סקר הTMI הגדול של הפורום

The Blue Fairy

New member
סקר הTMI הגדול של הפורום

(נגנב מפורומים אחרים)
TMI = To Much Information

במקום שרשור היכרות רגיל, שרשור ה"פרטים לא רלוונטיים אך מעניינים" הגדול.
חובה להכניס לפחות 5 פרטים, ורצוי לא יותר מ- 10.

שוט :D

The Blue Fairy

New member
שאני אתחיל? יאללה

יש לי גמישות יתר, לרוב זה מגניב כי אני יושבת בדרכים שגורמות לאנשים לשאול כל פעם אם נוח לי, או לשים רגליים מעל הראש. אבל התופעת לוואי של גמישות יתר היא כאבי פרקים, וזה פחות נחמד
אני מחוננת. ובצעירותי למדתי יום בשבוע בתכנית מיוחדת למחוננים
אני לא אוכלת את רוב הירקות והפירות, ונשואה לאדם טבעוני. דווקא עובד מצוין בינינו :)
אנחנו עוברים לגור עם ההורים של בעלי כדי לחסוך כסף. לא קל לי בכלל עם כל הנושא
רוב האנשים ב"חבורה" שלנו מרוויחים לבד יותר ממה שאנחנו מרוויחים כזוג. עובדה מדכאת אך נובעת מכך שאנחנו היחידים שהלכנו לתחומים הומניים או פארא-רפואיים, כל השאר מהנדסים למיניהם.

זהו, תורכן :)

nettus

New member
עונה

- יש לי 10 אחים ואחיות, ו10 אחייניות ואחייניות, המין השני שולט אצלנו ובגדול
- אני מסוגלת להחזיק לעצמי ידיים מאחורי הגב, שיד אחת מלמעלה ושיד אחרת מלטה, במילים אחרות, אין לי בעיה לגרד לעצמי את הגב בשעת הצורך, או לעשות לעצמי מס'ג
- אני לא נוגעת בירקות ופירות, ובטח שלא אוכלת אותן, אני רק לאחרונה, התחלתי לגעת בסוגים שונים של פירות אבל ממש מעט ועדיין זה מגעיל אותי... וחבר שלי שף, זה ממש הסדלר הולך יחף
- אני מטורפת על מוזיקה, משדלת שיהיה סביבי מוזיקה 24 שעות בימימה
- למדתי קולנוע, אבל אני עובדת עם ילדים במקום

זהו נראה לי

coolit

New member
גם אני
בהוקרה למאמציה הבלתי נלאים של עדי

(וואי כמה שנים לא עשיתי אייקונים בתפוז!!! עולם אחר)
אני טבעונית כבר יותר מ-11 חודשים! בחודשים האחרונים גם בעלי טבעוני לגמרי, ובחודש האחרון הוא התחיל להיות פעיל (בדרכו שלו) בנושא.. אולי זה יעזור לאמא שלי להפסיק סוף סוף לחפור לי על זה שאני כופה עליו להיות טבעוני ושהוא מסכן שהוא התחתן אתי.
בהמשך לאמור לעיל, אנחנו מתרחקים מההורים!!
לא שעד עכשיו גרנו איפה שגרנו בשביל להיות קרובים אליהם, ממש לא, והאמת שאנחנו גם לא עוברים בהכרח כדי להתרחק מהם, אבל ככה יוצא.... עוברים לצפון בעזרת השם, הייתה כבר דירה שרצינו ונתפסה, ובאופן כללי אנחנו מלאי ספקות כרימון. אבל בעזרת השם השבוע נמצא דירה ויהיה בסדר. כדאי, בכל מקרה, כי אנחנו צריכים לפנות את הדירה שלנו עוד שבועיים וחצי בול.
יש לי גלקסי 2 (חצי שנה בערך) ואני חושבת שהוא פלאפון מושלם

אני אוהבת את זה שבתפוז לכל מילה שתרצה תמצא אייקון חח.. וגם שהשמות של האייקונים מובנים מאליהם ואתה לא באמת צריך לחפש אותם וללחוץ. יש אתרים שאין סיכוי שתזכור איך בדיוק קוראים לאייקון.
אני מקווה שאני בהיריון כרגע, לא יודעת עדיין, אבל מקווה.. בלי עין הרע ההיריון הראשון הגיע בהזדמנות הראשונה שהייתה לו, ומקווה שגם ההיריון השני יגיע בקלות. כלומר, מקווה שכבר הגיע.

חופש נעים!

Fragile rose

New member
היית חסרה לי בפייסבוק

מקווה לשמוע חדשות טובות בקשר להריון

מה שלום מעיין המקסים?

svety

New member
תהיתי לאן נעלמת!

ולמען האמת חשבתי שתרצי לשמוע שגם אני רוצה תינוקות קטנטנים, בעקבות אי אלו דיונים שהיו לנו בעבר...
מסתבר שזוגיות עם האדם הנכון גורמת לך לרצות להביא איתו יצורים קטנים וצווחנים. איזה מפליא ומוזר זה. זה לא שאני רוצה ילדים בכללי, אני רוצה אבל את הילדים שלו. מי היה מאמין...

מקווה לשמוע רק חדשות טובות ממך

coolit

New member
וואו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חחחח לא ייאמן!

