ביטחון בתהליך - שיתוף

ליבי3617

New member
ביטחון בתהליך - שיתוף

מה זה בעצם ביטחון בתהליך?
אגב, זה פוסט שהסתובב אצלי בלב היום.

עושים תהליך, יודעים שיש דרך, לוקחים אנשי מקצוע, מפות וקצת אינטואיציה ויוצאים לדרך.
מה עוזר בעצם?
איך מאמינים?
מה עושים כשיש מכשול?
איך מתגברים על הרצון ל"אינסטנט"?

אז יש מפות "קליניות", יש WAZE (שיתוף חברתי שמגיע מניסיון אישי) - אישית אני מעדיפה את האחרון

יש את אנשי המקצוע המלווים. כל אחד ומי שהוא מתחבר אליו.
לפעמים נתקלים במכשול. לפעמים נתקעים בכלל.
בזמנים כאלה האמונה גם היא קצת "נתקעת". מה יהיה? שחור כרגע. יהיה אור בקצה המנהרה?
עשינו טעות. טעות זה סוף העולם? זה 0 או 100? יש אפור, נכון?
איך מוצאים את האפור. איך קמים מטעות? איך ממשיכים להאמין?
כמי שסובלת מ ADHD סבלנות היא לא הצד החזק שלי. התהליך הזה לא היה קל בלשון המעטה.
בגלל הפרעה הורמונלית שסבלתי ממנה, כל ירידה הייתה קשה. כל ירידה לוותה במאמץ. כל תקיעה הייתה נפילה. ומי היה לי שיוכל לעזור?
אם הייתה עלייה של קילו, זה היה אסון בינלאומי. ואני, שלא הייתי רזה מעולם - לא האמנתי שזה יכול לקרות.
וזה קרה. 50 ק"ג בשנה ואז אחרי עוד שנתיים - שוב ירידה. זה קרה והגשמתי חלום רזה.

למה חשבתי על זה דווקא היום?

כולכם מודעים לימים הלא פשוטים האלה. אני אפילו לא יכולה להתחיל לשים אותם במילים או משפטים.
זו התחושה הדוקרת הזו, פיזית, בלב של משהו שאוהבים ולא נמצא שם יותר.
זה התסכול הזה מהסיוט הגדול ביותר: מנסים לצעוק והצעקה לא נשמעת, אלא הולכת לכיוון הרוח.
כאילו שום דבר ממה שאגיד או אומר ייחשב.
והכי גרוע, שמי הטוב מוכפש לעיני כל וכמה שלא אנסה - כאילו שום דבר.
6 שנים שהקהילה הזו בלב ובנשמה שלי. ליבי זה משורוולים ומשורוולים זה ליבי. תוכלו לשאול רופאים ודיאטניות כאחד.
עד כדי כך ש"ליבי" היא פרסונה בפני עצמה. רק שתדעו, חלק מהחברות שלי מפה בקהילות קוראים לי ליבי, ולא בשמי האמיתי.
לחלק מהרופאים השם שלי לא אומר כלום. אבל "ליבי ממשורוולים" זו כבר סוג של תעודת זהות. זהות ומהות.
ובימים האלה שהלב נשרף מבפנים, כשאני יושבת בעבודה ובעצם "לא נוכחת" ופתאום שמה לב שהשעה כבר 4 אחה"צ וכמעט לא עשיתי כלום.
כמו סוג של מחלה.
זה שווה את האדם העצוב שנהייתי? זה שווה את האיחורים/חיסורים/ יציאה מוקדם הביתה מעצבים?
אני אדם רגשי. כזו אני (וזה המקור לשם "ליבי"). זה הכוח והחיסרון גם יחד.

