דיון
אלטרנטיביות -בשביל "צומי" או לא?

LucyXX

New member
דיון
אלטרנטיביות -בשביל "צומי" או לא?

כולנו נתקלנו בזה, בזה שאומרים לנו שמראה שלא מקובל בחברה זה בשביל תשומת לב.
צבע לא טבעי בשיער = מחפשים תשומת לב. וכנ"ל גם לגבי תשומת לב וכו' וכו' וכו'...

ומה דעתכם האישית על זה?
האם לדעתכם זה בשביל תשומת לב?
או שאתם חושבים שאנשים טוענים ככה רק בגלל שבישראל זה לא מקובל?

:)

קרדיט על התמונה ל:*
http://www.flickr.com/photos/fuerst/

innocence

New member
אני חושבת שיש בזה משהו,

אבל אני לא בטוחה שעבור רוב האנשים שחיים או מתלבשים בצורה אלטרנטיבית זה העיקר.

אני לא אשקר ואומר שעבור עצמי לפחות, יש במקום מסוים את האהבה הזו לבלוט קצת, בעיקר אם אני מרגישה טוב עם עצמי.
לא מפריעות לי הקריאות הפחות חיוביות בד"כ, והחיוביות מפצות על זה.

זו כמובן לא הסיבה יחידה שאני מתלבשת בצורה שאני מתלבשת (הכי חשוב לי זה להרגיש טוב עם עצמי, בסופו של דבר).

svety

New member
כן ולא.

אנחנו יצורים מורכבים, לבוא ולהגיד שאני מתלבשת שונה רק בשביל תשומת הלב של 'שיוווואו היא שונה' זה קצת מעליב את האינטליגנציה שלי, וככל הנראה גם את האינטליגנציה של חלק נכבד ממי שמתלבש בצורה שונה מהציבור.

[אגב, אני מדברת על לבוש אבל הכוונה היא לכל החבילה ולא רק לבגדים]

מעבר לכל הקטע של צומי, שאני חייבת להגיד שאני מחבבת אותו גם כשהוא מרגיז ומגיע בצורה של אנשים שמעירים הערות מגעילות ו/או אעלק מצחיקות, אני מתלבשת שונה גם מהסיבות הבאות [השתדלתי לתמצת בשביל לא לחפור אז אם מישהי תרצה אני ארחיב]
1. אני באמת אוהבת את מה שאני לובשת. בחיי. אני לא אלבש משהו שאני לא אוהבת רק בגלל שהוא שונה, וההפך - אני לא אוותר על פריט מסויים רק כי הוא טרנדי.
2. אני מתלבשת שונה כהצהרה חברתית פוליטית. כשאנחנו מתלבשים שונה, איך שאנחנו רוצים ולא איך ש"צריך" או "מקובל" אנחנו מצהירים על כך שאנחנו לא הולכים בצורה אוטומאטית אחרי העדר אלא מאמצים קו חשיבה משל עצמנו.
3. אני מתלבשת איך שנוח לי. זה גם סוג של שונה, לא? לעיתים ממש נדירות אפשר לתפוס אותי עם משהו שלא נוח לי והוא לא "אני".

מספיק לבינתיים, לא?

Blue Emptiness

New member
אה... אני לא יודעת.

בכל הכנות, אף פעם לא באמת חשבתי על מה יגידו עד שלב מאוחר בחיי. אני מניחה שזה בגלל שמאז ומתמיד לבשתי מה שרציתי (טוב, אם הפסקה של כמה שנים באמצע). זה פשוט משהו שנולדתי לתוכו, ככה הבית שלי תמיד היה, אז זה אפילו לא היה נראה לי שונה או מוזר.

אבל ברור שאנחנו יוצאים להיפגש עם חברים או הולכים למסיבה אנחנו (בד"כ, אוקי?!) נחשוב יותר על מה ללבוש כי אנחנו רוצים להראות טוב ולקבל תשומת לב, זה טבעי, וזה לא קשור לאם אתה מתלבש אלטרנטיבי או לא, כך שביום יום גם זה יכול להיות המקרה.

אני בכל זאת לא חושבת שזה בא אצלי מצומי, אני גם כבר לא כל כך מתלבשת אלטרנטיבי אם לומר את האמת, פשוט לובשת מה שיפה בעיני, לא אפכת לי איך אחרים יראו את זה. XD

למעלה