anatpas

New member
אומנות לחימה לילד בן 8.5

שלום,

רציתי לשאול האם לחימה משולבת מתאימה לילד בן 8.5 האם זו לא אומנות לחימה הכי אלימה שקיימת? מורה אחד בתחום לחימה אחר הזהיר אותי שאם אני אשלח את הבן שלי לסוג כזה של לחימה, הוא יתפרק ולא יוכל להלחם בשום סוג אחרי גיל 25.

מה דעתכם?, אשמח לכל עצה.

תודה

ענת

zanshin

New member
איפה אני יכול לצפות באירועים הישנים של הUFC?

ראיתי הכל מ60 עד עכשיו. והרבה זמן אני מחפש את הקודמים...

AmitNHB

New member
הילד בן 8.5 ומדאיג אותך שהוא יתפרק בגיל 25 ?

אני היתי יותר דואג לגיל ההתבגרות - זה לא גיל טוב לפציעות כרוניות...

התאמנתי בעבר בלחימה משולבת אבל אני לא בטוח שאנחנו מדברים על אותו המכון ואותו המאמן. היכן שאני התאמנתי, ממה שאני זוכר הקפידו על אימונים מתונים על אחת כמה וכמה לילדים בגיל הזה. ממליץ לך ללכת לצפות בשיעור ניסיון ולהתרשם בעצמך. כל פעילות ספורטיבית כרוכה בסיכון ובפציעות. ההמלצה לילדים ולנערים מתבגרים היא לעסוק בספורט באופן מתון ומבוקר (ולהקפיד על שינה מספקת ותזונה נכונה). אם את מתרשמת מהמקום ומהמאמן אני לא רואה בעיה. תמיד תוכלי להפסיק את אימוניו אם תראי שהוא חוזר הבייתה באופן קבוע עם סימנים כחולים ופנסים אבל לא סביר שזה יהיה המצב. זה לא מנזר שאולין.

AmitNHB

New member
אתה יכול לקנות ב AMAZON סט של איזה 10 DVD

במשהו כמו 40 דולר, כולל משלוח.

zanshin

New member
אני יכול להטריח אותך בלשלוח לי קישור?

כי חיפשתי לפני שבאתי לפורום ולא מצאתי...

isrhammer

New member
יש לי את כולם

יש מצב שיש לי את המאה הראשונים על דיסקים איפשהו..

מאיפה אתה?

isrhammer

New member
אשדוד

אולי אפשר לסדר משהו..

אם אמצא את הדיסקים ותהיה באיזור, אני אביא לך

isrhammer

New member
הכל תלוי במאמן!

לא משנה לאיזו אומנות לחימה הולכים, אם המאמנים לא מקפידים על מגנים ועל מכות חזקות מדי אז יהיו פציעות מעבר למה שצריך.

תמיד יש פציעות ואי אפשר לצפות את העתיד, אבל אם הדאגה היא שהילד לא יפצע באימון אז צריך לוודא שהולכים למכון שבו המאמן משגיח ודואג שיהיו תמיד עם מגנים ולא תמיד יתנו חזק מדי.

אני מעדיף להיפצע אבל לדעת שבבוא העת אדע להגן על משפחתי ועל עצמי.

למעלה