oozz73

New member
עזרה ברכישת כרטיס ל - UFC 160

שלום לכל החברים.

אשמח לקבל הסבר קצר על תהליך רכישת הכרטיסים מ-ticketmaster.

מחר מתחילה המכירה לחברים ומחרתיים לכולם.

האם הם שולחים את הכרטיס לארץ,או שאוספים אותו שם?

תודה מראש על העזרה.

yair_bar

New member
מנהל
מתי יוצא השנה רסלמניה?

מישהו כאן עדיין מתעניין ב-WWE

boldog700

New member
מה המשמעות של הראשי תיבות BJJ? האם

מתכוונים לג'יו ג'יטסו ברזילאי?

yair_bar

New member
מנהל
יש שידור חוזר בשעה נורמאלית?

רוצים לעשות הקרנה?

אפשר בבקשה קישור ישיר לאתר ששלחת. יש אצלנו חסימה על אתרי קיצור URL

yair_bar

New member
מנהל
אולי עדיף ככה

זו הייתה שאלה שמטרתה פתיחת שרשור עם תגובות כדי להחזיק את הטראפיק בפורום שלנו.

לפני כמה שנים הלכתי עם ינון לראות את ההקרנה במועדון הפריים. היו המון המון מעריצים עם תלבושות והווי והיה יחסית מגניב, רק שאני פחות אוהב את המקום עצמו וחזרתי הביתה מאד מאד עייף

moriarty

New member
עזוב, אם הטראפיק הוא על רסלמניה

לא צריך פורום.
כמה שאני אוהב את הפורום הזה, לא בשביל זה הוא קיים.

yair_bar

New member
מנהל
העליתי גם אחד על כינויים

דווקא נחמד הרפרנס בין הפורום ל WWE.

לזכרוני לפי סטטיסטיקה יש לא מעט גולשים שמגיעים לכאן משם ו/או ההפך.

במצבו של הספורט שחלק מהלוחמים עושים מעברים נראה לי לגיטימי

BeniTaz

New member
נראה לי שאח שלך היה חבר בפורום כדורסל

או שאני מדמיין.. או שמדובר על ינון אחר.

yair_bar

New member
מנהל
אחר למיטב ידיעתי

כתב פה בפורום בזמנו. הגיוס לצבא הוריד תדירות. עוד כמה ימים חוזר מטיול של אחרי צבא מדרום אמריקה

AmitNHB

New member
מאז 2001 האהדה שלי ל WWF מסתכמת ב

שני אירועים - רויאל ראמבל ורסלמניה וגם הם - הרב ב FF. השנה יש מצב שאני מוותר על רסלמניה (כלומר על להוריד את הארוע ולעשות FF), ה WWE הגיעו לשפל חסר תקדים. WCW בימיהם הגרועים ביותר לא היו כאלו חסרי פואנטה. טייקר שוב חוזר לעוד קרב ברסלמניה ויהיה 24257-0, סינה ינצח את רוק ויהיה האלוף בפעם המיליון, ברוק לסנר יפסיד ויהיה 1 מ 3 בקריררית ה MMA המבויימת שלו ב WWE למרות שהוא אמור להיות "מפלצת"
האמת, מתחיל להזכיר את הקריירה שלו ב UFC קצת... ואלו האירועים המרכזיים - 3 קרבות עם 4 סלבז ורק 2 מתאבקים מהרוסטר, אחד יפסיד והשני הפרנצ'ייז פלייר הכי גרוע בהיסטוריה של פרו רסלינג. ואז הם לא מבינים למה המנייה מתרסקת

moriarty

New member
מי זה הפרנצ'ייז פלייר הכי גרוע?

סינה? אני לא רואה כבר המון זמן, אבל ממה שאני זוכר הוא באמת די גרוע. הוא עדיין מדבר בחרוזים?

AmitNHB

New member
ברור, סינה.

חרוזים ? חח... אני חושב שזה היה הגימיק שלו שהוא היה עוד בקטגוריה של אפר מיד קארדר איפה שהוא בין רסלמניה 19 ל 20. זו בדיוק התקופה שהפסקתי לצפות לגמרי. (ברסלמניה 22 חזרתי להתעדכן פעמם בשנה...) מאז שהוא הפך למיין איבנטר (רסלמניה 21 ?) ואיפה שהוא לא הרבה אחרי זה לפרנצ'ייז של הארגון, הוא כבר איזה 7 שנים, בול אבל בול אותו הדבר, שלא היה ממש מעניין גם לפני 7 שנים. כל שנה שאני מתעדכן בראמבל\מניה, אני מרגיש שאני צופה ב rerun.

אני זוכר שהיתי רואה WWF בתור ילד ואז נער ובין רלסמניות 9 ל 17 הרגשתי שהשתנו סדרי עולם לפחות איזה 3-4 פעמים וכוכבים צמחו, ניהו אגדות, ואז צמחו אחרים והחליפו אותם או שהם הפכו מ"טובים" ל"רעים" ואז בחזרה ל"רעים" וכו... שהתחלתי לצפות בדיוק הוגאן זכה באליפות האחרונה שלו והיה בדרך החוצה, ואז היה את עידן ברט הארט, עידן שון מייקלס, עידן אוסטין, עידן רוק... כ"א מיהם החליף מ"טוב" ל ?"רע" וההפך איזה 2-3 פעמים. תהרוג אותו אני לא מבין איך אנשים רואים את הקקה הזה כבר איזה 8 שנים והכל נראה אותו הדבר. עוד רסלמניה ועוד אלפיות לסינה וטייקר ב 29 מיילון אפס ושוב טריפל אייץ' חוזר וחוזר חלילה...

למעלה