שלום, אני נוסעת

שלום, אני נוסעת

לא ללונדון. גם לא באמת נוסעת
רק נפרדת
הפורום הזה היה לי כבית כמעט 8 שנים אז ההריון הראשון שלי שהסתבך
לאחר מכן ב2009 הפכתי למנהלת ועברתי איתכן תקופות לא פשוטות- שלכן ושלי. עברתי פה ביחד 3 הפלות, הריון חרדתי, לידה טובה במועדה ללא פגיה ואז עוד הריון (ואשפוז בהייריסק+פגיה שנודע לכן רק בדיעבד)
עכשיו אני במקום אחר בחיים- אמא ל-3 קטנים, בעלת עסק שגדל ומתרחב וכבר לא בתחום ההריון והלידה
ונגמר לי הזמן והפניות הנפשית (והטכנית- בעיקר כי לצערי בתפוז אין אפליקציה סבירה לניהול פורומים בנייד)
אני מקווה שיימצא מי שינהל את הפורום הזה ואני יותר מקווה שכמה שפחות ממכן יצטרכו אותו
אני בשמי המלא בפייסבוק ותמיד ניתן למצוא אותי שם (כאמור, לצערי בתפוז אני כמעט לא נמצאית בשל המגבלות הטכניות של תפוז)

סופה של תקופה

אמנם, ידעתי על המהלך מזה זמן, ומי כמוני יכולה להבין את הסיבות הפנימיות והחיצוניות לכך, ועדיין, ברגע האמת יש משהו שמסמל, עבורי, סופה של תקופה בה הפורום הזה היה מרכז ממשי (ואפילו משנה חיים ומציל נפשות) לנשים רבות ומרכז עבורינו. צריך לדעת מתי דבר תם ומוצה, ובעיקר, צריך לדעת להיישיר מבט אל המחר הרלוונטי ולבחור בו ובטוב שיוליך אל המטרות החדשות.
&nbsp
עינב, שיהיה בהצלחה, בבריאות, בשגשוג, בשלווה, בשמחה ובנחת. שכל משאלות לבך תתגשמה לטובה ושהטוב שעשית כאן ימשיך ללוות אותך.

תודנ ובהצלחה לשתיכן!!!

בהריון הראשון הארוך, לפני שש שנים הייתם מקור מידע ורוגע עבורי. אחכ חברות נכנסו להריונות בסיכון, וגם להן עזרתם
עכשיו אני בסבב ב, ומוזר לי לחשוב על השם שלכן לא בכחול.

המון בהצלחה ותודה רבה על הכל!!! ממש סופה של תקופה.
מקווה שימצאו מנהלים חדשים, זה אחד הפורומים החשובים...

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים ל עינב וזהו על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

&nbsp

Hadara111

New member
תודה עינב!

על ההשקעה העצומה והנדיבות האינסופית.
הפורום הזה היה בשבילי המון פעמים והוא עדיין קרש הצלה של ממש.
שאבתי מהפורום המון מידע בשאלות ובעיות רלוונטיות, כל פעם ע"י חיפוש פשוט.
המון תודה לך וגם לכל יתר הבנות ששיתפו מהידע והנסיון שלהן.
אני בטוחה שהידע הזה תרם להמון בנות לא פחות ממה שתרם לי.
שיהיה בהצלחה!

mother cat

New member
וואו, סופו של עידן...

מצטרפת לתודות הרבות לך ולמעיין ברכה. למדתי, החכמתי ונעזרתי בכן המון.
אני מרגישה שאני חייבת לכן את הלידה הטובה והבריאה של הילדה שלי - שלא ראתה פגיה ונולדה במשקל ראוי. בלעדיכן כנראה עדיין הייתי מקשיבה לרופאים שלא חשבו שיש לי בעיה גם כשילדתי ילד עם IUGR חמור...
&nbsp
דרך צלחה לשתיכן!

עדי25182

New member
תודה רבה עינב ומעין ברכה

מצחיק . נכנסתי לראות מה חדש כאן ואני רואה שהפורום על סף סגירה .
חבל שתפוז לא הצליחו לפתח אפליקציה נוחה לפלאפונים .
ממש סוף עידן ותקופה
תודה רבה על הבית החם שנתתן כאן ... על כל העזרה התמיכה מעל המחשב וגם במציאות שנזקקתי לה ...
שיהיה המון בהצלחה בחיים ...
חבל שאי אפשר לפתוח קבוצת פיסבוק הריון בסיכון ... לא יודעת איך אעביר את ההריון הבא בלי התמיכה שלכן ...
תודה על הכל
עדי

למעלה