PLL 5X23

revi 17

New member
pll 5x23 - The Melody Lingers On

רואים כמה טוב יכול להיות פרק שמתמקד בתעלומה

בלי עלילות ודמויות לא רלוונטיות (למעט טד ואנדרו שאין לי שמץ למה פתאום 'אוט אוף דה בלו' הפך לרד הרינג
??? כאילו הדמות הופיע בספרים ואין לי בעיה איתו ועם אריה אבל כל החשדות המוגזמות לכיוונו, ועוד העובדה שהבחור הולך להופיע עד פרק הסיום... גורמים לי לתהות למה? הרי A הוא לא יהיה).

היו לנו יותר מכמה סצינות טובות!
"ריגשי" (אמוציונליות) אם תרצו:
- האנה/כיילב בכלא והיא מפצירה בו להסתלק כדי שיהיה בטוח

- כיילב/ספנסר "אתה יודע כמה קשה היה לה להגיד לך את זה?" במשפט שאולי יעורר זיכרון ישן אצל ספנסר והסתומה תבין שזה בדיוק מה שטובי אמר לה ב520

"תמצית של חבר מעולה"
"תאכלי עוגיה ספנסר"
אשכרה תאכלי עוגיה ספנסר! כאילו אני אוהבת את כיילב אבל לא אשכח ואסלח כל כך מהר שב410 הוא אמר להאנה " אני לא מספיק בשביל להגן עליך" וכעבור 3 פרקים זונח אותה כדי לרדוף אחרי רוחות
#רוונסוודהטיפשית הכל באשמת מרלן כן אבל גם 5A לא בדיוק גרמה לי לאהוב אותו שוב...עד 5B
שהבחור חזר לדרכי האקר שלו ולהיות שם בשביל האנה!
מה שגורם לי לתהות (אבל רק בגלל שאריאלה התחילה לחשוד בו בסרטונים שלה) למה הם מציינים זאת הרבה ב5B? זה בדיוק מה שעשו לפני שחשפו את טובי ב312
ואריאלה רק בשבילך https://www.youtube.com/watch?v=8ylrpNKQSoY לא שאני מאמינה שקילב יהיה A כי זה סוג של עלבון לצופים וכבר היינו הרכבת הזאת עם טובי/עזרא ... אבל מי יודע

-האנה/אשלי בכלא, הדיסקוס על כמה שהאנה רוצה להיות דומה לאמא שלה
איזו סצינה יפה!
-ג'יסון/אליסון בכלא והעובדה שאליסון גם מעדיפה שג'יסון יסתלק מרוזווד ושהוא יודע שהיא לא הרגה אף אחד
אחוות אחים

-ורוניקה/ספנסר, אני מחובבי ורוניקה! לא סצינה אמוציונלית כי זה דבר שחסר במשפחת היסטינגס אבל מתה על הסצינות של המשפחה זאת

-אליסון/אמילי כי באיזשהו שלב הפכתי לחובבי הזוג (אין לי מושג למה ומתי אבל פייג' תמיד יצבנה אותי!).

המשפט של אליסון היווה את תכלית הפרק והחל עם שיר של דפש מוד
כאילו תמיד יש מוזיקה טובה בסדרה אבל סוף סוף שיר שמזהים על התו הראשון
(כי אני זקנה ויש לי טעם מהמם במוזיקה
).

היה שימוש במחבוא של מונה שנתן לנו את הרמז של איך -A הולך לשלוח את שאר השקרנים לכלא! "פריצה לבית נערה מתה" זה תמיד טוב כשיש לך אויב שמחפש דרכים להפליל אותך
יש מברג (שהיוצרים רוצים שנחשוב שאנדרו השתיל
) ועליו בטח טביעות האצבעות או של אריה או ספנסר שA הצליח לקחת מהמקפיא (לפחות יש מישהו חכם בסדרה!).

ועכשיו לרמזים/תיאוריות:
אז מי זה/זאת באמת ביג A? איש(פול וארג'ק)? או אישה(הרעלה השחורה)? האם ישויות אלו הם בכלל A? או רק משת"פים?
-מוזיקה בצרפתית: שגורמת לי לחשוב על סיסי! הרי הבחורה ברחה לשם ב501 והביאה לאליסון בושם משם ב513... נשאלת השאלה מתי היא באמת חזרה? האם בזמן כדי להרוג את מונה? (רוצחת אנחנו כבר יודעים שהיא).
אם נאמין לציוץ של מרלן שמישהו גנב למונה את המשחק אז מונה היא לא A, עדיין קשה לי להאמין ליוצרים הם הרי משקרים על ימין ושמאל (אצלימו רק הימין משקר! בחירות גבירותי ורבותי מזכירה לכולם ללכת להצביע ולהשפיע ביום שלישי
) ואני תחת הרושם שהבחורה זייפה את מותה.

