ווהו, היום פרק

• פותח הנושא svety
  • פורסם בתאריך

svety

New member
ווהו, היום פרק

אתם מכירים את הנוהל, תחפרו.

DDN

New member
מה הטעם לצפות? אולג עזב

למה יש לי הרגשה שההפקה מכוונת את שחר ודלית להיות הזוג הזוכה של העונה?

ולמה צריך לראות את אלכס?
אוף, הוא כזה מעצבן אלכס. ..

DontEvenBlink

New member
וואי אני בכלל לא מבינה איך הם זכו במשימה

בפרק הקודם... של הזוג שעבר את השינוי הכי גדול. מכל הבנים שחר הכי פחות השתנה, רק לקראת הפרק של המייקאובר דלית הצליחה איכשהו לגרום לו להיות פחות עקשן. (וגם אז... הוא לא הסכים ללבוש חצי מהדברים שהיא נתנה לו והתעקש לבחור בעצמו בגדים.)
לדעתי הזוג שצריך לנצח זה יבגני וסיגל- הם הכי מפרגנים אחד לשנייה והם פשוט זוג כל כך טוב.

an addict

New member
המשימה לא היתה הנאום?

הנאום שלהם דווקא היה אחד הטובים בעיני.

בכל אופן, להשתנות זה לא אומר להפוך להיות היס-מנים של הבנות. ראינו את התוצאות העגומות של דבר כזה עם אלכס ועם אדי. שחר עבר שינוי משמעותי בביטחון שהוא קיבל, ובקלילות שנוספה לו עם החשיפה לדלית ולאוירה בבית בכלל. יותר מזה הוא לא זקוק לדעתי. בחור מקסים ומתוק.

DontEvenBlink

New member
הנאום כן אבל בכללי התפקוד שלהם בתור זוג

אני לא אומרת שלהיות שפוט של הבנות... אבל הוא מתנגד ומתעקש ולא בצורה שאומרים "וואי הוא עומד על שלו, איזה יופי!"
לדעתי לפחות

an addict

New member
כנראה ענין של טעם והשקפה...

בעיני הם זוג מקסים. שניהם מותק והם גם תומכים זה בזה. היא הרסה את הפן שכ"כ חשוב לה וקפצה למים, הלכה אחריו בהתלהבות למצוא חרקים. הוא תמיד מעודד ותומך. ככה לפחות זה נראה על המסך שלי. אפילו הסתימות והבורות שלה הפכו פחות מעצבנים בעיני...

DontEvenBlink

New member
דווקא את דלית אני אוהבת

זה שחר שיש לי איתו בעיה... אולי גם בגלל שכשהוא מדבר על משהו שלא מוצא חן בעיניו יש לו מין קול מתבכיין כזה...

an addict

New member
נסכים שיש לו פרצוף חמוץ הרבה פעמים

אבל העיני הוא עדיין מתוק אמיתי

DontEvenBlink

New member
וואי אני חייבת להגיד

פאולינה פשוט יפהפיה! איזה יופי הדייט שלהם הלך. מגיע ליבגני לזכות.

(שמתם לב שכשהוא דיבר איתה, הוא פתאום עבר למבטא רוסי?
)

בכללי אני חושבת שהמשימה הזאת לא משהו- מלחיץ להיות בדייט שכל כך הרבה אנשים רואים, זה לא אינטימי.

ועוד דבר- מי שאמרה "אולי זאת אמא שלו?!" הרגה אותי מצחוק, אשכרה היו לי דמעות.

arvivlx

New member
הפגישה של יבגני וידידה שלו ריגשה אותי..

גרמה לי לחשוב על ידידות טובות שיהיו לי ואולי היה יכול להיות לי סיוכי איתן ולא ידעתי ממנו בכלל ועכשיו זה אבוד..
בחיי, הם נראו ממש חמודים כשהם רקדו ביחד..

רוקסין

New member
לא יאומן איך היופי עושה את כל ההבדל...

תמיד חשבתי שמה שחשוב ביותר זה האופי של הבן אדם, הפרק הזה מוכיח את ההיפך הגמור.
אבל, וכאן האבל הגדול, כל מה שהיה לבנות היפה והחנון 3 גם כך מכתחילה זה רק היופי, ולא אופי או חכמה. וזה מראה שללא היופי שלהן הן בעצם כלום.

כך שיכול להיות שעדיין זה לא אומר שזה אבסולוטי שלאופי אין שום משמעות ורק ליופי יש.

לסיכום: חשוב בחיים גם להיראות טוב וגם להיות בעל אופי טוב ולפחות טיפה חכמה ידע ואינטליגנציה.

Upgrade U

New member
לא מאמין ששיר וראובן עפו

שיר מבחינתי עשתה את כל התכנית!

הציטוטים שלה היו הורגים אותי כל פעם מחדש,ואפילו עכשיו בהדחה כשהיא דיברה על השליחת מייל עם הציפור - נקרעתי מצחוק.
פעם ראשונה שבאמת עצוב לי שזוג כלשו הודח.

הייתי מעדיף שאדי ומשי היו עפים. הם מיצו את התהליך לדעתי.

NosferatuHelge

New member
פרק מזעזע...

זה ממש לא בסדר מה שעשו שם לבנות, כאילו הן עפות על עצמן וצריכות איזה רגיעון ככה, אבל למה לעשות דברים כאלה? זה כמו לבוא ולהגיד להן "אתן אפס, לא שוות כלום."

auah vfuxht

New member
עשו את זה בכל עונה..

וזה עצוב אבל בכל עונה אותו דבר.אין מה לעשות היופי כן משנה.

NosferatuHelge

New member
ברור שיופי משנה...

זה ברור לחלוטין, מי שחושב אחרת - אידיאליסט מנותק ממציאות.

בכל מקרה, זה לא בסדר הדבר הזה שעשו שם, זה שזה ה"פורמט" שדורש משימת מייקאנדר לא הופך את זה למשהו שאני יכול לקבל בקלות כי תכלס זה לא באמת "מלמד" משהו, זה בסה"כ איזה חרטה של יצרני הסדרה על מנת לגרום לכל מיני אנשים מסכנים מול הטלויזיה להגיד: "בוננה, אחי, חח איזה מכוערות חחחח".

לדעתי שיר בסוף הייתה היחידה שאמרה את האמת, כל השאר סתם שיחקו אותה ילדות טובות שכותבות חיבור בכיתה ג' וכותבות בדיוק מה שהמורה שולה מצפה לראות מילדות טובות.

למעלה