האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק אחרון!

Yuval Ben Porat

New member
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק אחרון!

הפרק ישודר בחו"ל בלילה שבין חמישי לשישי, ובארץ ביום שני בערב

toxic babe

New member
ספויילר

לא הצלחתי להוסיף בנושא את השטן. סורי.
טוב אז האמת שבסך הכל לא ממש אהבתי את הפרק, הבטיחו פינאלה מדהים ובסוף לא היה שום דבר מדהים או חדש. לפחות לא הרגו אף אחד.
רגע אחד מרגש זה כשהביאו את התינוק לבחור שנמחץ ברכב. כנראה הקבילו את זה למוות של דרק, שהוא בניגוד אליו אפילו לא הספיק להתבשר שהוא מצפה לתינוקת.

ציפיתי שההודעה של דרק בטלפון תהיה קצת יותר נוגעת ללב.
אהבתי מאוד את המשחק של אלן פומפאו, את ההתמודדות שלה. את זה שלמרות הכל היא ממשיכה הלאה- כשלמעשה כמו בחיים אין ברירה וחייבים להמשיך.
כל הסיפור של אייברי ואפריל כבר מתחיל לעצבן. שיעשו עוד תינוק ויעשו תיקון על מה שקרה להם לפני. בשביל מה אפריל צריכה את הצבא? זה הזוי באמת.
קיצר פינאלה חלושס כזה, ראיתי יותר טובים כבר בעבר. כאלה שעשו חשק במשך כל הקיץ לחכות לעונה הבאה. הפעם... קצת פחות.

דנה1982

New member
דעתי

זה היה אחלה פרק לסיום... סדרה.
&nbsp
אני כל הזמן אומרת שאני לא חוזרת לעונה הבאה, אני לא יודעת באמת איך ארגיש בספטמבר, אבל כרגע לא בא לי לחזור לסדרה ולכן זה היה סיום מצוין מבחינתי לסדרה. הייתי שמחה יותר אם אפריל וג'קסון היו נשארים יחד, אבל אי אפשר לקבל הכל.
&nbsp
אהבתי מאוד את מרדית בפרק, והיא לא דמות שאני מאוד אוהבת בד"כ. אני מתמוגגת כשאני רואה אותה עם כובע המנתחים של דרק, והנאום שלה לריצ'רד וקתרין היה נהדר. עדיף היה שהם לא יחזרו ושהיא פשוט תעוף לקיבינימט, אבל נו שוין.
&nbsp
לא חשבתי שאבכה בפרק, וגם הסיפור של התאונה לא מאוד ריגש אותי למרות שראיתי בו את הדמיון לדרק ואת העובדה שהפציינט כן זכה לראות את הבן שלו ושהוא זכה לרופאים שכן התאמצו וחשבו "מחוץ לקופסה" כדי להציל אותו. בכל זאת בכיתי כשאמיליה הקשיבה להודעה של דרק. תהיתי בשני הפרקים האחרונים למה לא מראים לנו את ההודעה הזו, כי כשראו את דרק משאיר אותה חשבתי שזה יהיה אחד הדברים המשמעותיים בפרק הכפול וזה לא קרה. זה בכל מקרה היה נהדר לראות אותו שוב ולשמוע אותו מדבר על העתיד שלו עם מרדית ועל המשפחה שלהם... בכיתי כאילו לא עבר כבר חודש (או שנה) מאז שהוא מת. אני ממש ממש מתגעגעת אליו וכשמרדית אמרה שהיא תשחק את קלף "בעלי מת" זה צרם לי. כי זה עדיין לא מרגיש כמו הדבר הנכון. זה הרס לי את הסדרה, סורי.

haych

New member
פינאלה חלש

זה היה פרק שמתאים לסיום הסדרה. לא השאיר טעם של עוד, נפתרו כל מיני עניינים...
ברור שאמשיך לצפות בסדרה, אבל ציפיתי לפינאלה יותר טוב.

