Castle 7x02 Montreal

עדושית

New member
Castle 7x02 Montreal

דמות הפרק:
קטע מרגש:
קטע מעצבן:
|קטע מצחיק:
הפתעת הפרק:
מקרה הרצח:
ציון כללי:
חפירה חופשית:

לא לשכוח לסמן
במקומות המתאימים

צפיתי

דמות הפרק: קאסל ללא ספק.. בחתירה לאמת, עד הסוף המפתיע
קטע מרגש: הוידיאו שרואים את קאסל אוצר לבקט שהוא אוהב אותה, והוא לא התכוון לברוח מהחתונה
קטע מעצבן: המראיינת בתחילת הפרק. הוא בא לדבר על הספרים, והיא לא הניחה לו עם שאלות על החטיפה, עד אשר היא גרמה לו להציע פרס כספי לכל הנותן מידע.
קטע מצחיק: קאסל במשרד של הקורבן משחק בכל הצעצועים
הפתעת הפרק: בסוף, שהסתבר שקאסל ביקש לא לזכור מה קרה.
מקרה הרצח: מיוחד. בהתחלה זה נראה משעמם עם אותם טריקים, אז איפה הוא היה, ולמה הוא שמר בסוד? בסוף הסתבר שהוא ניסה לגלות מבריחי סמים בתוך המפעל שלו. כל הכבוד על האומץ לעמוד נחוש מול מפעל חייו. חבל שזה גרם למותו.
ציון כללי: 9
חפירה חופשית: עכשיו אני ממש סקרנית מה קרה בפברואר שהוא היה בן 11. מה המקרה שגרם לו להיות סופר של מסתורין. למה הוא סיפר לאדם הזה את הסוד של חייו, ומה לעזאזל הוא עשה, או שעשו לו, שהוא ביקש לשכוח ולא לדעת...

xokeren

New member

דמות הפרק: קאסל
קטע מרגש: הוידאו שקאסל השאיר לבקט לראות

קטע מעצבן: המראיינת בתחילת הפרק...

קטע מצחיק: היו שניים... אחד עם קאסל והפסנתר והשני עם ראיין והפסנתר

הפתעת הפרק: שקאסל ביקש לא לזכור מה קרה...
מקרה הרצח: מעניין... למרות שהייתה לי תחושה מההתחלה שמישהו במשרד היה אשם...
ציון כללי: 9
חפירה חופשית: אהבתי את התאורה בקטע בין קאסל לבחור שהיה איתו... ואפילו ציצתי על זה בטוויטר לשחקן שמשחק את הבחור והוא צייץ לי בחזרה "Lit my good eye very well."

shirush3

New member
מגניב

הפסנתר היה משעשע במיוחד כשהרוצח עף על כולו

xokeren

New member

חח כן... הפסנתר היה הדבר של הפרק..
הזכיר לי סצינה בסרט ביג עם טום הנקס...

shirush3

New member
מעניין

אז מה באמת גרם לקאסל להתחיל לכתוב ולמה לעזאזל הוא רצה לשכוח מה קרה שם בחודשיים האלה?
מה הוא מסתיר מכולם?

אהבתי את הקטע מהוידאו שהוא השאיר לה (מעניין מה היה קורה אם הוא באמת היה מת
איך זה היה מגיע אליהן?)
בכלל אני אוהבת את האינטרקציה בין קאסל לבקט בפרקים האחרונים, זה מאוד אמין
אני שמחה שלא הכל חוזר להיות רגיל כאילו לא קרה כלום
ושגם אם קאסל מתנהג ככה קייט לא שם ובלה בלה בלה זה כיף זה מכניס קצת עומק שהלך לאיבוד בסדרה ב2 עונות האחרונות

ראספו מעולים ואני שמחה שאספו ולייני ביחד

אליון1

New member
פרק טוב

דמות הפרק: ברור שקאסל, איך שהוא מנסה להגיע לאמת לא משנה מה, עד לסוף המפתיע
קטע מרגש: הוידיאו שהוא השאיר לבקט, הוא ניסה להסביר לה שהוא אוהב אותה ולא הייתה לו ברירה, מה לעזאזל קרה שם?!