האמת שאני בכלל לא רציתי ילדים, אפילו אחרי שנכנסתי להיריון הראשון עדיין לא רציתי ילדים, וגם לקראת סוף ההיריון לא רציתי עדיין ילדים
(אבל לא מנענו מלכתחילה כי גם ככה מתישהו אז יאללה למה לא עכשיו. וגם כי מיד אחרי החתונה התחלתי לקנא בכל ההריוניות שסביבי)
אבל,
אחרי שהם נולדים אין ברירה אלא לאהוב אותם בטירוף!

קטעים אתך!
ספרי עליו!

svety

New member
רצינית??

הייתי בטוחה שתמיד רצית! קטע

זה מאוד מוזר לי, התחושות האלו. אבל אני פשוט יודעת ששי ואני נהייה הורים מעולים ושיהיו לנו ילדים גיקים קטנים וחמודים שירוצו עם חרב ספוג ביער ויבואו מחופשים לאייקון...
בגלל שהתחלנו כחברים הכי טובים אז הוא ידע מההתחלה שאני לא רוצה ילדים, ואני ידעתי מההתחלה שהוא כן, וסיכמנו שאם וכאשר יגיע השלב שבו הוא ממש ירצה אותם ואני ממש לא ארצה אותם אז נגיד יפה ביי, כי אין כאן דרך ביניים.
ועם הזמן פשוט קלטתי שיש לי בן זוג מדהים ונהדר ואכפתי ודואג ושהוא יהיה אבא נהדר, ואז פתאום... לא יודעת. ילדים נראו לי חמודים באוטובוס. חברות סיפרו לי שהן בהריון ושמחתי בשבילן לא רק כי הן היו מאושרות אלא כי גם אני רוצה מתישהו לספר לחברות שאני בהריון... כל מיני כזה.

ולגבי לספר עליו, כדאי שתמקדי אותי כי אחרת אני אחפור. לא שלא חפרתי עד עכשיו אבל יו נואו...

coolit

New member
מגניב

האמת, לדעתי זה פחות קשור לזה שטוב לך אתו ויותר קשור לזה שטוב לך בכללי, ומי שטוב לו בחיים - רוצה להוסיף עוד חיים, ליצור עוד דברים, עוד ילדים, עוד חיוּת. נראה לי.

svety

New member
אולי,

אבל זו לא פעם ראשונה שטוב לי בחיים.
זו כן פעם ראשונה שיש לי בן זוג שאיתו אני רואה עתיד, ולא סתם עתיד קרוב של שנה-שנתיים-חמש אלא עתיד של עשר-עשרים שנה כזה. וזה חלק משמעותי מהעניין. פתאום יש לי בטחון מטורף בזוגיות שלי.

coolit

New member
אולי זוגיות טובה זה חלק מהותי מאוד

מכמה שטוב לנו בחיים
אולי אנשים נועדו לחיות בזוגיות...

Mooa-Numi

New member
וזה גם קשור לזה

שאת מתחילה לדמיין את הילדים ש-ל-כ-ם. לא סתם ילדים, כי הם חמודים.

Mooa-Numi

New member
גם אני בדיוק בקטע הזה!!

כאילו, אני חושבת שהיה לי ברור שיהיה לי ילדים, אבל לא הרגשתי שאני מאוד רוצה את זה. וגםהיה לי ממש קשה עם ילדים קטנים (נגיד מתחת לגיל 6-7?). ולאחרונה הם פשוט נראים לי חמודים בטירוף! אני מוצאת את עצמי ניגשת לכל מיני תינוקות שאני לא מכירה ומתחילה לדבר איתם בג'יבריש!!! כאילו מההההה?
וזה כ"כ מבהיל אותי שאני חושבת על זה כל הזמן! ואני גם, כל הזמן מדמיינת אותי ואת מאור הורים. ומוצאת את עצמי אומרת כל מיני דברים כמו "בא לי גם.." או "אולי אני אכנס להריון.." ואז מה? מי אמר את זה? רחם, סתום!

וגם אני מרגישה שלכל מקום שאני מסתכלת אני רואה מישהי הריונית. היה איזה יום באוניברסיטה שראיתי איזה 8 הריונית עד 12 בצהריים! מה נסגר? זו עונת הפיריון או משהו??

קיצר, שעון ביולוגי זה דבר מצחיק.

svety

New member
הכי רחם, סתום!

לגמרי מזדהה איתך. בעיקר עם הדיבור לתינוקות זרים

אבל זו לא אני, הם מתחילים איתי. היה יום שהתחילו איתי שני ילדים, בסיטואציות שונות, ושניהם נראו כמו שילוב שלי ושל שי.

coolit

New member
בזכות כל ההחזקת אצבעות זה בטוח ילך!

ואז אני מבטיחה לבוא ולבכות לכן תשעה חודשים על כל הכאבים והבחילות והצרבות והבצקות

עוברים בעזרת השם לצפת...

coolit

New member
מיכל הזכירה לי לכתוב TMI

אז:
אני לא מצחצחת שיניים כמעט אף פעם. כאילו, יכול לצאת פעמיים בשבוע שאני אצחצח, אבל זה מקרי לחלוטין.
אין לי שום סתימה או כתר, לא עשיתי שום יישור שיניים.
קיבלתי מחזור פעם אחת בשנתיים האחרונות.
יש לי שלוש עבודות סמינריוניות להגיש בקרוב, לא רואה איך בדיוק זה יקרה.
וכו'.

למעלה