שרשור היכרות ראשי

שרשור היכרות ראשי

טוב, אז החלטתי להרים את הכפפה וליצור שאלון קצר שיגרום לנו להכיר אחד את השני טוב יותר.
אתם מוזמנים לענות על כמה שיותר שאלות מהשאלון וגם להרחיב ולספר על עצמכם כיד הדמיון הטובה עליכם.

מי אני ומה שמי:
האם נותחתי / מחכה לניתוח / מחכה לתאריך:
אצל מי נותחתי / מתי / איפה:
מה אני מחפש בפורום (אני כאן כדי - לשאול ולהתעניין, מגשש ומתלבט, הרואה ואינו נראה וכו'):
מה הדבר שהכי מרגש אותי בתהליך שעברתי:
מה הייתי רוצה להשיג במסגרת חברותי בפורום:
מה השגתי / אני רוצה להשיג בעזרת השרוול שלי:
ספרו על עצמכם:

* * *

אוקיי, ועכשיו אני:

מי אני ומה שמי: אני אמיר ואני רזה! חחח
מה גילי ומאיפה אני בארץ: בן 22 מאזור המרכז
האם נותחתי / מחכה לניתוח / מחכה לתאריך: נותחתי בתאריך 12/8/12
אצל מי נותחתי / מתי / איפה: אצל ד"ר נאסר סקרן באסותא רמת החי"ל
מה אני מחפש בפורום (אני כאן כדי - לשאול ולהתעניין, מגשש ומתלבט, הרואה ואינו נראה וכו'): אני כאן כדי לענות לשאלות של חוששים, מגששים, מתלבטים וגם ללמוד ולהתנסות מחוויות של משורוולים אחרים. אני מאמין בערכו של התהליך האישי שאנחנו עוברים עם השרוול שלנו ובכוח העצום שיש לקהילה חברתית במציאת עזרה זמינה ונוחה לכל שאלה שמציקה לנו.
מה הדבר שהכי מרגש אותי בתהליך שעברתי:הכי מרגש באופן אישי היה לעבור צניחה חופשית מגובה 12 אלף רגל (ולעמוד בתנאי המשקל המתאימים), להעז כמו שלא העזתי בחיים ולראות את עצמך בווידאו אחר כך ולהבין שוואלה, אתה רזה.
מה הייתי רוצה להשיג במסגרת חברותי בפורום:הייתי רוצה לספק מענה עבורכם לשאלות ולקשיים שכל-כך מובנים ומקובלים בשלבים המוקדמים, ויחד עם זאת גם להיבנות וללמוד מהחוויות של אחרים שבונות ומשליכות גם על התהליך שלי.
מה השגתי / אני רוצה להשיג בעזרת השרוול שלי:אני רוצה להשיג מה שכל משורוול או אדם בעולם רוצה להשיג, וזו קבלה עצמית של הגוף שלנו ואהבה של הנפש שלנו. הדרך אל האושר ארוכה אבל אצלי אושר נבחן גם ברגעים הקטנים ובהצלחות הקטנות בחיים, וזה כלל האצבע מבחינתי.
ספרו על עצמכם:לספר על עצמי זה החלק שעלול להימשך לנצח, כי אני אדם שאוהב מאוד לדבר ולשתף. אני מאמין שבהמשך דרכי בפורום תיחשפו להרבה דברים שיש לי להגיד בנושאים שונים.

אז יאללה קדימה, שתפו על עצמכם וספרו לנו מי אתם.

אז הנה אני

מי אני ומה שמי: שמי אורית , בעוד 3 חודשים 50 ואני ממודיעין
ספרו על עצמכם: אחות במקצועי, רעיה ואמא לשלושה בוגרים שתומכים בכל רגע. השרוול היה מתנת יום הולדת מוקדמת שלי לעצמי על מנת לחגוג יום הולדת בריא וללא תרופות ...(והשגתי זאת).
האם נותחתי / מחכה לניתוח / מחכה לתאריך: נותחתי ב- 10.2.13
אצל מי נותחתי / מתי / איפה: ד"ר גוייטין באסותא רמת החייל
מה אני מחפש בפורום (אני כאן כדי - לשאול ולהתעניין, מגשש ומתלבט, הרואה ואינו נראה וכו'): מחפשת את נסיון הותיקים, לענות ל"צעירים" ככל יכולתי ובעיקר לצמוח בתהליך
מה הדבר שהכי מרגש אותי בתהליך שעברתי: השינוי בחשיבה, במוטיבציה לספורט ...אני, בטטת הכורסא הידועה הולכת לחדר כושר במלון בחו"ל ...
מה השגתי / אני רוצה להשיג בעזרת השרוול שלי: השגתי בחזרה את עצמי....את הבטחון שאבד לי , את שמחת החיים .