היום ניסיתי לקחת את עצמי בידיים ולהשליך על התהליך שעברתי בשש השנים האלה.
יש מכשולים ויהיו. זה כמו ילד שנלקח ממני (באופן זמני). זה כואב - ברמה שאני לא מאחלת לאף אחד מכם. אבל ממש.
וגם שלא תתנסו בהכפשת שמכם ברבים.
אבל בסופו של יום יש לי את אחד מאנשי המקצוע הטובים בתחומו. יש לי 6 שנים של זכות ועשייה. יש לי את היושרה לכבד את האחר ולא להפיץ התכתבויות פרטיות גם במחיר הכפשת שמי.
ויש לי את הצדק שבסופו של דבר ייצא לאור בעזרת ה'. והכי חשוב, יש לי אתכם.
בחופשה שלנו, באחד הטיולים, אבא שלי אמר לנו משפט כזה: מה שהשגתי בחיים, ממני השגתי. לא לקחתי מאף אחד ולא דרכתי על אף אחד. אבא שלי הוא איש עסקים, יזם ובעל חברות.
וזה נר לרגליי. כל מה שהשגתי מעצמי השגתי. עבדתי קשה, שמתי את הלב ואת החיים שלי בשש השנים האלה כשהקמתי יש מאין.

אז אני שנתתי ביטחון למאות אם לא אלפי אנשים, הייתי צריכה לקום ולתת לעצמי את אותה תחושה היום. את אותו חיזוק.
ומכאן אני גם מודה לכל התומכים במייל, מסרים, טלפונים, פורום ופייסבוק. אתם נותנים לי כוח.

תודה

מרים 882

New member
ליבי אין כמוך ולא יהיה

2 נשים יקרות הביאו לי תמיכה אינטרנטית מדהימה
במשך יותר מ 3 שנים את ליבי הנהדרת וחמסה המקסימה.
אין לי מושג מה קרה ,כי לא הצלחתי להכנס לאתר המדובר
תנסי להסתכל קדימה עם כל הכאב
באופטימיות ובשמחה
את כאן וזה העיקר

חנה101010

New member
קדימה. רק קדימה.

ליבי יקרה,
מחבקת אותך חזק חזק. אל תפלי ואל תשברי. תחשבי על כל אותם מאות ואולי אלפי הנרות שהדלקת במשך 6 השנים האחרונות. כל האנשים האלו. שעברו דרכך, גם אם לא ידעת עליהם תמיד וגם אם לא הכרת אותם. הם עברו, שתו את דברייך בצמא, התחממו מהאור הזה שאת מפיצה, קמו והחליטו לעשות מעשה. לא פשוט, לא קל, אבל מציל חיים. החום הזה, הלב הענק והרוח המחזקת שהפחת בפורום משורוולים, הם גורם משמעותי במסגרת ההחלטות והשיקולים שהסתימו אצלי בהחלטה הגורלית הזאת, ששינתה את חיי. היכולת לחקור ולשאול הכל, אבל באמת הכל, ולבוא לשלב ההכרעה מוכנה ושלימה. לדעת שגם אם אתקל בקושי כזה או אחר, יש עם מי להתייעץ. ומעל הכל, לדעת שלעולם לא אתקל באמירה שיפוטית או מטיפה, אלא רק בעזרה, תמיכה וקבלה, גרמה לי ללכת לניתוח בראש שקט יותר, בתחושה שאני מוכנה ונמצאת בשליטה מלאה על חיי. זאת גם הסיבה שבגללה נשארתי בבית הזה עד היום.
ליבי - אוהבים אותך ומחזקים אותך.
נראה לי בלתי אפשרי להחזיר לך את כל מה שנתת למשורוולים. אבל דבר אחד אפשר לומר. תודה.

ליבי3617

New member
תודה לשתיכן

עצם זה שאתן פה, וכל מי שכותב כאן ומחזק שוב את הקהילה - שווה הכל.

שרי/ליבי יקרה

קראתי בשקיקה את הפוסט שלך. את מתנסחת כל כך רהוט,ואת כל כך כנה. אני מבינה שעוברים עליך ימים לא קלים. כבר התכתבנו קצת בפרטי על זה. אני כותבת בצורה פומבית כדי לחזק אותך מעל דפי הפורום הזה, כדי שגם מי שלא מכיר אותך ידע מי את. מזדהה עם כל מה שכתבת, ואת יודעת מה דעתי עליך. את היית חלק נכבד מהתמיכה שלי לפני הניתוח עם כל הפחדים והחששות, וכמובן אחרי. "משורוולים"באמת מזוהה איתך ולא יקחו לך זאת אף פעם!
אתמול בלילה ישבתי וקראתי תכתובות בפורום ההוא ופשוט נדהמתי מכמות ההכפשות. הבנתי שעוד מישהו נפגע שם מממחיקה ועריכת פוסטים,ואת יודעת בצד של מי אני נמצאת....
קבלי ממני חיבוק ענק, ולפי כמות המשתתפים והפעילות בפורום חדש זה, אני בטוחה שהוא יהיה הצלחה גדולה.
נשיקות ושבת שלום, ממני יעל

