האם זה שוב הדפדפן שלי?

argamon

Member
האם זה שוב הדפדפן שלי?

עד לאחרונה כאשר פתחתי הודעה בקיר הדף שלי עם הוספת קישור, אז בדרך כלל הקישור עלה עם תמונה לחיצה. באחרונה עולה רק קישור בלי תמונה ואני נאלץ לכתוב בכל פעם "לחצו על הקישור"
דוגמא: פתחתי הודעה שכתבתי בקיר הדף שלי על כתבה ב- YNET , והוספתי קישור לכתבה. הקישור עלה בלי תמונה.
> האם הבעיה שוב באקספלורר?
> הנה צילום מסך. מחקתי את המיותר. אם לא רואים היטב,גללו לצדדים שונים:
[URL]http://www.israup.net/images/2d0e044d8ac303d6ddbad5a7cf91a6cf.png[/URL]

shoosh2607

Member
מנהל
אצלי זה עובד

אתה חייב להתקין דפדפן נוסף...
מה לגבי אופרה? אולי תנסה אותו?

argamon

Member
מה זה אופרה ועוד משהו

זה כבר לא שיך לפייסבוק. אני חייב להחליט האם לקנות מחשב חדש, כי התיקונים לא עזרו ולמרות שיש לי פיירפוקס וגם כרום, אני לא יכול להשתמש בהם, כי המחשב עושה הפעלה מחדש.
>
לגבי אופרה אני יודע מה זו אופרה במוסיקה, אבל לא לגבי פייסבוק.

shoosh2607

Member
מנהל
לא בפייסבוק

אופרה זה דפדפן. מאד נוח וידידותי.
ממליצה לך לנסות אותו. אולי הוא יעבוד טוב על המחשב שלך.

argamon

Member
תודה שוש ומספר דברים:

אני לא בטוח שאת יודעת לגבי הכל אבל אשאל:
> יש לי כאמור דפדפני כרום וגם פיירפוקס, אבל בגלל בעיית המחשב, אחרי מספר דקות שאני מפעיל אחד מהם (אני דואג לסגור לפני זה את אקספלורר למניעת עומס על המחשב) המחשב עושה הפעלה מחדש.
השאלה למה ניראה לך שאולי OPERA יעבוד טוב במחשב?
> ולגבי מחשב תקין לגמרי, האם זה לא יותר מדי עומס שיהיו בו 4 דפדפנים?
כאמור יש כבר פיירפוקס+ כרום+ אקספלורר.
> אגב אני בטוח שהבעיה לא בדפדפנים אלא עומס כלשהו כיוון שבצורה נדירה קרה לי גם הפעלה מחדש מעצמו גם באקספלורר, וגם כשהסתכלתי על מצגת ממקור אמין שהגיעה לי באינטרנט.
כאמור זה תוקן במעבדה אמינה, החזיק שנה ושוב השתגע. אם לא היו בעיות כאלו,כבר לא הייתי זוכר מה זה אקספלורר. אני אהבתי לגלוש בפיירפוקס, לפני שהמחשב הפסיק לאהוב לגלוש בו.
> יש לי יסוד לחשד שלא פעם בסגירת אקספלורר, עדיין הוא פועל ,וזה ממבט ב"מנהל המשימות" .
כאשר שידרגתי לאקספלורר - 11 יצאה בשלב מסויים הודעה על הצורך לסגור את הדפדפן והוא היה סגור ולא הבנתי מה הבעיה, עד שבתמיכה מישהו הסביר לי להכנס למנהל המשימות ולסגור אותו. (ושוב תודה לעזרתך בפתרון הבעיות האחרות שהיו לי בשידרוג וכך הצלחתי לבסוף לשדרג אותו) אז אני חושד גם שאולי כאשר אני פותח דפדפן אחר, אולי אקספלורר לא נסגר כראוי ואז זה כאילו אני מפעיל פתוח שני דפדפנים ולכן המחשב עושה הפעלה מחדש מעצמו, אבל אני לא בטוח כי אני לא מבין בזה הרבה, וגם מנהל המשימות לא ברור לי כי הוא עדיין בשיטה של רישום ולא סמלים צבעוניים, כי אחרי הסגירה אני רואה במנהל המשימות שאקספלורר "סייר" פתוח בלבד ואמרו לי שזה לא משמעותי אלא משהו נוסף בו כתוב פעמיים אקספלורר ואותו צריך לסגור אם הוא פועל.
>>> אז לסיכום האם לא מוגזם 4 דפדפנים גם במצב מחשב תקין?

shoosh2607

Member
מנהל
ככה

לי יש יותר על המחשב - עובד מצוין.
כי אופרה הוא קל אז אולי יעבוד יותר טוב. לא בטוח אבל שווה נסיון.
סייר זה משהו אחר. זה לא הדפדפן.

argamon

Member
או קיי ,אולי אוריד:

אנסה. אני חושב שאין מה להפסיד, בעיקר שאת כותבת שיש לך יותר.
> שוש האם את יכולה קצת להסביר מה זה סייר, והאם נכון שלא משנה אם הוא פתוח בסגירת הדפדפן ופתיחת דפדפן אחר.
> לא כתבת האם יתכן שאני בכיוון הנכון בניחוש שאולי בגלל מעבר לדפדפן אחר כאשר הדפדפן הקודם לא נסגר טוב,המחשב מתאמץ כאילו בשני דפדפנים עובדים ולכן הוא גורם להפעלה מחדש מעצמו
> כמובן שאת לא אמורה לדעת כאן בפורום על העניינים האלו, אבל אם דיברנו כבר על זה, אני שואל.

shoosh2607

Member
מנהל
נסה, באמת אין מה להפסיד

סייר זו תוכנה של החלונות שמאפשרת הצגה, מעבר, סידור וכן הלאה של הקבצים במחשב.
אין לה שום קשר לדפדפן.
לא, הניחוש לא נכון כי במחשב תקין (אצלי) פתוחים שני דפדפנים כל הזמן.

למעלה