיתי עד כה ולו סימן אחד לאהבה אמהית ממנה. היא פשוט סבלנית כלפיו.). לגבי השריף, נראה לי שניתן לראות את שכירתה של אמה יותר כרצון לפקוח עין על אמה מקרוב ומבלי שהתמימה תבין שהוא פוקח עליה עין (ואין לי ספק שכך יסביר את הצעד לגבירתו.) - הוא אמר לראש העיר בפיילוט שיש גבול לכמות הפעמים שהוא יכול לעצור את אמה.

לגבי ביקורו של שון, צריך לחכות. כמו שהנרי יכול לבלות את אמה כמה שעות אבל צריך לחזור לביתו האמיתי, שון לא יכל לקחת אותה לבית אביו. הזקן הבהיר היטב שהיא לא רצויה אצלו.

וואי ממש חידשת לי

לכולם יש סוף אפל?
תמיד חשבתי שאלו סיפורים שנשאבו ממקרים אמיתיים והיו בכלל למבוגרים, אבל לא ידעתי שזה הסוף האמיתי של סינדרלה.

הלדין

New member
הטובים תמיד מנצחים וחיים באושר ועושר.

השאלה היא איך הרעים מתים. הסוף של סינדרלה הוא סוף טוב לגיבורה אך לא לאויביה. סינדרלה היא מעשייה סינית במקורה. הקטע עם הנעליים הוא שרק רגליים קטנות נחשבו ליפות. החלק הפחות נחמד בזה הם שהם גם הקשו על נשים ללכת כמו שצריך. צריך לזכור שהאחיות החורגות ניסו להתחזות לסינדרלה ובכך לקבל את הסוף הטוב שלה. ולא לכולן סוף אפל יחסית. עד כמה שזכור לי, הפיה שהטילה על הנסיכה הנמה את הקללה מעולם לא נענשה כיאות על כך שהטילה ממלכה שלמה למאה שנה של שינה שהסתיימו בנשיקת הנסיך.

N o R i K o

New member
פרק מאכזב,

די גרוע. הסיפור של סינדרלה לא נראה רלוונטי או מעניין, כאילו רצו להכניס אותו רק בשביל העלילה עם מר גולד וההסכם העתידי שיהיה לו עם אמה.
הסוף, מה שכן, הפתיע אותי ממש, כי הייתי בצד של השריף.

למעלה