השערות וחלומות לעונה 8,מה חושבים ?

• פותח הנושא al19
  • פורסם בתאריך

al19

New member
השערות וחלומות לעונה 8,מה חושבים ?

אז יש לי כמה השערות למה שאני חושב שיהיה,
וחלומות למה שאני רוצה בחלומות הלילה שיהיה בעונה השמינית , תגידו לי מה אתם חושבים.

*השערות*
-הכי ברור מכולם זה שברן איכשהוא הוא זה שיהרוג את הנייט קינג, או יהיה אחראי במוות שלו, וכנראה גם של ברן עצמו. יש להם קשר חזק מדי וקווי דמויות קרובים מדי כדי שזה לא יקרה. ולאף אחד אחר לא יהיה סיכוי ללכת עליו.

-זה בלי לחשוב בכלל שנראה את גיימי איכשהוא חוזר אולי לקינגס לנדינג, לקחת חזרה את המקום מסרסי, ואיכשהוא הוא זה שיהיה אחראי למוות של סרסי, אולי התאבד איתה איכשהוא או שהוא יבוא אליה פצוע כבר מקרב, ובשניות האחרונות הוא יקח אותה איתו. והם יתנשקו או משהו לא יודע...

-ברור שנראה קרב דרקונים, והדרקונים ינשכו, אחד את השני, חלק יפצעו, לא מאמין ששניהים ימותו, כנראה רק אחד מהם, בשיא הקרב הוא יראה אבוד באיזה שהוא שלב, ואז זה השלב שברן, יהרוג את הנייטס קינג וכל המתים ימותו.

-נראה קרב ימי אפי בהנהגתו של יורון, מול כל האיירון איילנדס.. זה יהיה אחד הקרבות הטובים, הרגע הזה ששחכתי איך קוראים לו עכישו, יהרוג את יורון, ויחזיר לעצמו את הגבריות, יהיה הרגע הכי טוב בסדרה, כנראה הוא גם ימות אבל בקרב הזה, ואחותו תיהיה זאת ששולטת באיירון איילנדס אחרי זה. ואז בנשימתו האחרונה הוא יגיד שהוא פעם יחידה בחיים שלו לא ברח.. או משהו כזה.

-אני זהיר עם הבאה אבל תקשיבו:
הסיבה היחידה לפי דעתי ששמו את ג'ון ודנריס אוהבים, זה רק בשביל שדנריס תכנס להריון תעשה ילד ותמות מיד אחרי זה, או שיותר סביר שג'ון ימות
לג'ון עכשיו אין מקום בסדרה... הם הורידו לו את כל המקומות ונראה לי זה הגיוני למה,
*הוא לא יחזור להיות מלך הצפון אנחנו כבר יודעים שהוא לא סטארק, וסנסה *הרבה יותר טובה מזה ממנו גם ככה וגם כולם אוהבים אותה יותר.
*הוא לא יקח את הכס לדנריס, כי הוא אוהב אותה
*אין שום סיבה לעשות אותם אוהבים עכשיו ולא בעונה 8 אחרי הקרב... אלא אם כן רוצים לקרוע לצופים את הלב כאשר אחד מהם ימות.
*השיחה שלו שהאל האדום, החזיר אותו בשביל לעשות משהו, אם הוא החזיר אותו בשביל שהוא יהרוג את הנייט קינג ויקח אותו איתו ? אולי ...
אבל או הוא או דנריס הולכים, ואני חושב שרוב הסיכויים שהוא ילך.
הלוואי שהם לא ילכו שניהים, וששניהים יהיו בשלטון, ושחדי קרן יעופפו בשמיים
אבל זה לא משחקי הכס.