מרים 882

New member
ותיקה מאוד

מרים
בת 39(תכיף 40)נשואה+4 ילדים הגדולה סטודנטית לסיעוד.
נותחתי לפני 3 שנים 28/9/2010
ד'ר אנדריי קידר האחד והיחיד ,בהדסה עין כרם
מחפשת תמיכה בהמשך כמו כולנו

יפית19561

New member
ותיקה !!!!!!!!!!

מרים כיף לראות שאת באתר.
ספרי על הדרך שלך. כמה הורדת? יותר נכון אם הגעת ליעד שהצבת לך?
ואיך את מצליחה לשמור על השגיך?
תודה עך השיתוף.

מרים 882

New member
בשמחה

נתחיל במספרים:
126 ק'ג-82/85
ירדתי תוך 7 חודשים
למשקל תקין יש לי להוריד עוד 10,השאיפה שלי להגיע מתישהוא ל 79.

משתדלת לעשות בחירות נכונות של מזון
להעדיף חלבונים על פני פחממות
אני סובלת מדמפינגים מטורפים כך שמתוק מעבר ל 2
קוביות שוקולד אני לא אוכלת.
צועדת 5-6 פעמים בשבוע במשך שעה ורבע.

גם אני מציגה את עצמי

שמי יעל, בת 58 מהציפורן של אצבע הגליל.
נותחתי לפני שנתיים וחצי ע"י ד"ר רזיאל התותחית, באסותא רמת החייל במסגרת פרטית.
הפורום הזה מהווה למעשה קבוצת תמיכה בשבילי, כיוון שאין לי כאן כזו באזור מגוריי. פעילה בפורום הקודם של ליבי כבר למעלה משלוש שנים.
מוכנה לענות לחדשים על שאלותיהם וחששותיהם.
אמנם לא הגעתי למשקל היעד, אך לאחר ירידה של מעל 30 ק"ג אני די מרוצה.
הבריאות השתפרה פלאים הסכרת נעלמה לה, ואני ללא כדורים. משלושה כדורים נגד ל.ד. אני כעת לוקחת אחד בלבד.
הדבר המשמעותי ביותר שקרה לי הוא ההתמדה בספורט. אני??? שלא זזה מעולם מלבד הליכות בקצב לא ממש מהיר, כעת פעילה ספורטיבית מס' פעמים בשבוע.
זה כולל מאמן אישי קבוע פעם בשבוע, ואח"כ עוד פעמיים נוספות לבד בחדר כושר. משלבת אירובי ואימוני כוח והתנגדות עם משקולות. לא להאמין איזו התקדמות משיגים כשיש התמדה של מעל שנה וחצי. והמסקנה שלי שאם אני יכולה בגילי... אז אף פעם לא מאוחר להתחיל. העיקר זו ההתמדה ולבחור בספורט שנהנים ממנו. למזלי יש לי במושבה מרכז ספורט ובו חוגים רבים כך שזה נגיש וטוב לי עם זה..
מה שאני רוצה להשיג זה לקוות שיהיה לי כוח ורצון להמשיך ולהתמיד בספורט, וכמובן להמשיך ולרדת עוד מס' ק"ג. מקווה להשיג זאת במשך הזמן.
מה שאני יכולה לספר לחדשים: תנצלו את החודשים הראשונים להקניית הרגלים טובים. אכילה נכונה כל 3 שעות, בחירת מזונות, וכמובן ספורט.
ירח הדבש מסתיים לו ואז מתחילה העבודה הקשה שלנו שתמשך כל החיים.
בהצלחה לכולנו, ושבת שלום.

יעל2110

New member
מתפקדת=)

מי אני ומה שמי: אני יעל, בת 24 מכפר סבא
האם נותחתי / מחכה לניתוח / מחכה לתאריך: נותחתי כבר
אצל מי נותחתי / מתי / איפה: ב10.10.2012 עוד מעט חוגגת שנה ווהו!
מה אני מחפש בפורום (אני כאן כדי - לשאול ולהתעניין, מגשש ומתלבט, הרואה ואינו נראה וכו'): גם כדי לעזור לאנשים וגם כדי לשאול שאלות - אתם יודעים, אין חכם כבעל נסיון=)
מה הדבר שהכי מרגש אותי בתהליך שעברתי: תמיד חשבתי "יום אחד אני ארזה" אז כל פעם שעליתי מידה, שמרתי בגדים ועכשיו על חלקם אני עולה! זה נחמד לעלות על המשקל ולראות ירידה, אבל זה בהכי תכלס.
מה הייתי רוצה להשיג במסגרת חברותי בפורום: להרגיש שאני לא לבד. אפשר לספר לאנשים אחרים על התהליך עד שנגמר האוויר, אבל רק מי שבאמת עבר את זה יכול להבין.
מה השגתי / אני רוצה להשיג בעזרת השרוול שלי: ירידה גדולה במשקל, מחמאות, קלילות וחזרה של ביטחון עצמי.