היה מוזר שאוואן נכנס לחדר שינה של מרדית פתאום...אני בטוחה שיש לה עוד שירותים בבית... זה היה מאוד מאולץ, כאילו ניסו בכח לכפות עליו לפגוש את אמיליה. אז מסתמן שבעונה הבאה הם יהיו ביחד...

אבל הקטע היותר נורא-קתרין ו-וובר
קיוויתי שאולי סוף סוף הרומן הדוחה הזה יבוא לקיצו. היא מגעילה אותי, והם כזה זוג גרוע! ואני ממש לא רוצה לראות אותה יותר על המסך.

אם עוד פעם אחת מרדית תתבטא כאילו שלאף אחד אין זכות להיות מבואס אם לא מדובר במוות של אדם קרוב...
אל תריבו, כי אני איבדתי את בעלי ואתם בחיים. אל תבכי, כי ההורים שלך רק מתגרשים, לא מתים... נו, באמת!!

אלכס וג'ו
זוג נהדר! כבר חששתי שהיא תרצה להפרד, אבל היא הייתה כ"כ מקסימה באיך שהיא התנצלה בפניו והם סגרו את העניין בבקשת סליחה הדדית, ואח"כ היא מצאה פתרון יצירתי למשבר החדש שלהם. ובלי שום קשר-היא פשוט יפהיפיה!

ג'קסון ואפריל - עצוב מאוד. אני מתה עליו. הוא כזה מפרגן ושם את עצמו תמיד אחרי הצרכים שלה, והוא עבר שנה כ"כ קשה ועדיין נשאר שם... אני גם מבינה את הצד שלה, את כמה שהיה לה קשה ופתאום היא מרגישה חיה שוב. חבל שהצרכים שלהם מנוגדים. אני מקווה שזה יפתר איכשהוא. למרות שגם הם, ברגע שנכנסו לזוגיות יציבה הפכו לדי משעמים כזוג.

לפי הבטחון עצמי המופרז של ביילי - אני כמעט משוכנעת שהיא הולכת להפסיד את התפקיד ושנקבל דמות מרכזית חדשה.

נראה לי שסטפני נועדה לגדולות ושהדמות שלה תתפוס יותר מקום בעונה הבאה, אולי סוג של תותחית כמו כריסטינה.

שמחתי שהיה סוף טוב לזוג מהקריסת המנהרה. זה היה סיפור נחמד.

ו...זהו. עד לעונה הבאה!

הדס178

New member
שאפריל וג'קסון לא יפרדו!

הם אחד הזוגות הנורמלים!
ומה הבעיה שלהם להביא עוד ילד כמו שהם רוצים?

haych

New member
את אומרת את זה כאילו זה כזה פשוט...

האירוע הזה שינה אותם. הם עברו תקופה כ"כ קשה. לאורך רוב ההריון היא ידעה שהיא נושאת ילד עם מום נוראי, אבל לא הייתה מוכנה לעבור הפלה מטעמי דת. כל ההריון הם התווכחו על זה. היא עברה לידה, צירים והכל, הרגישה את התינוק שלה יוצא ממנה אבל במקום להתרגש ולהנות מההכרה שהיא אמא, היא החזיקה אותו בזמן שהוא נשם את הנשימות הארונות שלו. ההתמודדות שלהם הרחיקה אותם אחד מהשני. ג'קסון רצה לדבר על הדברים ולעבד אותם, ואפריל רצתה להתמכר לעבודה ולא לחשוב. נפערה ביניהם תהום. הם כבר לא אותם אפריל וג'קסון. היא מצאה את התרופה שלה בהתמכרות לאדרנלין, זה גורם לה להרגיש בעלת משמעות שוב. זה לא משהו שתינוק יכול לפתור, הפערים כבר עמוקים מדי. חוץ מזה שתינוק חדש לא יכול לרפא את הפצע שקיים, ולא כזה קל להכנס שוב להריון כשהזכרון של הטראומה כ"כ טרי.

למעלה