קטע מעצבן: אני גם חושב שהריאיון, איזו כלבה, תעזבי את קאסל בשקט!
|קטע מצחיק: הצעצועים
והרינגטון של אספו הרג אותי

הפתעת הפרק: אספו ולייני חזרו! סתם זה היה צפוי.. שקאסל ביקש לא לזכור ושהאיש הזה הזכיר את הסיפור שלו בגיל 11.. (הייתה לזו התייחסות בפרק קודם, אני לא זוכר מתי)
מקרה הרצח: מעולה, 9/10.
חפירה חופשית:
מותח מעניין והסוף בכלל. גם הכלב שמגלה סמים היה ממש חמוד ואהבתי איך שהוא התנפל על האיש ההוא שניסה לברוח
ציון כללי: 9/10 פרק ממש טוב. היה בו הכל, מתח דרמה רגעים רומנטיים בין קאסל לבקט ואספולייני, אפילו אלכסיס הייתה בסדר. הכלב היה ממש חמוד, הצעצועים היו מצחיקים וכל הקטעים של קאסל במונטריאול, עם הכספת, פרק מעולה.

danataiger

New member
הדעה שלי

דמות הפרק: קאסל/בקט. קאסל- בגלל שדברים מתחילים להתבהר ונייתן מראה עומק בפרק הזה, גם הומור קורע מצחוק וגם מראה שהוא יודע להיות רציני, מרגש וכואב. בקט- בגלל שרואים שהזוגיות שלהם לא באותו המקום ולאורך כל הפרק יש ניואנסים קטנים שמרמזים על זה (השיחה עם האלמנה. שהיא אמרה שהוא התחמק ממנה כשהגיע מאוחר הביתה כל יום) והיא מנסה להתמודד עם הסיטואציה והמרחק ביניהם. הבעות הפנים של בקט נותנות עומק.

קטע מרגש: הוידאו, הקטע שהיא עוצמת עיניים כשקאסל אומר לה שהוא תמיד אהב אותה, כל הספקות שהיו לה נעלמו באותה השנייה. רואים עד כמה היא אוהבת אותו ומאמינה בו ללא ספק.

קטע מעצבן: הראיון- מאוד אהבתי שקאסל פתאום לא יודע מה לומר, נאלם דום. לא קורה הרבה... אבל הראיון כל כך אמיתי, כי זה באמת מתרחש ככה בחיים האמיתיים.

קטע מצחיק: כל כך הרבה... הרגע שקאסל רואה את הצעצועים, בקט שולחת אותו לפסק זמן, קאסל מבקש רשות מבקט לנסוע לקנדה ובהיות נייתן וסטנה באמת קנדיים, הבדיחה הייתה במקום (; וכמובן הצלצול של אספו והמבט של בקט, והפסנתר- ממש דז׳ה וו לסרט ביג.

הפתעת הפרק: הפתיחות של בקט בסצנה האחרונה, אני מאוד אוהבת את הסיפור הרומנטי שהתפתח ביניהם, כשבהתחלה הם לא היו שקופים אחד עם השני, הסתירו דברים ולא דיברו (עונה 5), ובעונה השישית זה כבר התפתח לזוגיות יציבה, שמדברים על הקשיים ומתמודדים ביחד. הסצינה האחרונה הייתה מושלמת- קאסל חוזר להתגונן ולברוח כשקשה לו ולכן רוצה להתחתן מיד ובקט מחזירה אותו לקרקע ומסבירה לו שלברוח זה לא הפתרון. שאפו לכותבים.

מקרה הרצח: נחמד, לא צפוי והרבה דברים שלא הסתדרו בהתחלה.

ציון כללי: 9/10

חפירה חופשית: פרק מעולה, אהבתי מאוד. אבל עיצבן אותי דבר מאוד חשוב- הם כמעט נשואים, זוג לכל דבר... איפה הרומנטיקה? למה הכלב היה חייב להפריע לנשיקה? מצד אחד אני מבינה שהם עדיין מרוחקים פיזית ורגשית, מצד שני למה כל הזמן מישהו מפריע להם?הסיפור החדש נראה מעניין ומבטיח, נייתן יהיה יותר דרמטי ואני מחכה לזה בקוצר רוח. מאוד אהבתי את השינוי בשיער של בקט! נראית כמו פרסומת למוצרי שיער בחלק מהסצנות ודבר אחרון- יש דגש על ה״ביחד״, כבר לא כל אחד לעצמו. מלבד קאסל שנסע למונטריאול לבד וזה ממש מתאים לדמות, כי הוא ידע שבקט לא תסכים שיסע לבד.מחכה לפרק הבא- הפרומו מצחיק בטירוף ונראה שיהיה עוד פרק קלאסי. התגעגעתי לסדרה הזאת...

למעלה