מחקר 13

New member
דרושים למחקר.. תגמול כספי למשיבים..

שלום לך,
אני מזמין אותך להיות שותף למחקר שאני עורך במסגרת אוניברסיטת חיפה בחוג לייעוץ והתפתחות האדם.
המחקר עוסק בחשיבה על העתיד ובהתנהגות מינית של הומוסקסואלים ומיועד לבני 30-16 שהתנסו מינית עם גברים.
השתתפותך תספק הצצה חשובה אל עולמם של מתבגרים הומוסקסואלים ותתרום רבות למחקר בתחום.
קח חלק במחר..!
בהערכה רבה, עורך המחקר.

במידה ויש לך שאלות הנוגעות למחקר, אתה מוזמן ליצור קשר בכתובת [email protected]

קובץ שאלונים

בין המשתתפים שישאירו כתובת דואר אלקטרוני תתקיים הגרלה עם פרס ראשון ע"ס 300 ש"ח, פרס שני 200 ש"ח ופרס שלישי 100 ש"ח.

Michael Katz

New member
פרסום נוסף, שאלון במסגרת מחקר בפסיכולוגיה

שלום חברי פורום הומואים דתיים יקרים,

אני מפרסם כאן פעם נוספת קישור לשאלון שאני מעביר במסגרת עבודת גמר בפסיכולוגיה ומיועד לכל מי שמגדיר עצמו כיום כגבר הומוסקסואל או ביסקסואל. לוקח למלא את השאלון בממוצע כעשר דקות. המחקר הינו אנונימי לגמרי, ועוסק בגורמים שונים המשפיעים על בריאותם הנפשית של הומוסקסואלים וביסקסואלים. לשאלות נוספות או בקשה לקבל את ממצאי המחקר בסיומו ניתן לפנות אליי ישירות או למייל המופיע בתחילת ובסיום השאלון.

מי שמעוניין מוזמן למלא את השאלון ו/או להעביר לחברים שיהיו מעוניינים גם כן.

תודה רבה וחג שמח,
מיכאל

|*|
פורום קולנוע ישראלי נפתח ב
|תפוז|

|רמקול|
בשנים האחרונות הקולנוע הישראלי מראה פריחה של ממש, עם סרטים כמו "בופור", "ואלס עם באשיר", "עג'מי" ואחרים, נראה שאנחנו בדרך הנכונה לכבוד והצלחה בינלאומיים. אך לא צריך לשכוח את הסרטים הנוסטלגיים, כמו "סאלח שבתי", "מבצע יונתן", סדרת "אסקימו לימון", "אלכס חולה אהבה", "מבצע סבתא" ועוד רבים וטובים. לכן פתחנו בשבילכם את פורום קולנוע ישראלי וסרטי בורקס
|!|
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו
:-)
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumid=932

hadaskimhioz

New member
הנטייה לסלוח בקרב דתיים וחילוניים

אנחנו סטודנטיות לפסיכולוגיה שעורכות במסגרת לימודינו מחקר בנושא הנטייה לסלוח בקרב דתיים וחילוניים .
נשמח אם תקדישו חמש דקות למילוי שאלון קצר בנושא.
השאלון הינו אנונימי. במידה ותרגישו אי נוחות כלשהי תוכלו לפרוש בכל עת ממילוי השאלון. השאלון ישמש לצורך ניתוח נתונים במחקר זה, ולא ייעשה בו כל שימוש למטרות נוספות.

למילוי השאלון לחץ כאן

תודה רבה על שיתוף הפעולה, הדס קמחי ואורטל כהן.

partycall

New member
יועצות אהבה אפשר לדבר על הכול 24 שעות

יועצות אהבה בוא לדבר עם נשים וגברים מנוסים על הכל
חייג 012-409-00-72-01-16

basic10

New member
בקשה להשתתפות במחקר שלי

חברי הפורום היקרים!

שמי עירית, במסגרת עבודת התזה שלי בלימודי תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית, אני עורכת מחקר ‏אשר מטרתו לבחון ולהבין דרכי תקשורת בין אישית בקרב אנשים אשר עברו אירוע/ים טראומתי/ים ובכך ‏‏(בתקווה) לתרום להבנה טובה יותר של תהליכי ריפוי וליכולת לסייע לאוכלוסייה זו. ‏

אירוע טראומתי מוגדר במחקר זה כאירוע שבו ‏הייתה חשיפה לאיום על החיים או מוות ממשי, פציעה ‏חמורה או אלימות מינית אשר אותו ‏ חווה האדם באופן ישיר (כלומר בעצמו).‏

לצערי אין מספיק ייצוג גברי במחקר שלי ואני פונה אליכן ואליכם, מי שעבר אירוע/ים טראומטיים בבקשה להשתתף במחקר שלי ולמלא את השאלון ‏בקישור המצורף, או להפיץ הלאה.‏

מילוי השאלון נעשה באופן אנונימי ומשכו כ 15-20 דק',המטרה: 100 איש שיענו ...אשמח מאוד ‏לעזרתכם ♥ .‏

למילוי השאלון: ‏https://docs.google.com/forms/d/1FLSWhQce9OgG2rJi_862ztzX5OViz4dCFjVBSV42SzQ/viewform