-chandelie's rituals
sister launched liar
A ruler's list chained
מסתבר שזה אנגרם ל Charles DiLaurentis או Rachel s DiLaurentis
אני לא נמנית על אותם אנשים משועממים שעלו על זה וכל הכבוד להם!

אבל כנראה שפה אנשים כן לקחו ציוץ מסויים של מרלן (היוצרת) כי היא אמרה "this last few episode spell clues clues clues" ואכן יש לנו רמז שחוזר 3 פעמים שמאיית שם
אז מה אנחנו אמורים להבין? האם לג'יסון יש אח תאום או אחות? או שמה לאליסון יש? (למרות שהיוצרים חזרו אלפי פעמים שלאליסון אין אחות תאומה יעני קורטני מהספרים לא תופיע בסדרה...
).

*אני לא יודעת מה אתכן אבל אני שראיתי את הרמז בכלל חשבתי שנברשת (chandelie's rituals) זה סוג של נשף שיהיה בפרק 525 כי חזרו רבות ואמרו ש225 דומה או מזכיר את 525 ושם היה לנו נשף מסכות ומי שזוכר איך שהשקרניות נכנו לאולם היה נברשת ענקית מעליהם.
*sister launched liar כן גם פה יש סוג של רמז לתאומה, אבל אחות (של מישהו) השיקה מאורה של A מה שבאופן טבעי גורם לכם לחשוב על מליסה
אבל משום מה אני לא חושדת בה! ז"א לפי הבנתי את הרמז ביג A זה אחות של מישהו או על תקן אחות.
*A ruler's list chained רשימה של שליט כבולה, משמע השקרניות שנצאות ברשימה של A יהיו כבולות הכוונה לכלא, המטרה של A היא לכלוא את כל השקרניות
המברג יקרב עוד שקרנית לכלא זה בטוח! חחחח

אז מחשבות/תיאוריות תרגישו חופשי לשתף!

סופ"ש מקסים

ArielaTV

New member

נכון הביטוי על זה שהאדם מתכנן תוכניות ואלוהים צוחק?.. אז הצופים של "שקרניות קטנות" בונים תיאוריות ומרלן קינג צוחקת.
ראיתי את הסרטון שצירפת, ואם מתעלמים מרמזי ה"וארז'ק הזמין פיצה וגם כיילב אוהב פיצה" וה"A לובש מכנסיים שחורים וגם כיילב לובש מכנסיים שחורים"
.. אז דווקא העניין האחרון, עם זה שכיילב=עורב ווארז'ק בהונגרית=עורב, היה דיי מעניין.
נצטרך כנראה לחכות ולראות.. אבל הפרק הזה הם לחלוטין עפו על מר-תמצית-החבר-הטוב-בעולם.
גם אני מתה על ורוניקה, היא מלכת על
.
והסצנה שג'ייסון אמר לאליסון שהוא מאמין לה, הייתה מקסימה ממש.
ודווקא בעניין האחות שהקימה מאורה, אני תוהה אם זו לא רמיזה לזה שלמונה יש אחות.

revi 17

New member
רק בגללך קיילב על הכוונת שלי

כל "מר-תמצית-החבר-הטוב-בעולם." היה עובר לי מתחת לראדר אם לא היית חושדת בו! אבל אכן עפו על עצמם שם ב5B בלהציג ולהדגיש כמה קיילב חבר מושלם, מרלן אפילו צייצה זאת (וסורי הוא לא! אין אף חבר מושלם בסדרה הזאת... אל תקחו דוגמא בנות צעירות כל גברי רווזווד הם לא מודל לחיקוי בכללל!
).

