אומייגאד!!

הורסת

הקטע בסוף שהיא בורחת מהם הכי הצחיק אותי

אגב, ביום חמישי השבוע עולה הריאלטי שלה ושל אדי. באתר של VH1 כבר ניתן לראות את הפרק הראשון. אני לא משוכנעת אבל שניתן לראות את זה מחוץ לארה"ב. שווה לבדוק בכל מקרה.

LeAnnDylan

Well-known member

באתר של VH1 זה אכן רק לצופים בתוך ארה"ב אבל בגלל שיש לי סטרונג VPN, ההמצאה הכי גאונית אבר. כמובן שכבר צפיתי בפרק

ליאן כזו חמודה, ומשעשעת. וזה זורם כזה. הם נראים חצי משחקים חצי אמיתיים כאלה אבל כל החברים שלהם מסביב נראים לגמרי מתוסרטים.
במיוחד החבר הזה של אדי עם הצ'יזבורגר. הכי עצות של פורצ'ן קוקיז

אבל ליאני כזו יפה

והיא מזה הצחיקה אותי הפרק. במיוחד בקטע של 'קעקועים ובובז הם כמו חשבון בנק - אף פעם לא יכולים להיות גדולים מידי'

הצחיק גם אותי

בכלל היו די הרבה קטעים מצחיקים בפרק.
אבל השאלה המתבקשת- האם את מסכימה עם אדי או ליאן לגבי ההתנהלות מול הצהובונים וההתייחסות (או אי ההתייחסות) לשמועות.

אני נוטה להיות בטים אדי במקרה הזה כי אנחנו רואים כמה נזק כל ההתעסקות בזה מסיאה לליאן. מצד שני, אני כן חושבת שיש לה מקום לעמוד על שלה ולהשמיע את הצד שלה. במיוחד כשבצד השני עומדת האקסית הפסיכוטית של אדי. אבל אם ליאן תפסיק לשתף איתה פעולה, בסוף (בתקווה) היא תשתעמם ותשעמם והצהבונים יעברו הלאה.
איי מין,כמה כבר אפשר לבחוש ברומן הזה. לייק, יאללה, תקדמו. עברו לייק פאקינג 5 שנים מאז!

LeAnnDylan

Well-known member
גם אני סוג של גם וגם

לפעמים מעצבן אותי שהיא טורחת להגיב לכל אפצ'י וממשיכה ללבות את כל הלכלוך סביבה. אבל רואים שזה באמת מפריע לה ואם היא מבקשת מאדי שיגיב ואומרת לו שזה חשוב לה, שיבין שהוא צריך לעשות משהו גם בלי החבר הטמבל שלו שנראה כמו קריקטורה.
אבל בהרבה מקרים אני לפעמים מייחלת לזה שהיא פשוט תתעלם ותבליג. בטח בכל מיני דברים שקשורים לברנדי האידיוטית הזו. יאללה שתמצא כבר חיים

Guncrazy

New member
גדול

ראיתי את זה בטוויטר ולא הפסקתי לצחוק.
יש לה חוש הומור וזה רק גורם לי לאהוב אותה הרבה יותר ממה שאני כבר אוהבת!

למעלה