*חלומות*
-אני הייתי מת שסרסיי תמות בכך שלא משנה מי עכישו נכנס לעיר להשתלט על העיר, וסרסי מתחבא איפה שהוא כמעט בורחת,
ומישהו מהגיבורים, אולי מיסנדיי, (צריך להיות מישהו שאוהבים כדי שזה יהיה דרמטי)
באה למרטפים ורואה את מרטל, עדיין קשורה באזיקים, עם צלקות מדמעות של דם בעניים, וממולה יש שלד, שקשור באזיקים,
והיא מתחילה להתחרפן ושמסינדיי, פותחת לה את השרשראות, היא מרוב שיגעון, חונקת אותה למוות,
ואז מתחילה לחפש את סרסי, ושהיא מוצאת אותה, היא תופסת אותה ומתאבדת איתה, מעיפה אותה ממקום גבוה, או משהו כזה. שניהים מתאבדות ביחד.

-עוד חלום זה לראות את ברן הופך להיות הנייט קינג. או לגלות איזה אמת של או מי פאקינג גד, על המתים המהלכים, ויהיה איזה טוויסט סופר אדיר לכל הקטע הזה. אפשר להריץ פה הרבה וייסטים, אבל למשל שאחד מהם זה שמי שילדי היער עשו ורואים בויזיון לא היה הנייט קינג, והנייט קינג זה רק לא יודע.. אפשר להריץ המון דברים אבל אני רוצה טוויסט עם זה ולא סתם, אוקי הם המתים, הם הרעים הם בצבע אדום, הטובים בצבע כחול, צריכים... לא יודע זה מרגיש לי מאוד ילדותי, ומאוד טוב הבנו כזה...
אני רוצה טוויסט שם.

-אני רוצה עוד הסברים, עוד הסברים להכל בערך.. לאיך הכוחות של ברן עובדים, ללמה הדרקונים מרשים לטארגריינים לגעת בהם, חוץ מהעובדה שהם טארגריינים, למשל לי היה מאוד חסר
שכשעשו את הנאום הזה בסוף שג'ון הוא הטארגררין, והכל ואז היה רגע שעשו קלוז אפ על הפנים של ג'ון
אמרתי נו שדנרסי תראה טיפה של סגול בעניים שלו נו !!!!
אבל זה משהו שיראו בספרים אני משער, בסדרה אף אחד לא יודע שלטרגריינים יש עניים סגולות.

-בכללי חסר לי אפיות, היה רגעים אפים בסדרה בעונות הראשונות, רגעים שבכינו כן, אבל גם רגעים שאמרנו פאק יה !
ומרגיש לי שזה הפך להיות טיפה, בוא ניתן להם טוויסטים שפה נהרוג את זה פה נהרוג את זה... ולא באמת משהו עם מחשבה מאחוריו או משהו של אוי שיט...
הכל הפך להיות צפוי וזה מרגיש לי שהם טיפה איבדו את הנשמה שלהם..
את מה שהפך אותם למה שהם היום...
חסר לי רגעים שאני אגיד אוקי זה למה זה הסדרה הכי טובה בעולם...
אפילו בעונה הקודמת , הסוף של העונה היה הרגע האפי הזה שרואים את דני שטה מעבר לים ויש את המוזיקה הזאתי ואומרים אוקי פאק יה עם הדרקון, ועם הסירות זה משהו שלא הרגשתי את זה בסדרה עכשיו.
גם לפי דעתי השוט האחרון של העונה היה צריך להיות של ג'יימי שהוא רוכב לצפון ויש וויד שוט מהמם על הצפון
ואז הוא מסתכל על השמים, ויש קלוז אפ על היד שלו... ורואים טיפה של מים כמו שראינו, שנופלת על השריון שלו וזהו ואז העונה היתה צריכה להגמר
ולא להגמר עם שוט של המתים המהלכים, זה לא היה אפי ... זה היה אויש .. נו דמיון את השוט הזה שהם עוברים את החומה גם שם היה אפשר לעשות קלוז אפ על מת מהלך אחד, ולהתרחק עם המצלמה ובמשך 30 שניות רק להתרחק עוד ועוד ולהראות עוד מתים ועוד מתים... ובלי מוסיקה בלי סאונד
בלי כלום
זה היה משהו חכם לעשות קולנועית...

בכל מקקרה
מה אתם חושבים ?
מסכימים ?
לא מסכימים ?
מה החלומות והציפיות שלכם לעונה ?

למעלה