אחות למונה על זה בכלל לא חשבתי... בגלל המילה אחות מליסה קפצה לי לראש ואז כמובן הכיוון של התאומה מהספרים עלה ויחד איתו סיסי

סיסי היא כמו אחות גדולה לאליסון אז אולי אני צריכה לקדם אותה ברשימה שלי כי אריה כמה שזה מתבקש ובנאלי כרגע נראה מאולץ ולא אמין.
אבל דווקא עכשיו 2 פרקים לסוף אני מתחילה לפקפק באפשרות שביג A זאת אישה... עד עכשיו הייתי ממש בטוחה ועכשיו יש מצב שזה גבר
אוףףף עם הסדרה הזאת שמשגעת אותי

אהה והנה קליפ אולי יותר מניח את הדעת על https://www.youtube.com/watch?v=V2XPZm-N0ZQ
ואכן הפיצה והמכס השחור זה דפוק ברמות אבל ככה ילדים קטנים חושבים, חצי מהרמזים שלהם זה בכלל מונה

ArielaTV

New member
זה כבר סרטון ממש לעניין!

שווה את ה25 דקות אורך שלו..
&nbsp
ואני כבר מתה לראות מה הרמז הענקי שמחכה לנו בפרק הסיום, שכביכול יאפשר לנו לנחש מי זה A!

ArielaTV

New member

חייבת לציין שזה אחד הפרקים שהכי אהבתי מבחינת בימוי. העבירו כל כך הרבה סאבטקסט דרך תנועות מצלמה ומעברים בסצנות, וזה היה מהמם בעיניי.
אז אנדרו מוציא את כל הכביסה המלוכלכת שהצטברה לו בלב על מונה, ומדבר עליה בלשון הווה. אני לגמרי יכולה לראות אותו בתור הסייד קיק של מונה, בבמידה והיא באמת בחיים, ואז זה גם יהיה יותר מובן למה הוא פתאום התחבר לאריה.
כל הסיפור של שיר הערס של אליסון, שגם האנה הכירה. זה מרגיש כמו רמז כל כך גדול לזה שהן אחיות, שזה כבר יהיה מוזר אם בסוף יתגלה שהן לא (מצד שני, התפרסם עכשיו איזה ראיון עם מרלן קינג, שהיא שוב הבהירה שקורטני לא תהיה חלק מהסדרה, לשמחתי, אבל שנראה כפול ממישהו אחר).
כשהבנות היו בברו ואריה קיבלה את הטלפון מוארז'ק, אני לחלוטין לא אתפלא אם כיילב היה זה שהתקשר. כל ההעמדה בסצנה הזו היתה לא ברורה, שלא נדבר על הפרצוף של כיילב.
ההערה של אריה לאמילי- "רוצה לוותר וללכת לקניות?". סיריוסלי?! שוב, תלוש ומוזר וזועק 'אני רמז, שימו לב אלי!'.
כל הסצנה של ספנסר, אמילי ואריה חזרה בבית של מונה. למה אתן נכנסות לבית שלפני שנייה היה נעול ועכשיו מנגן שיר שהושמע לכן דרך טלפון שאתן חושבות ששייך לA?! (אגב, אני היחידה שהשיר הזה הלחיץ לה את הנשמה?)... הן רואות את החדר של מונה הפוך ובעוד ספנסר ואמילי מרימות ידיים, פתאום אריה הופכת לגברת 'לוחמה פסיכולוגית' וגורמת להן להבין שאולי A לא מצא שם כלום ורק ניסה לבלבל אותן. מיד אחריה, אמילי מציעה להן להתחיל לחשוב כמו מונה, ולא עוברות 5 שניות וספנסר מוצאת את הפתק בתוך המראה. זו הסצנה היחידה שממש לא אהבתי בפרק. לדעתי היו צריכים לעשות את זה קצת יותר מציאותי. לפחות לתת לספנסר לגעת בעוד כמה דברים לפני שהיא ישר מגיעה לאוצר החבוי.
אריה והערת המחץ של הפרק- "זה רק הפרצוף שלי. לפעמים הוא עושה דברים בלי לבדוק איתי קודם". סייקו.
ואני סתם תוהה בכתב אם שאר ה"סודות" שאמילי שמעה במכונה של ג'וני בעלי משמעות כלשהי- מישהי אחת התוודאה שהיא שברה פנס, ושהיא לא זוכרת הרבה מ'הלילה ההוא'. מישהו אחר אומר שהכלב לא ברח, הוא השאיר את השער פתוח בכוונה.
וטיפי. בל נשכח את טיפי
.

הסרטון השבועי:
[URL]https://www.youtube.com/watch?v=PeQYmPQxXRg[/URL]

למעלה