קצרים ליום שלישי

susieada

New member
קצרים ליום שלישי

בוקר טוב ויום נעים!
נזכור לברך כל דבר המאיר לנו את החיים! (לפחות פעמיים!)

אימון עליות של אתמול אחה"צ, למרות חוסר החשק...

יצאתי ל-9 ק"מ עליות.
קצב של טירוף, שחררתי הכל.
היה לי יום לא משהו, וזה בהחלט היה דרוש, וטוב שכך.
&nbsp
מצב הרוח ישתפר בהמשך, עובדת על זה.
&nbsp
מזל שיש אימונים טובים בין לבין להפיג ולשכוח מ ה כ ל.
&nbsp
יומנעים ושקט לכולן.
&nbsp

susieada

New member
אימון פיזי מנטאלי - משחרר את הכל!

כל הכבוד שאת יודעת מה האימון הקשה הזה עושה לך! שיפור כוח, חוסן מנטאלי ומצב רוח!

איזה כייף לך
השבוע עדיין לא רצתי כלום
ביום ראשון הייתי קצת עסוקה עם הילדה, ככה זה שילדה לא מרגישה טוב היא צריכה את האמא
אתמול השותף שלי הלך לאימונים שלו,
אם יתמזל מזלי, שותף שלי מוכן לרוץ איתי מיד אחרי העבודה, מקווה שהסערה תמתין לי עד שאסיים את הריצה...

susieada

New member
הג'גלינג המסורתי של אמא בספורט!

בהצלחה עם האימון היום... בסערה. תשמרי על עצמך.

בסוף
היה מזג אויר סוער
ואני יכולה לסכם את השבוע עם 0 פעילות
לא אוהבת את המצב הזה, אבל אלו הנתונים...

גם חולה

זה מבאס! עכשיו כשסוף סוף אני ישנה כמו שצריך ואוכלת פחות או יותר כמו שצריך, ועושה ספורט...
רציתי לרוץ הבוקר (להספיק לפני הסערה הגדולה). במקום זה אני שמחה שאין עבודה, דוחה מה שלא דחוף והולכת ליייייישון.

susieada

New member
אוי! החלמה מהירה!!

שנינו..
אני מרגישה שאני אלופת השינה השבוע!

meedas

New member
הי

מזמן לא כתבתי אז קודם כל קצת עדכונים...
&nbsp
החורף שבושש להגיע איפשר לי להנות מרכיבות כמעט יום-יומיות לעבודה (10 ק"מ לכל כיוון). השבוע החורפי שבא עלינו לטובה השבית אותי מהאוכף. אולי מגיע לרגליים ולפדלים קצת לנוח
בזירת הריצה - כבשתי את יעד ה- 4 ק"מ ואני מצליחה להתמיד במרחק הזה כבר כמה שבועות. בשתי הריצות האחרונות הגדלתי לעשות ועצרתי את המדידה על 4.5 ק"מ. קו ה- 5 ק"מ נראה כבר כמעט ניתן להשגה (טפו טפו
שכלום לא יתפרק). לטובת מי שלא זוכרת/מכירה אני אציין שלמרות שעבור רובכן המרחקים האלה זניחים, אני עם ערמת הבעיות הרפואיות שלי אומרת תודה על כל מאה מטרים נוספים שנכבשים בדרך אל היכולת לרוץ מרחקים סבירים...

&nbsp
ולעניינינו - לרגל ההתקרבות המרגשת לקו ה- 5 ק"מ אני מתחילה לחשוב ברצינות על השתתפות במרוץ. בתחילת הקיץ רצתי 4ק"מ במרוץ הרצליה ונראה לי שהגיע הזמן לעלות את הרף. חשבתי שזה היה ממש קל למצוא מרוץ מתאים כי הרי 5 ק"מ זה כבר מרחק פופולרי... אך לא...
אז אשמח להמלצות למרוץ ש
כולל מקצה 5 ק"מ
גבולות גזרה של ת"א עד חיפה אבל עדיף יותר לכיוון האמצע(נתניה - זכרון)
מתקיים במהלך החודש הקרוב עד אמצע פברואר בערך (לא יכולה ממילא לתכן רחוק יותר מזה)
&nbsp
מצאתי מרוץ בקיסריה שהיה יכול להיות מעולה אם המקצה היה ל- 5 ק"מ, אבל רצים רק 4. ומרוץ חורף בת"א שבא בחשבון אבל רחוק קצת (הנסיעה למרוץ תיקח יותר מהריצה עצמה
)
&nbsp
אולי יש אופציות אחרות שחמקו מעיני?

סחתיין!