תודה מראש על שיתוף הפעולה
בכל שאלה מוזמנים ליצור איתי קשר במייל : ‏[email protected]
עירית

auz2

New member
דרושים גברים דתיים חילוניים ודתל"שים

למחקר בנושא דת ומיניות דרושים גברים הומוסקסואליים חילוניים, דתיים ודתל"ש. ההשתתפות במחקר הינה אנונימית ואין צורך בפרטים מזהים. ההשתתפות הינה על ידי מילוי שאלון קצר המצורף בלינק זה: https://docs.google.com/forms/d/1eyVqgVreJvg8PN1azulaJub8R6xtO9jIX4CFu3A1pIg/viewform
למחקר זה חשיבות רבה, מעט מאוד מחקרים בישראל עוסקים בשאלת הזהות הדתית של הומוסקסואליים. ככל שיגדלו מספר המחקרים בנושא כך תעלה המודעות הציבורית ומאליו יתפתח שיח נרחב יותר בחברה הדתית בנוגע לחוויות ולאתגרים אשר עומדים בפני אנשים הומוסקסואליים אשר הינם חלק מהציבור הדתי בישראל.
בכדי להגיע לכמה שיותר נבדקים אשמח אם תוכלו להמשיך ולהפיץ מכתב זה לאנשים נוספים.

תודה מקרב לב על זמנך,
עטרה

1.קבוצה להו"ד בדרום2.סיוע בחיפוש קשר

שימו לב בבקשה יש שינוי בנוסח ההודעה שמתיחסת לסיוע בחיפוש בנסיון למציאת בן זוג וקשר רציני להומואים
ולפתיחת קבוצה להומואים דתים בבאר-שבע.

יקירי ויקרותי מה שלומכם? מקווה שבסדר
בהודעתי זאת שמח לבשר על שני נושאים שאני פעיל ועוסק בהם

1 . פתיחת קבוצה להומואים דתיים ,דתיים לשעבר, ושבאים ממשפחה דתית
ולחיים בקו התפר בין הומוסקסואליות לדת שמיועדת לתושבי באר שבע והדרום. בארגוני ובניהולי.
הקבוצה מיועדת לחיילים בינישי"ם (בני ישיבות) וסטודנטים וחברים שנמצאים באותו מצב חברתי ובאותה שכבת גיל.

הדגש יהיה בקבוצה על קשר אינטרקציה וקשב בין המשתתפים.
הקבוצה תתכנס במקום שקט נעים וחשאי בבאר-שבע.
הפרטיות והחשאיות של חברי הקבוצה תשמר בהקפדה יתרה.

וגם על כך שהנושא השני שאני עוסק ופעיל בו
2. שמח מאוד להודיע שאשתדל מאוד לעזור ולסייע בנסיון למציאת בן זוג =וקשר רציני ומחייב לחברים המעונינים בכך.

העזרה תנתן להומואים דתיים ושנמצאים בקו התפר בין הומוסקסואליות ודת .
וגם להומואים שאינם דתיים
שפנויים פיזית ורגשית .
שמעונינים בקשר מחייב זוגי ומונגני.
שאינם נשואים לאישה ושלא נמצאים בקשר כל שהוא עם אישה.
ושאינם נמצאים בקשר כל שהוא עם גבר.
כאמור: פנויים לחלוטין.
הסיוע והעזרה ללא תשלום .
ומיועדת להומואים מכל רחבי הארץ.
וחשוב לי לציין שאני מכיר הומואים המעוניינים בקשר רציני מאזור חייפה וצפונה
ומאזור באר שבע ודרומה
ומיועדת לבני כל הגילאים. ( אך ראוי לציין שאני מכיר צעירים רבים יותר שמעונינים בקשר= וישנם גם בוגרים שמעונינים בקשר רציני ומחייב)
גם לגבי פתיחת הקבוצה החברתית להומואים דתיים בבאר שבע ואזור הדרום
וסיוע ועזרה במציאת קשר וזוגיות להומואים
ניתן לפנות לפאלפון מספר 054-2471389
באהבה
אסף
מצרף תמונה שצולמה בבאר-שבע.

פורום טיפול זוגי ומשפחתי ב
|תפוז|

|לב|
המועקה הזאת שנופלת על כל אחד מאיתנו בשלב זה או אחר של השבוע, החודש או השנה יכולה להשפיע עלינו ולשבש כל אחד מההיבטים בחיינו. הפתרון לא תמיד צריך להיות בפסיכולוג או כדורים, אלא בקיומו של מקום שבו אפשר לפרוק את מה שיושב לנו על הלב, בלי שיצקצקו וישפטו אותנו. מקום כזה שאפשר פשוט להוציא את מה שמציק לנו. בפורום טיפול זוגי ומשפחתי, תוכלו להתייעץ בכל שאלה, בעיה, או התלבטות בנוגע לחייכם הפרטיים. אל תשמרו את הדברים בלב, בואו להתייעץ כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?forumid=1561

פורום הסרת שיער נפתח ב
|תפוז|

|שמאל|
טיפול הסרת שיער נהפך להיות חלק מהשגרה של חיינו, שפע המונחים והטכנולוגיות הקיימים בשוק יוצרים לא פעם בלבול. רבים מאיתנו חולמים על גוף חלק, נעים וסקסי. הסרת שיער בלייזר היא דרך נפלאה להשיג תוצאות מצויינות אך לעיתים התהליך לא פשוט ולפעמים אם נעשה בצורה לא נכונה הדבר יכול להוביל לנזק קוסמטי קשה. לפני שמגיעים לטיפול חשוב לדעת את כל המידע על מנת שנוכל לקבל החלטה נכונה ולא נתאכזב מהתוצאות או מהתהליך! לכן פתחנו בשבילכם את פורום הסרת שיער בו תוכלו לקבל מענה על כל שאלה שיש לכם בנושא, ללמוד ולהחכים. אתם מומזנים להיכנס כבר עכשיו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?forumid=2398

למעלה