בלגיה מציגה: השיר לאירוויזיון 2015

E u r o b o y

New member
בלגיה מציגה: השיר לאירוויזיון 2015

היא הייתה אחת המדינות הראשונות לבחור באמן שייצג אותה בווינה - והערב היא גם תחשוף את השיר שיבצע עבורה:
בלגיה
, מדינת הוופלים, השוקולד ופסל הילד המשתין, שנכשלה בענק בחצי הגמר בשנה שעברה עם שיר האהבה לאמא, מגיעה לאירוויזיון 2015 באוסטריה רעננה ומלאת אנרגיות עם נציג צעיר ומבטיח ששמו Loïc Nottet. האם הוא יעשה טום דייס וייקח את בלגיה בחזרה לעשירייה הראשונה?

בלגיה 2015 ייחשף בשעה 21:10 לפני שידור התכנית The Voice המקומית: הקליפ יועלה לאתר הבא לאחר מכן -
http://www.rtbf.be/tv/

לבלגיה

shaikis26

New member
יש לי הרגשה לשיר חזק מבלגיה השנה!

אני עוד זוכר את האודישן שלו מדה וויס הבלגי, פשוט מדהים!!!
אני רק מקווה שלא יצמידו לו בלדה, כי גם בשירי פופ או שירים טיפה קצביים בסגנון רוק עדין הוא מעולה!

E u r o b o y

New member
הבטן שלי מהמרת על בלגיה כזוכה השנה

&nbsp
אלא אם יתברר שהשיר לא משהו, כמובן
. עוד כשחשפו את הזמר המוכשר, הרחתי שיש פוטנציאל - ואם יהיה לו שיר חזק, הוא ינצח.
&nbsp
בהתחלה חשבתי שזו השנה של הולנד, אבל הם לא יזכו עם השיר שהם שלחו - אז זו צריכה להיות השנה של השכנה, בלגיה (נו, בבקשה. בא לי שיר טוב)

Princess Lotta

New member
מספיק שהיא תביא שיר קצבי טוב

וכל כך כן שבדיה
&nbsp
ויש לה 4 כאלה. מגנוס האוחצ'ה הזקנה ושירו האדיר לא ייבחר, אבל דינה, מנשה או אפילו אריק יכולים לקטוף ניצחון בקלות בין ים הבלדות העבדות והמשעממות השנה.

schweine

New member
האמת? אף שיר משוודיה לא מבטיח לה עליה. באמת.

לא זוכר את החלוקה לסמיז אבל "מפלצת שכמוני" מנורווגיה יקח את כל הדוזים בסקנ' בגמר. השופטים יפרגנו לפינלנד ודנמרק זה שיר שממש תפור על הסקנ' לאהוב. איסלנד גם יותר "מתאים" לסקנ' לאהוב מאשר רוב מה שיש בגמר השוודי.
לא משנה מה שוודיה תבחר, אני לא רואה מצב שהם יקבלו איזשהו דוז מהשכנות.
&nbsp
הופעות כמו מונס וסעאדה הן יחודיות למלודי. קשה לי לחשוב שהאוסטרים יצאו מגדרם כדי לעשות להם העתק-הדבק כמו שהשוודים תמיד עושים (בעיני זה הכי לא הוגן בעולם).
קשה לי לחשוב על שיר משוודיה שיכניס אותם לטופ 5 בגמר. וכמובן שאין שם אף ווינר שמתקרב לחצי איטליה.
&nbsp
זו תהיה השנה שיוון ושוודיה לא יהיו בטופ 5 בטלווטינג בסמיז שלהם.
אצל השופטים זה כבר סיפור אחר.

idanchik

New member
אריק יביא להם את התוצאה הכי טובה בטלווטינג

מאנס זה שיר בכלל לא חזק שאין לי מושג מה אנשים עפים עליו... (אבל אני מכבד) מאמין שהוא יכול לגרד את תחתית העשירייה בגלל שהקטעים של הלד יפים

מרייאט שהיא הפייבוריט שלי.. אני יכול לראות אותה מצליחה יחסית גם בטלווטינג (אמצע כזה) ובשופטים יותר אבל ממש לא זכייה..

וכל השירים בשוודית בלי יוצא מן הכלל הייתי מהמר שישארו בסמי אם יבחרו (כן כן גם השלאגר "אני דיווה בת 50 ליום אחד")

schweine

New member
אני חושב בדיוק ההפך ממך

השיר של סעאדה זה זבל. בלי ההופעה זה חרא.
למונס יש שיר חיקוי טוב שההופעה משדרגת אותו פלאים.

idanchik

New member
אני לא גסוס על אף אחד מהם

אם אני חייב להמר.... משהו באריק (בשיר) יותר כריזמטי וכיפי (לא יודע אם יתנו לו באוסטריה את כל הגימיקים האלה ,זה כבר סיפור אחר)

Princess Lotta

New member
בינתיים כמעט כל שנה נותנים לשבדים לשכפל את הופעותיהם הזוכות

מהמלודיז

idanchik

New member
השאלה אם זה אפשרי חחחחח

האמת שאני מאמין שלמאנס יש יותר סיכוי לנסוע לוינה מלאריק.. אז זה לא כלכך משנה לי

schweine

New member
זה תמיד היה ככה וזה לא הוגן בכלל לדעתי (יותר מהצבעת מהגרים)

כי לשוודיה יש כסף לעשות קדם מושקע עם מיליון חזרות (מה שלרוב המדינות אין כסף או עניין לזה) ובתחרות שבה ההופעה מכרעת זה פשוט לא הוגן.
השנה זה ממש בלט עם סאנה (שעד לגמר באירו היא עשתה את ההופעה שלה: 3פעמים בסמי בשוודיה, 3 פעמים בגמר בשוודיה, 3 פעמים בסמי באירו ועוד פעמיים חזרה גינרלית לגמר האירו. סך הכל 11 פעמים!!!!) מול הופעות של שירים שעל הנייר עם הופעות טובות יותר ובימוי טוב יותר היו עוקפים אותה כמו ארמניה (שכן עקף אותה בקטנה בטלווטינג) והונגריה.
אגב, לדעתי ההעתקה הכי בוטה של שוודיה הייתה עם 04 הנפלא שפושט לא טרחו לשנות אפילו את זוויות הצילום חח
זה היה בדיוק אותו דבר.

הולנד 90

New member
לדעתי

מנשה ייקח את המלודי השבדי.
ויתפוס את המקום השני המכובד אחרי איטליה.

למעלה