היי אנשי פורום!
עברו עליי חודשיים בהם הייתי בעומס רציני , הייתי על "אוטומט".
לא העזתי לעשות מדיטציה כי ידעתי שזה עלול להוציא אותי מאיזון (אני יודעת, יש בזה מעין סתירה).
חודשיים עברו, לקחתי שבוע חופש (שבוע שעבר) והייתי לבד לגמרי. עשיתי בין היתר מדיטציות, כתבתי המון. תחושות, רגשות, מחשבות צפו.
הרגשתי עצב תהומי והוצפתי בשמחה שלא תלויה בדבר. הייתי צריכה שמישהו/משהו יאסוף אותי (לא מצאתי כזה). השבוע התחלתי במשרה חדשה, בתפקיד חדש, מבנה חדש, אנשים חדשים. מעולם לא חשבתי שהאגו שלי גבוה כמו שגיליתי השבוע, אני שונאת את זה, וזה מכעיס אותי.
הייתי על סף בכי כל הימים האלו והייתה גם חרדה גדולה. היום התאוששתי.

המשכתי השבוע למדוט, ואני רוצה לחזור לתרגל קבוע. רק ש.. מרגיש לי שכדי לתפקד טוב יותר טכנית, מקצועית, להישאר שפויה, אני צריכה להפסיק.
מצד שני, מרגיש לי שמדיטציה מחזירה אותי לעצמי, אני מחוברת יותר למה שאני עושה ופחות מעבירה את הזמן. נמאס לי להעביר את הזמן.
אבל אני גם חשופה יותר רגשית. אני נפגעת יותר, יש ערבוב ביני לבין אנשים אחרים.

לא בטוחה שכתבתי ברור.
*אתחיל טיפול בקרוב אחרי כמה שנים שלא הייתי. בא לי לחיות עם לב פועם באהבה, ולא לב פועם בהמתנה להפסיק.

שבת שלום

neophile

New member
אני ממליץ לך להצטרף לבית ספר של הדרך הרביעית

זה משתלב עם חיי היום יום ולא מכניס אותך לדיכוטומיה של או זה או זה.
&nbsp
זה מגיע עם דרישה להיות לעזר להתעוררות של אחרים , לא להבריז , וזה גם נותן פרספקטיבה לגבי כוחות כלליים שפועלים על כל האינדווידואלים שזה חשוב וזה גם האופן היחידי להשיג מידע אובייקטיבי יחסית על השפעות שאנחנו נתונים בהם ומזדהים איתם שהם מעבר לנטיות האישיות שלנו.
&nbsp
בלי עזרה שכזאת הכל יתערבב - הנטיות האישיות והכוחות השונים שפועלים עלינו וכשהכל מעורבב ככה להפריד את הגס מן העדין הופך לכמעט בלתי אפשרי.
&nbsp
לא שזה אומר שאם תצטרפי לקבוצה שכזאת כל התסכול והמצבים המעורבבים האלה ייעלמו מחייך .. הו לא .. אבל את תוכלי להשאר מודעת אליהם ולפעולתם באיזה שהיא רמה שזה פלא אמיתי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

neophile

New member
מה שאת מתארת זה בהחלט נסיון חשוב מאוד

גם כשנדמה היה לך שאת היית על אוטומט .. עדיין משהו התבונן גם כשלא טיפחת אותו באופן אקטיבי - שזה מלמד אותך משהו על התוצאות ארוכות הטווח של התרגול.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

למעלה