716

716

הנרי כנראה התחתן בגיל צעיר מדי אם הוא חשב להרשים את אלה עם הרפתקה שכוללת דרקונים או שודדי ים.

הפלאשבקים בפרק היו לדעתי בין הגרועים מכל העונות. השתעממתי.

טילי מצאה עבודה עם אנשים ופגשה שוב את מרגו (עם t בסוף).

הנרי קיבל הצעת עבודה בניו יורק (העיר היחידה שהיוצרים מכירים).
יש צמדים מפתיעים בעונה הזאת - הפעם ויבר והנרי.
ויבר הודה שהנרי מהספר הוא ה"דמות" האהובה עליו, והנרי עזר לו לקשר בין עמי מהספר לבין רוצח הממתקים.
הנרי החליט להישאר בהיפיריון הייטס, סיפר לניק שהרוצח חושב שהוא עמי, קלט את הצלקות ונחטף.

הלדיל

New member
עד עצם היום הזה והגיבור הקטן

ובכן, הפרק לא רע בכלל. הטוויסט שכנראה מערכת היחסים בין הוק לשחור הזקן טיפה שונה בעולם האחר אם הוא הסכים לעסקה כזו היה מעניין. מה שכן שהוק אומר שמאחורי כל אחת מהטבעות שלו יש סיפור, הוא מתכוון שמאחורי כל טבעת יש גופה. הוא סיפר לאמה בזמנו את הסיפור השלם מאחורי הטבעות הללו...
ההירואיזם של הנרי כבר סיבך אותו בצרות בעבר (ר' פיטר פן.) אני משער שהנרי רואה את עצמו כאביר במסע וזה חלק מהדרישות לתפקיד בנוסף להיעדר מוחלט של אינטלגנציה ושכל ישר. כנראה שהוא עמד מול דייוי ג'ונס הוא הבין שהוא לא בדיוק אביר במסע אלא בן אדם מודרני שמכיר דרכים אחרות להרשים בחורה. מה שכן, לא השתכנעתי עד הסוף שהנרי מילס היה הדמות האהובה על עוץ לי גוץ לי בספר (חשבתי שהנסיך מקסים הוא הדמות האהובה עליו אחרי הוא עצמו, כמובן, ובל).
די ברור שהוא רוצה להשאיר את הנרי בהיפריון הייטס.
טילי ומרגו חמודות. די ברור שאמה השתנתה. מהמעט שראיתי מדמותה של קלי, היא הרבה יותר קופצנית ומוחצנת מזלינה. השינוי באופי הוא בטח מה שמבלבל את מרגו ולא העובדה שהיא מסתירה ממנה סודות. מרגו נראית לי מבוגרת דיה להבין שהורים נוטים לשמור סודות ומה שהיא רוצה זה לא למה אמא יותר טובה מקודם אלא למה היא מתנהגת אחרת ממה שהיא זוכרת ועל זה קלי לא יכולה לענות בלי להעיר אותה...

למעלה