נ.ב. יתכן וארצה לדבר איתך שוב על הניתוח שעברת לאחרונה. מקווה שזה בסדר מבחינתך.

ליבי3617

New member
תודה יעל

ובכיף מתי שתרצי לדבר על הניתוח את מוזמנת.
אני מתכננת עוד אחד בקרוב

אליה1

New member
שרי היקרה!

קבלי חיבוק ותדעי שאנחנו איתך!!
חודש אלול עכשיו ואני מקוה שמי שצריך יעשה את החשבון נפש שלו.

השנה החדשה תביא לך התחדשות ובעיקר בשורות טובות.

אוהבים אותך מאוד.
אליה

galגל555

New member
ריגשת אותי מאוד

קראתי בשקיקה כל מילה שרשמת ואני , כמו תמיד, נפעמת מיכולת הכתיבה שלך ויכולת ניתוח הדברים בצורה פשוטה ובלי כוונות לפגוע.
ניתוח האירועים מראה כי נעשו כנגדך עוולות ענקיות בכל נושא המחטף וזה כל פעם מעורר בי חלחלה ענקית

מורידה בפנייך את הכובע בדרך הפעולה שלך, מבלי להכפיש, מבלי לפגוע, בשקט האופייני לך והכי חשוב- את מיישמת את הכלל "הייה חכם ולא צודק"

לא בטוחה שאני הייתי עומדת בזה בגבורה כמו שאת עומדת בזה.
המשיכי ככה בתבונה, רגישות והמון לב, כמו שאת עושה כבר המון זמן וברור לגמרי שפורום זה, אפילו שהוא ממש חדש- יעלה ויפרח ויורחב כמו שהיה כל פורום קודם שניהלת, כי כמו שאמרת- לא המקום עושה את ההבדל, אלא האנשים שבו- וכאן זה המקום החם והמעניק היחידי מבחינתי!!!

נמשיך להחזיר לך תמיכה ועידוד, זה המעט שנוכל לתת חזרה על כל התמיכה ללא גבול שאת מעניקה
ונותר רק להודות לך מכל הלב-

ליבי3617

New member
תודה לך

ובהחלט הדבר הכי טוב שאפשר יהיה לעשות (עד לפתירת הנושא בדרכים חוקיות וכשרות כמובן) זה לחזק את הקהילה הזו ולבנות אותה מחדש.
מקווה שהעוולות יתוקנו במהרה.

ליבי אהובה!

אני נמנית על קהילת התומכים והמעריצים שלך.
אני חושבת שזה המקום לומר כמה חסרת לי.
אני הרגשתי ממש קושי, כי קבוצת תמיכה אין לי
והיה לי רק את הפורום, לעזור ולהעזר. לתמוך ולהתמך...

ולצערי, אחרי כל הפרשיה המדוברת, לא היה לי נעים.
נכנסתי וחשכו עיניי.
במקום להתעסק בדבר שלשמו הוקם הפורום, הוקמה הקהילה,
הייתה התעסקות בתפל...
לי זה נורא הציק.
החלטתי שתמיכה זה לא נותן, אז למה לי להיות שם??

ואז, ששמעתי שנפתח פה בית חדש, נטול התעסקויות תפלות,
החלטתי להצטרף אליו.
מה שהכי משמח אותי זה שאת מנהלת אותו ושיש כאן חברים מהבית שכ"כ אהבתי.

מאחלת לך שתצליחי בכל מעשייך, תגשימי את כל משאלותייך וחלומותייך.
אוהבת אותך מכל הלב,
רינת.

למעלה