לשבוע שלא נגמר

The LadyKiller

New member
לשבוע שלא נגמר

כותבת לכם תוך כדי שאני מנסה לא להירדם על המקלדת בעבודה..
הייתי אתמול בהקרנת הסרט "לצוד פילים", באדיבות תפוז, לחגיגות עשור לבלוגיה.
אמנם אני יותר בפורום מאשר בבלוג, אבל הייתה אווירה ממש כייפית, לכולם היה מה לומר ואני תמיד אוהבת לחוות את הכייף של האנשים של תפוז.
לפניי הסרט דיבר איתנו רשף לוי, היוצר, שאף פעם לא ממש התעמקתי בו והוא התברר כמקסים, מבריק ופאקינ מצחיק ברמות היסטריות.
הסרט עצמו היה מדהים.
האמת שממש לא היו לי ציפיות מסרט ישראלי, ולא חשבתי שאפשר להוציא מפה סרט ברמה כזו.
הוא היה מצחיק ברמות מטורפות, היו קטעים עצובים שגרמו לי לבכות ללא הפסקה,
המסר שלו היה עוצמתי ולא טרחני מדיי, לא בצורה כזו שגורמת לך לגלגל עיניים ולהגיד no shit.

למי שלא שמע על הסרט, הנה התקציר לפי מה שתפוז פרסמו:
שלושה זקנים וילד, מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים. מצד אחד הילד [גיל בלנק] שהוא גאון מבריק, אבל חסר יכולת חברתית, מצד שני סבא שלו [ששון גבאי], אותו לא פגש מעולם, איש לח”י שהקים את המדינה ולא מאמין בדמעות. איתם, החבר הכי טוב של הסבא מימי המחתרת, [מוני מושונוב], מלא יצרים ותשוקה שכבר לא תתממש, ודוד אנגלי [פטריק סטיוארט] שחקן שייקספירי, מתוסכל וחסר כל שחייב מאתיים שלושים ושתיים אלף יורו. אבל יש דבר אחד שבכל זאת מאחד אותם - הם רוצים לשדוד בנק ביחד. הם רוצים לנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו, רק כי ככה כתוב באותיות הקטנות. והם רוצים את הכסף כדי להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם.

אני ממליצה בחום. לכו לראות.
ואני גם אגיד תודה לתפוז, ששולחים את הגולשים שלהם לסרטים מהשורה הראשונה, דואגים להם לאווירה טובה ולהרגשה שאכפת מהם.
לא מובן מאליו ששולחים אותך לשני סרטים מעולים בהפרש של שבועיים, אין עליכם

timboy123

New member
מגניב!

כחובב קולנוע, אני הייתי באודישן לתפקיד הראשי של הסרט ולאחר מכן התמזל מזלי להיות באחת מהקרנות המבחן המוקדמות שלו, בנוכחות אהוד בלייברג (המפיק) ורשף, שהוא כאמור פשוט בן אדם מקסים, איתו התחברתי בהקרנה ואני בקשר איתו עד היום!

הסרט בהחלט מצויין, מסכים על כל מילה שלך!
בשבת אראה אותו שוב בגרסא הסופית שלו...

רק שאלה קטנה לי אלייך (די ספויילר למי לא ראה את הסרט)-

כשאני ראיתי את הסרט בהקרנת המבחן, שולבו בו קטעים של הדמויות מדברות כאילו בריאיון בדיעבד. האם השאירו את הקטעים האלו?

The LadyKiller

New member
תהנה+

יש את הקטעים האלו, בגרסא מצומצמת. לרוב זה הכתב שלח/משה איבגי וכאלה, לא הדמויות הראשיות.
לא יודעת אם זה מה שהיה בהקרנת המבחן, אז לא יודעת מה אתה ראית

timboy123

New member
כן, זה זה.

גם בהקרנת המבחן הקטעים האלה לא היו של הדמויות הבאמת ראשיות, אלא כמו שאמרת-איבגי ועפר שלח.
ודווקא חבל בעיני, כי לא מאוד אהבתי את הקטעים האלה, והרגשתי שהם פוגעים בזרימה של הסרט. הפעם היחידה שבה כן הרגשתי שהם מוסיפים משהו הייתה עם משה איבגי והאותיות הקטנות.

The LadyKiller

New member
חשבתי שזה חמוד דווקא

מן רגעי אתנחתא כאלה, וגם מראה איך זה כביכול נראה לעולם מבחוץ, מה שהם עשו.
לא יודעת, לא הפריע לי לזרימה ולא חשבתי על זה ככה, אז אני לא יכולה להזדהות

L e i a

New member
ראיתי את הטריילר

נראה אדיר. בהחלט שוקלת ללכת

למעלה