הסופ"ש הגיע! מה התוכניות?

EVE Lights

New member
סופ"שיק

אתמול הייתה מסיבה אצלנו לכל החבר'ה של המיון של אבא. 50 איש.
היה בשר וחורחה אחד אחראי עליו, היה מעולה, ומלא מוסיקה (וגם מזרחית, יאק).

היום הייתי בפאפא'ס עם הבנות בצהריים,
בעל האש אצל אחותי,
ועוד שנייה נויז במוסד.

מחר טרומפלדור 10 עם אבא
לנוח
יש צ'אנס קלוש לים
ולהתאמן

svety

New member
חמישי הייתי בהופעה של אורפנד לנד,

היה נהדר, מפרק, מאלחש, מהרס וכו'. מזמן לא נהנתי ככה. היה ארוך לאללה, והאלבום החדש לא אטרקציה בלייב, והסאונד היה קצת מחורבן, אבל עדיין היה היסטרי.
אתמול בבוקר התעוררתי אחרי שנת עילפון ומצאתי את החבר החתיך שלי במיטה לצידי
. הייתי כל כך גמורה שאפילו לא שמתי לב שהוא חזר

זחלתי לעשות ציפורניים, ואחרי זה רבצתי כל היום. טלוויזיה, שינה ואוכל. מה עוד צריך?
הרביצה ממשיכה גם היום! ובערב נלך לבלום בר, להופעה של הגברות המזוקנות. יהיה מצחיק.

nettus

New member
היה סופ"ש מושלם

בחמישי עבדתי עד 8 בערב, חבר שלי בא לקחת אותי מהעבודה ישר אליו הביתה
היה לנו ממש כיף ביחד, למרות שנרדמנו מוקדם
בבוקר נסענו לעבודה, אחרי התקפת לב קטנה שהארנב של הגן נפטר, נרגעתי וגיליתי שזה בך הכל היה שיירת נמלים ארוכה למדי שהשתלטו לארנב על הבית, מסכן לא היה לו איפה לזוז, כול הנמלים היו עליו.

ב 10 אני מקבלת טלפון מחבר שלי שאומר לי שנשפך עליו סיר של מים רותחים על היד (הוא טבח) וכן שיחרורו אותו הביתה, מה שהיה מאוד נחמד להתחשב בעובדה שהוא היה אמור לסיים ב 22 בלילה את העבודה.
הוא בא לקחת אותי לעבודה, רצנו לרמת השרון לקחת את המצלמה שלי מתיקון, על הדרך קניתי מצלמה קטנה חדשה (אני חושבת שאחרי 7 שנים לקודמת הגיע הזמן לשחרר).
נסענו אליו ישנו 3 שעות בכיף שלנו, והתארגנו ונסענו לחברה שלי שעשתה על האש, אחרי שאחותה כמעט שרפה את הבית, הגבר גבר שלי בא והציל את העניינים, ואת האוכל.

אחרי זה נסענו לאמא שלו, לארוחת שישי, ואז אליו הביתה.
בין השיחה שדיברנו בינינו הוא אמר לי שהוא יודע שנינו רוצים להקים בית חם ואוהב כמו שלנו לא היה. ונכון לעכשיו אני יודעת שהוא רוצה שהבית הזה יהיה איתי.
בבוקר קפצנו שוב לאמא שלו, ואז הוא החזיר אותי הביתה, והוא נסע שוב לעבודה.
באמת שהוא עושה אותי מאושרת

היה סופ"ש חמוד.

טסים בע"ה מחר אז לא התפרענו בבישולים.

שישי בערב אכלנו אצל חברים טובים עם עוד מישהי מתוקה והבת המהממת שלה, היה טעים וחברה טובה ומצחיק וכיף כתמיד.

היום ישנו כמו פרות עד 12 בערך
, עוגיות וקפה בעצלתיים, אחרי שעתיים בערך אכלנו סעודת שבת, ואז חזרנו לישון עד מוצ"ש... חיים טובים.

עכשיו מחכה לבחור שיחזור מהעבודה ונארוז לנו מזוודה

Maldini Girl

New member
ואאאא לא הייתי פה מלא זמן

אני יודעת שכבר לא סופ"ש
אבל היי
השתחררתי!

למעלה