שיהיה לכולנו סופ"ש ארוך וקריר

אליה1

New member
עכשיו אני...

אני אליה, בת 42. מנותחת 8 חודשים.
ניתח אותי ד״ר סובחי ואני כמעט 30 קילו פחות.
אני בשילוש הקדוש: אופיר הפסיכולוג, דיאטנית וכמובן קבוצת התמיכה של שרי.
הפורום עבורי הוא מקום מפגש עם החבר׳ה.
בהצלחה לכולם.

galגל555

New member
גם אני כאן...

שמי סיגל, בת 51 מת"א
נותחתי באיכילוב בתאריך 19.5.13 ע"י דר' אלדר
הפורום מהווה עבורי בית לשיתוף, הקשבה, תמיכה, הבנת תהליכים, גם דרך עיניהם של החברים שחווים אותם תהליכים וגם שיתוף של מה שעובר עלי ושיקוף הדברים בעיניים אחרות, מעין הצבת מראה. הפורום שימש עבורי קבוצת תמיכה בכל ההתלבטויות לפני התהליך , ובוודאי בכל התהליך שאחרי הניתוח.
עדין לא הפנמתי שאני בדרך להיות רזה וגם בשלב בו אני נמצאת - לאחר ירידה של 22 ק"ג- כ- 40% ממשקל המטרה- עדין לא מרגישה רזה...(כי בעצם,אני באמת עדין לא רזה...
)
רוצה להגיע למצב שמשקל היתר שלי לא יהווה שום מכשול, שיקול, השפעה על יחסים בין אישיים כלשהם ועל החלטות שלי ושל הסביבה.
התהליך עוד ארוך...אז בהצלחה לכולם!!!

חנה101010

New member
גם אני כאן

הי כולם,
מרגישה כאן ממש בבית. עם החברים והחברות המקסימים מהקבוצה של ליבי.
שמי חנה.
אני בת 50. נשואה באושר, אמא לשלושה בנים ובת וסבתא ל- 3 נכדים. בלי עין הרע. גרה בפתח תקווה.
נותחתי ע"י ד"ר סובחי ב- 9.10.12. ואו. השנה כבר נראית באופק. ירדתי עד כה 41 ק"ג מקווה שארד עוד קצת. אבל לא יותר מדי.
מה אני מחפש בפורום (אני כאן כדי - לשאול ולהתעניין, מגשש ומתלבט, הרואה ואינו נראה וכו'): הרבה פעמים אני רואה ואיננה נראית. בעיקר בפורום הקודם... אבל בהחלט משתתפת כשיש לי מה לומר.
מה הדבר שהכי מרגש אותי בתהליך שעברתי: השינוי שבאמת קרה! זה באמת עובד! מודה שהלכתי לניתוח בידיעה ברורה שאצלי - זה בטוח לא יעבוד. אז זהו שלא. זה עובד. בדוק.
מה הייתי רוצה להשיג במסגרת חברותי בפורום: אני כאן כדי להתייעץ ולקבל רעיונות טובים מעמיתי המקסימים. נראה לי שמה שמאפיין כאן את האנשים זה לב גדול וחם. מזל שזה לא יורד עם הקילוגרמים... התובנות שעולות מהשיתופים של האנשים כאן ובמיוחד בקבוצה של ליבי, גורמות לי לחשוב - והרבה. אני משתדלת להפנים את מה שמתאים לי ומקדם אותי בתהליך. אני כאן גם לייעץ לחדשים אם צריך.
מה השגתי / אני רוצה להשיג בעזרת השרוול שלי: בעיקר חיים בריאים. אבל אם מגיע עם זה גם להיראות טוב - מי אני שאתווכח?

