בימת האירוויזיון- זוויות חדשות! יש משולשים זזים!!!

Laaaa2

New member
בימת האירוויזיון- זוויות חדשות! יש משולשים זזים!!!

Laaaa2

New member
פלוריאן וידר: מבטיח טקס אירוויזיון ישראלי מהמם ובלתי נשכח!

"לגמר יש לנו פתיחה מהממת! אני חושב שהפתיחה הזאת תהיה אחת הטובות בכל תחרויות האירוויזיון"!

Laaaa2

New member
דווקא חשבתי שהוא התכוון בזה שהבמה חוץ ממגן הדוד

שהואאמר שהוא צודה ויזואלית, הבמה גם אול יתתחלף ןתשתנה (כמו 12 השבטים) ?! חחחחחחחחחחחחחחח לא יודע

צוות Kuss

New member
האהבה הכנה והאמיתית של פלוריאן לישראל פשוט מחממת את הלב

הוא גם בנאדם מקסים ועם רגליים על הקרקע. נראה לי שהוא רואה בעיצוב במת האירוויז בארץ שליחות אמיתית והמאמץ שלו בהחלט ניכר.

Shellpearl

New member
איזה כייף
איך אני מתרגשת. אני ממש סקרנית לראות את

האירוויזיון שמכינים לנו.

E u r o b o y

New member
תקשיבו, זו באמת הבמה הכי יפה אי פעם

אני כל כך סקרן לראות אותה בפעולה. זה הולך להיות מרהיב!

צוות Kuss

New member
אני עשוי להסכים עם כותרת ההודעה שלך אבל רק בתנאי אחד

שחזון האלמנט הזז המשולש יתקיים. אנחנו ניצבים בפני חגיגה לעיניים המורכבת לא רק מאלמנט זז אחד, לא משניים אלא משלושה:

1. המשולשים הזזים הפלורסנטיים ה"חלולים" בתקרה
2. פרמידת המשולשים שיוצרת רקע שונה לכל שיר ועליהם מורכבים לדים
3. מסכי וידאו מלבניים המסתובבים על ציר

בבמת משולשים עם מוטיבים של משולשים זה אך הגיוני שגם האלמנט הזז יהיה משולש, כלומר מורכב משלושה אלמנטים זזים. ואם אכן כך, אז זו בהחלט הבמה היפה והמוצלחת אוור באירוויז.

ChunLi

New member
זה נראה מצויין

העיצוב מדהים, אני גם יחד איתו מצפה לרמה גבוהה מאוד של אירוע

צוות Kuss

New member
אני רואה נכון?
יש מסכים מסתובבים על ציר כמו בבמת האמי?

שימו לב לתמונה שבראש השרשור הזה. תסתכלו טוב על מסך הוידאו שברקע. הוא לא רציף. הוא מופרד ונראה כמו שורה של מלבנים מוארכים. מה שאומר דבר אחד: לא מדובר במסך וידאו אחד ארוך, אלא בשורה של מסכים מלבניים מוארכים והמסתובבים על ציר.

לפני כמה חודשים הבעתי תקווה שבבמה יהיו מסכים מסתובבים על ציר כמו בבמת פרסי האמי 2018 שעיצב וידר.

לא הסתפקתי בהבעת תקווה ואפילו התכתבתי עם פלוריאן בפייסבוק בנושא הבמה עם מסכים מסתובבים על ציר.

ועכשיו שומו שמיים - נראה שהוא הקשיב לי! הוא הקשיב לי! אני השפעתי על במת אירוויז 19! בזכותי הוכנסו מסכים מסתובבים על ציר!! לא, שאין לתאר. אני פשוט בהלם. לא, אין, שזה לא יתואר.

tapuzzo

New member
כן, נראה שרכשו את זה ישר מפרסי האמי. למרות שזה עודף אלמנטים

באמי זה יצר את התפאורה באופן בלעדי פה יש אלמנט בנוי לפני זה, יש את התאורה מעל, יש את הבמה עצמה עם מדרגות שגם בהן תתחלף בטח התאורה.
בקיצור עודף האלמנטים עלול להיות מעמסה.
רצוי ללכת על אלגנטי מאשר על עמוס מדי וקינטי ובלאגן.

למעלה