10 ק"מ לכל כיוון זה לא צחוק. וגם 4 ק"מ בכלל לא, ובטח לא "זניח". כמה אנשים את מכירה שיכולים לרוץ כזה מרחק? בטח לא הרבה. ובטוחה שגם קו ה-5 יגיע, הכל בזמן המתאים.
לגבי מירוצים - אז יש לך באמת את מירוץ אמצע החורף של ספורטווב ב-30.1. אמנם ת"א אבל רמת החייל, זה יחסית נגיש.
לא מכירה אותו אישית, אבל סומכת על ספורטווב.
אם לא, כנראה שאין ברירה אלא לחכות למירוצים השווים של האביב.

במרתון ת"א פתחו מקצה 5 לדעתי...

ויש עוד כמה שיש בהם מרחקים של עד 5 ק"מ... תבדקי בספורטווב/ שוונג/ מבט למרוץ... בטוחה שתמצאי עוד כמה אופציות

&nbsp
בהצלחה וממש ריספקט על הריצה. זה ממש לא זניח וזה נפלא.
&nbsp
אל תשכחי שגם הטוב ביותר התחיל בצעד אחד קטן

susieada

New member
כייף לראות אותך ולקרוא את העדכונים!

מסכימה עם גמדים - למרות שבעולם הספורט מדברים על מרחקים ארוכים, אין הרבה אנשים שיכולים לרוץ אפילו ק"מ! ואואוטו את שוברת את קו ה5!
אין לי מירוצים להציע לך לעכשיו, אך בטריאתלון נשים ב30.5, אם תרצי, תוכלי לרכב 20ק"מ (בקלות - את עושה את זה יומיום בדרך ל.. וחזור מהעבודה), ולרוץ 5ק"מ. את שוחה? אם לא, נמצא לך מישהי לשחות את החלק הזה של המקצה! רוצה?
חיבוק ושוב תודה שכתבת.

נשמח לשמוע עוד עדכונים!

meedas

New member
לגבי הטריאתלון

בשנה שעברה השתתפתי בספרינט שלשות על תקן הרוכבת... התקווה השנה להשתתף בעממי ולעשות הכל לבד. רק יש את עניין השחיה שעוד צריך לברר (אני שחיינית גרועה מאוד + אין לי איפה להתאמן)
לרכב ולרוץ את הספרינט עוד גדול עלי, לדעתי.
&nbsp
&nbsp

susieada

New member
עממי נפלא! כל הכבוד!

יהיו הזדמנויות לשחות בים במאי באימונים פתוחים!
שחייה, טיפים על ניווט, כניסה ויציאה מהים. בכייף!

meedas

New member

אם אני אחכה עד מאי להתחיל לשחות, אני אטבע הרבה לפני קו ה- 500 מטר בתחרות
כרגע אני מסוגלת לשחות אולי 50 מטר ברציפות. שמחיה בטריאתלון זה משהו שיחייב הרבה אימונים לאורך הרבה זמן
וכאמור, אין לי איפה להתאמן

susieada

New member
נעזור לך איפה שאפשר.

יש לך מרכז שחייה (ואמצעים כספיים) לרשום ולקוחת קורס TI עכשיו בחורף? הקורס יקר, אך ב10 שיעורים שבועיים (עם 2 תרגולים עצמיים ביניהם), לומדים לשחות ברוגע ובביטחון (חתירה). אם אפשרי עבורך, בעיני, השקעה כדאית. לא רק לך, לכל אלה שלא מרגישות בטוחות במים, שנאבקות לגמור 50מ' ונמצאות "בלי אוויר." הקורס הזה עזר להרבה מאיתנו להרגיש נוח במים, ולהגיע למרחקים שלא חלמנו עליהם!

meedas

New member
תודה אבל

יש לי בעיות פיזיות מאוד יחודיות שלצערי לא יאפשרו לי, אי פעם, לשחות חתירה למרחק סביר. שום שיטת שחיה מהפכנית לא תצליח לאפשר לי להכניס מספיק חמצן לריאות בשבריר שניה שהפה מחוץ למים בחתירה. אני פשוט שוחה אנאירובי עד שנגמר הכוח ואז עוברת לחזה כדי להתאוורר
אגב, בלי קשר, כשבדקתי בעבר לא מצאתי שום קורס שמתנהל באזור חדרה.
&nbsp
לגבי מקום לשחות בו, יש בריכה מחוממת באחד מישובי הסביבה אבל אין לי רכב כדי להגיע אליו ובאוטובוס זה לא ריאלי במיוחד. אני אצטרך לגייס הרבה כוח רצון בשביל להתחיל להתעסק עם זה
&nbsp

susieada

New member
הרחבת גבולות היכולת בתוך מגבלות הגוף והסביבה.

הראש שלך חזק ואני שומעת ממך את הקושי הפיזי והארגוני.
את עושה המון ומאחלת לך להמשיך לעשות כל מה שעושה לך טוב!
כל הכבוד כל יום!
חיבוק,
סוזי

למעלה