עדכון בגזרת הצילומים:

צילומי הפרק השלישי בעונה השלישית, "His Last Vow", "נדרו האחרון", החלו היום בקארדיף.

עדכון בגזרת ה"בואו-נתערב-מי-יצליח-לקנטר-יותר-את-המעריצים", הפעם באדיבות המפיקה סו וורטיו:

נחשף הנבל החדש! הלא הוא צ'ארלס אוגוסטוס מילברטון, המשוחק על ידי לארס מיקלסן.
עלילותיו מובא בסיפור "פרשת צ'ארלס אוגוסטוס מילברטון", שאותו לצערי לא הספקתי עדיין לקרוא.

עכשיו תגידו לי בכנות...
הוא לא נראה בדיוק כמו שדמיינתם את מוריארטי?! ויסלח לי אנדרו סקוט המשגע. אבל הוא פשוט כל כך נראה... מוריארטי!

כך או כך, הוא נראה יופי של נבל. בהצלחה לשרלוק.

תיקון טעות:

וודאי שקראתי את הסיפור. מדובר בסחטן אכזרי שהולמס נאבק בו על מנת להציל את שמה הטוב של לקוחתו.
הרי לפניכם ציטוט מפי הולמס המתאר באוזני ווטסון את יריבו מילברטון:
"הוא מלך הסחטנים. רק אלוהים יוכל לעזור לאיש, ועוד יותר מכך, לאישה, שסודם ושמם הטוב הופקדו בידיו של מילברטון. בפנים מחייכות ובלב של אבן יסחט האיש את קורבנותיו, ויוסיף ויסחט אותם עד כלות. האיש הוא גאון בדרכו שלו, והיה עשוי לעשות חיל לו מצא לו משלח יד חביב יותר.
(מדלגת על כמה מהפרטים)
ישנם בעיר הזאת מאות אנשים המחווירים כסיד למשמע שמו של האיש. איש אינו יודע במי ינעץ את טפריו, משום שהוא עשיר מאוד וערמומי מכדי שיחיה מן היד אל הפה. הוא יכול להחזיק בידו קלף רב חשיבות במשך שנים על גבי שנים, ואז לשלוף אותו ברגע המכריע - הרגע שבו הוא יוכל לגרוף את הרווח הגבוה ביותר. כבר אמרתי לך שזהו האדם הנתעב ביותר בלונדון. אני שואל אותך, כיצד ניתן להשוות בין אדם המכה אדם אחר ברגע של כעס לבין אדם זה, הגורם עינויי נפש לבני אנוש בשיטתיות ובנחת, ומורט את עצביהם רק כדי להוסיף ולהאדיר את מצבורי הממון שלו, התפוחים ממילא?"
הערה מפי ווטסון: "רק לעיתים רחוקות ראיתי את ידידי מפגין עוצמת רגשות כזאת".

timboy123

New member
נשמע מצויין, תודה רבה!

.וכן, הוא בדיוק כמו שהוא הזכיר לי מוריארטי.
בעיקר כי הוא מזכיר את ג'ארד האריס, ששיחק את מוריארטי בסרט.

The LadyKiller

New member
וואו, ממש מוריארטי

מהציטוט שכתבת נשמע שזה הולך להיות פרק אחרון מטורף..
לא. יכולה. לחכות

למעלה