סגירת פורום דיבוב וקריינות

Miss dub

New member
סגירת פורום דיבוב וקריינות

חברים וגולשים יקרים..

אני נאלצת להודיע שלאחר התלבטויות רבות שלי ושל הנהלת הפורומים, החלטנו על סגירתו של הפורום.
הפורום הזה בתפוז היה קיים המון זמן לפני שהצטרפתי אליו, ושמחתי על התקופה הארוכה שניהלתי אותו.
הכרתי כאן אנשים נחמדים, מקצועיים שעשו חשק לכתוב ולדבר על נושא הדיבוב שכולנו אוהבים.

אני מקווה שאתם תמשיכו להישאר בקשר, וכמובן לדבב ולעלות פאנדאבים

אני יודעת שאני אתגעגע לפורום.
בשנה האחרונה זה הפורום שביליתי בו הכי הרבה זמן בתפוז, אז תודה לכם על זה!

barak97

New member
עצוב לשמוע

הפורום הזה הוא לחלוטין הסיבה שאני עובד בתחום הדיבוב כיום.
בעזרתו למדתי רבות על התחום ועל הדרך להיכנס אליו, השתפרתי רבות, ומעבר לעניין המקצועי, גם הכרתי אנשים מדהימים, שחלקם גם נחשבים חברים טובים שלי מחוץ לגבולות הפורום, וחוויתי משהו שונה, מיוחד וכיפי, בעיקר.

תודה רבה לכל מנהלי הפורום עד עתה, שעשו עבודה נהדרת (עם כמה שלפעמים קשה כשיש טרולים מעצבנים, וגולשים מעצבנים אפילו יותר, כמונו
)!
וכמובן, תודה גדולה לאנשים שישבו לפני כמה שנים טובות על המדרגות של אולפני נ.ל.ס ואמרו "הי, למה שלא נציע לתפוז לפתוח פורום על דיבוב, שכל מי שרוצה לדעת יותר על התחום ולעבוד בו יוכל להתייעץ, לשאול שאלות וללמוד?".
קשה לומר שהצעד הזה לא היה צפוי. הפורומים, או לפחות פורומים קהילתיים כמו זה שלנו, כבר איבדו מערכם כשהגיעו הרשתות החברתיות. אבל אני מאמין שמי שירצה יצליח לשמור על קשר עם חברי הפורום.

שיהיו לכולנו 1662 רפליקות!
נתראה

סגירת הפורום

נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

המשך גלישה נעימה ב
אנשים

MaorDub

New member
וואו...

אני כאן בערך מכיתה ג' O_O
מכאן בעצם התחלתי להתעניין בזה והכל.. הכרתי כמה חברים..
איזה באסה :/

וולפהרט

New member
ממש חבל...

היו לי כאן הרבה חוויות נעימות...
יהיה נחמד אבל אם כאן בשרשור אנשים יוכלו לכתוב את הדף שלהם ביוטיוב, למקרה שנעבוד על פאנדאבים ונצטרך אנשים. אני אישית מכירה את כל ותיקי הפורום, אבל פחות את החדשים

princess265

New member
עכשיו?? בדיוק כשבאתי להצטרף?

יש לכם קבוצה בפייסבוק או משהו?

אני ממש רוצה להכיר מפה אנשים ולהיכנס לקטע הזה. אוף. אוף.
תשלחו לי מסר, בבקשה

princess265

New member
עשיתי סאבסקרייב :)

(אם מצאת את הפרופיל שלי שם - לא לקשר אליי פה, הניק שלי בתפוז אנונימי
הייתי פותחת אחד חדש ומצטרפת לפורום אם הוא לא היה... נסגררר... :'-()

לא למדתי דיבוב וקריינות עדיין, זה תחביב רציני אצלי ואני מתכננת ללכת לקורס בשנייה שאחזור לישראל (התחלתי להשלים עם העובדה שהמבטא שלי באנגלית כבד
) אבל אפשר לשמוע כמה שירים ביוטיוב שלי

edden7

New member
מה?!?!

ממש עצוב:(
כמה חודשים שלא נכנסתי ועכשיו נכנסתי סתם כדי להתעדכן ואני רואה שהפורום נסגר......
בזכות הפורום הזה קיבלתי הזדמנויות שלא הייתי מקבלת בשו מקום אחר,
עשיתי קריינות לאתר אינטרנט והייתי באולפן דיבוב
אני אתגעגע לכולם ואני מקווה שישנו את ההחלטה,
הערוץ שלי נמצא בחותמת,למקרה ואחליט להעלות פאנדאבים

למעלה