ליבי3617

New member
ברור שגם אני
תודה אמיר על הרעיון הכיפי

מי אני ומה שמי: ליבי בפורום, שרי במציאות. בת 34 מבני ברק
האם נותחתי / מחכה לניתוח / מחכה לתאריך: מנותחת שש שנים וחודשיים - המשורוולת הותיקה ביותר בכל המרחב האינטרנטי.
אצל מי נותחתי / מתי / איפה: 4.6.2007, ד"ר אסנת רזיאל, אסותא הישן.
מה אני מחפש בפורום (אני כאן כדי - לשאול ולהתעניין, מגשש ומתלבט, הרואה ואינו נראה וכו'): הקמתי את הקהילה כדי שיהיה בית חם, אוהב ומקבל לכל המנותחים. אם זה בעזרה של מה לעשות ולאן לפנות.. עזרה בימים הראשונים ובחודשים הראשונים בתהליך. לקשר בין אנשי המקצוע והמנותחים, לדאוג למנותחים וגם לשמוע מהם על ההתקדמות ולפעמים על תקיעות וכשלונות ולהציע פיתרון.
מה הדבר שהכי מרגש אותי בתהליך שעברתי: הקהילה עצמה. הנתינה, השיתוף והאהבה. היו לנו מכשולים בעבר וניצחנו. היום גם החוק לצידנו והיושר וההגינות גם כן אז אני מאמינה שיהיה בסדר

מה הייתי רוצה להשיג במסגרת חברותי בפורום: להגיע לכמה שיותר אנשים. להשתלם עוד יותר בעניין התמיכה והעזרה. להיות איש הקשר בין המנותחים לאנשי המקצוע לרווחת הקהילה.
מה השגתי / אני רוצה להשיג בעזרת השרוול שלי: מידה 38 (או 0, או סמול או איך שתקראו לזה
), את ה"אני" המדבר... פעם הייתי שקטה ולא העזתי לדבר. לא חשבתי שמגיע לי. אחת השכנות אמרה שפעם הייתי שתקנית והיום אני כל כך חייכנית ודברנית (אוי השכנות שעומדות ברחוב וצופות על כל מי שחונה את הרכב...). את עצמי.
לפני שנתיים שאלה אותי כתבת באחד המגזינים הדתיים על התהליך. אמרתי לה שמעולם לא הייתי ילדה, נערה או בחורה. הייתי "שמנה". היום אני אני. אני לא "השמנה" כמו שאנשים חסרי טקט היו מתייחסים אליי.
ספרו על עצמכם: שאני אתחיל? את כל הפורום אני צריכה בשביל זה...

עכשיו תורי

אני דניאל, עמוק בארון, אז ברשותכם לא אחשף יותר מדי.
נותחתי לפני כחמישה וחצי חודשים, ע"י ד"ר סובחי.
רוצה פורום עם לב אמיתי, עם כוונה טהורה, עם חום רב שעוטף את כולנו. חש שהמסגרת הזו עוזר לי מאד בתהליך.
ולעיתים גם כיף To pass it on, לחדשים.
ירדתי כבר 35 קילוגרם בצורה בריאה, וממשיך לרדת, טפו טפו חמסה חמסה. להפתעתי אנשים מתחילים להעיר לי ש"אני כבר רזה מדי", משפט שלא שמעתי 30 שנה... אבל אני רוצה לרדת עוד 4 קילו, ולראות מה קורה. אולי יש סיכוי לקוביות? גם אם לא, לא נורא, כי אני מרגיש כמו ז'אן קלוד ואן דאם, ומתחיל לפנטז על שביל חוצה ישראל (אם לא אטעה בדרך ואפול לואדי, כי כישורי הניווט של בקאנטים).
מה שמדהים הוא, שאני מתחיל להרהר ב"מה יקרה עוד 3 חודשים", כי אולי אצטרך למצוא דרך בריאה להשמין קצת. נו טוב, תמיד יש שמן זית וטחינה מלאה עם המלצה של כלבוטק...

galגל555

New member
ברוך הבא דניאל ההוא...

הארון אולי פחות צפוף לאחר שירדת כל כך יפה, אבל הוא מקום חשוך ולא מזמין...
תחשוב על זה!!!

S iv

New member
הי

סיון, 30, גבעתיים.
נותחתי ב 2.8.13 אצל פרופ' רובין האגדי והנפלא במדיקל סנטר בהרצליה.
צמאה לידע רב בנושא, ללמוד מניסיון החלוצים המנותחים, ואולי להוות כר לתמיכה וייעוץ בעתיד לחדשים.
הדבר הראשון המרגש שחוויתי הם עשרת הקילוגרמים הראשונים שהשלתי מגופי בשבועיים מאז הניתוח. בטוחה שלפניי התרגשויות נוספות שלא בהכרח נוגעות למשקל הגוף.

לגבי החלק השני של השאלון, מניחה שאוכל למלא אותו במהלך השהות שלי כאן. :)

בהצלחה לפרה-מנותחים ובהצלחה לפוסט-מנותחים.

למעלה