מכורים למין

התמכרות נשים למין

את צודקת שההתמכרות למין אצל נשים בדרך כלל מתבטאת בצורך לרצות את הגבר ולקבל תשומת לב ממנו מאשר הצורך הפיזי במין.
יש נשים צעירות שמחפשות "אהבה" דרך צ'אטים למשל. בסופו של דבר הרבה מהן נכנסות למערכות יחסים פוגעות וקשות עד כדי כך שהסרט "חמישים גוונים של אפור" הוא מקרה מאוד קל בהשוואה...

בואי תכלילי את עצמך כיודעת הכל על כל שאר הנשים

ולמה בכלל לענות לכוכבית. תוסיפי עוד שמן למדורת הפיפי קקי בין נשים לגברים
למען יום האישה. יאללה ביי.

אני אישית מכיר כמה נשים שמכורות לסקס..

בתור גיי.. אני מאמין שהן מרגישות נוח להיפתח אלי..
&nbsp
יש אמת בדבריו

כבר בשנות התשעים בארץ

נשים חיפשו מין לשם מין בלבד, בלי קשר להתמכרות, ואף אחד לא תפס אותן ואמר רגע,
אתן נשים. איפה האהבה רצון לחתונה להיות אמא ורק קשר רציני.
אז חבל להכליל ולנסות להחזיר הגלגל אחורה. זה חלק מהשוויון בתרבות מערבית מתקדמת.

מכורים למין

איך אנו יודעים אם אדם מכור להתנהגות שהיא בריאה וחיונית לחיים (כמו מין ואוכל)? שאלה לא פשוטה..
התשובה קשורה מאוד להגדרה שלי להתמכרות (אותה ניתן למצוא במילון המונחים הנמצא תחת כלים ומידע בראש העמוד).
איך אנשים יודעים שהם מכורים לשוקולד? כי הם אוכלים אותו גם כשלא רוצים לאכול אותו. למשל, הם מתחילים לאכול שוקולד, הם לא מפסיקים לאחר שתי קוביות.
אולי יש להם סכרת ואכילת שוקולד מסכנת את בריאותם אבל הם עדיין אוכלים.
יש אנשים שאפילו כשלא אוכלים שוקולד, הם עסוקים בשוקולד בראש. איך היה השוקולד שאכלו, מתי יוכלו להתפנות ללכת לקנות עוד שוקולד, האם יש שוקולד חדש בשוק, איך יעברו את היום בלי "פסק זמן"...

הצורך במין הוא דומה לצורך באוכל. אפשר לחיות בלי מין, לא כמו אוכל, אך הוא צורך אנושי ובריא.
ההתמכרות למין מתרחשת כאשר הצורך הבריא הופך לצורך חולני.
אנשים שיושבים מול מסך ורואים פורנו שעות ביום הם כמו אדם שלא מסוגל לאכול שתי קוביות שוקולד.
אין להם גבולות בריאים.
תחשבו על ההתנהגות המינית שלכם, תקראו שוב את ההגדרה שלי להתמכרות ושתפו אותי במחשבותיכם

התמכרות למין = רצון לאהבה?

אולי יותר התמכרות לתלות נפשית...הספרות המקצועית קוראת לזה התמכרות לאהבה

נ

נווהשאנן

Guest
נראה לי

שזה הצורך בריגוש?

נהלי שיח ודיון בין החברים

בפורום זה אני מצפה לשיחה מכבדת ומתורבתת בעלת שפה נקיה אפשר לחלוק על דיעה של אחרים מבלי לפגוע...
ברור שיש נשים אשר מעוניינות במין ונהנות מפעילות מינית רבה וברור שיש גברים שמה שמעניין אותם זה קשר רגשי ושהמין הוא דבר משני.
אך לרב המצב הוא הפוך.
בכל מקרה בפורום זה הנושא הוא התמכרות למין שזה אומר :
נשים וגברים עם קשר לא בריא למין הנובע בעיקר מערך עצמי נמוך, חוסר ביטחון וטראומה בקשרים הבין אישיים בגיל המוקדם.
הנסיון המקצועי שלי מראה כי רב הנשים המכורות למין משתמשות במין עקב הצורך העז לקבל התייחסות ואהבה מבן הזוג . וההתנהגות המינית היא כלי עבורן לקבל יחס זה.
מצד שני, שוב מהנסיון המקצועי שלי רב הגברים המכורים למין מחפשים בתפקוד המיני אישור לגבריותם . והתפקוד המיני המרובה נותן להם אשליה שכך הוא.
ברור שבשני המקרים גם אצל הגברים וגם אצל הנשים ה"פתרון" הוא רגעי בלבד והאדם חוזר להרגיש רע עם ערך עצמי נמוך יותר, וחוסר ביטחון רב יותר לאחר סיום האקט. וחוזר חלילה

למעלה