טיפוח השיער לאחר החלקת שיער

השפעות לטווח ארוך של שימוש בפן באופן יומיומי

שלום מתולתלת, שיער שעובר טיפול קבוע בחום דורש שגרת טיפוח מיוחדת ושימוש בחומרים אשר אינם מכילים מלח סודיום כלוריד. סדרת קרטין של נטורל פורמולה עשירה בקרטין בונה מחדש את פנים השערה ויוצר ציפוי הגנה חיצוני העוטף ומחליק את השערה לכל אורכה כך שתוצאות ההחלקה נשמרות פי 3. הסרום אשר קיים בסדרה יעזור לשיקום שיערך שנראה כי נפגע . מצרף לך קישור לסדרת המוצרים על מנת שתוכלי לקרוא עליהם עוד http://bit.ly/13vUbKR
אשמח לענות על שאלות נוספות במידה ויש

•זמן ההחלקה

שלום שחר, החלקה לרוב מחזיקה בין 3-6 חודשים. זה תלוי מאוד באורך השיער ובקצב הגדילה שלו. בנוסף הדבר תלוי גם בסוג ההחלקה, לכן אנו ממליצים לך להתייעץ עם ספר עליו את סומכת או כזה שקיבלת עליו המלצה מחברה. חשוב גם לעשות טסט ולבדוק כיצד השיער מגיב להחלקה. המשך יום נעים

החלקה לשיער

היי דנה,
המסכה מטפלת בכל צורכי השיער שנפגע: בונה ומשקמת את מבנה השערה, מחזירה גמישות, מעניקה ברק ורכות מחודשת. חשוב שתעשי שימוש גם בסרום אשר מזין ומחזק את השערה.
אני מצרף לך קישור לסדרת המוצרים על מנת שתוכלי להבין למה כל מוצר מיועד.
נשירה יכולה לנבוע ממספר גורמים כמו תזונה חסרה, שינוי הורמונלי וכו' לכן מומלץ שבמידה ואת רואה שמדובר בנשירה רצינית שתתייעצי עם רופא עור. כמובן שאם יש שאלות נוספות אשמח לענות עליהן. http://bit.ly/13vUbKR

סוגי החלקות

היי,
היי,
התאמת החלקה לשיער היא פונקציה של כמה משתנים ובעיקר תלויה בסוג השערה. כמובן שלכל החלקה יתרונות וחסרונות וחשוב שתדעי אותם לפני קבלת ההחלטה. ההמלצה שלי היא לבחור את הספר שאת סומכת עליו ולבצע טסט על שיערך כדי לבחון מה הכי נכון לך מבחינת סוג השערה. בהצלחה :)

כיצד שומרים על תוצאות ההחלקה

היי,

היי, שיער שעבר החלקה הוא שיער שדורש שגרת טיפוח ספציפית ומותאמת. על מנת לשמור על תוצאות ההחלקה יש לסגל שגרת טיפוח עם מוצרים אשר אינם מכילים מלח סודיום כלוריד אשר פוגע בתוצאות ההחלקה. סדרת קרטין של נטורל פורמולה מיועדת במיוחד לשיער שעבר החלקה, כאשר היא עשירה בקרטין אשר מזין את השערה בחומרים ששיער כזה צריך ובמקביל שומר על תוצאות ההחלקה פי 3. אני מצרף לך קישור לסדרת המוצרים וכמובן שבמידה וישנן שאלות נוספות אשמח לענות עליהן http://bit.ly/13vUbKR

נסיון בהחלקה

היי,
היי, החלקה הינה הליך כימי אשר מצריך נסיון ומיומנות רבה. התאמת ההחלקה לשיער היא פונקציה של כמה משתנים ובעיקר תלויה בסוג השערה. כמובן שלכל החלקה יתרונות וחסרונות וחשוב שתדעי אותם לפני קבלת ההחלטה. ההמלצה שלי היא לבחור את הספר שאת סומכת עליו או כזה שקיבלת עליו המלצה מחברות ולבצע טסט על שיערך כדי לבחון מה הכי נכון לך מבחינת סוג השערה.
בהצלחה!

החלקה

היי אלזה,
החלקה היא אקט מורכב אשר אלמנטים רבים קובעים את סוג ההחלקה המתאימה לשיערך. במידה ואת סומכת על הספרית שלך אני הייתי הולך איתה. את כמובן תמיד יכולה להתייעץ עם עוד ספר שקיבלת עליו המלצות מחברות. המלצתי היא שתעשי ראשית טסט על שיערך כדי להחליט איזו החלקה הכי מתאימה לך. בהצלחה 

מרכך אחרי החלקה

היי רונה,
אכן מדובר במיתוס. על מנת לשמור על תוצאות ההחלקה יש להימנע משימוש במוצרים אשר מכילים מלח סודיום כלוריד אשר פוגע בתוצאות ההחלקה. אין זה נכון כי אין להשתמש במרכך, פשוט צריך לבחור את המוצרים בקפידה. בנוסף, אני ממליץ כי פעמיים בשבוע כשאת חופפת תחליפי את המרכך במסכה http://bit.ly/1bdlLAv המסכה מטפלת בכל צורכי השיער שנפגע: בונה ומשקמת את מבנה השערה, מחזירה גמישות, מעניקה ברק ורכות מחודשת.

סוגי החלקות

היי דנה,

החלקה ולא משנה מאיזה סוג, אינה מרפאה את השיער אלא רק מצפה אותו בקרטין.
החלקה היא הליך מורכב אשר דורש נסיון רב, לכן אני ממליץ לך להתייעץ עם ספר עליו את סומכת כדי להתאים את סוג ההחלקה במיוחד לשיער שלך. כמו כן, תמיד עדיף לעשות טסט לפני שעושים החלקה לזמן ארוך.

שגרת טיפוח לשיער

היי, כמובן ששגרת הטיפוח תלויה בסוג השיער שלך.

1) שיער דק, שיער דליל, שיער קצר- חפיפה יומיומית.
2)שיער ארוך, שיער מלא, שיער מתולתל- חפיפה פעמיים עד שלוש בשבוע.
3)שיער יבש מאוד, שיער מקורזל, שיער נפול, שיער שעבר תהליכים כימיים (סלסול, החלקה או צביעה) -חפיפה פעם עד פעמיים בשבוע.

במידה ויש שאלות נוספות אשמח לענות

טיפוח השיער לאחר החלקת שיער

עשית החלקה? רוצה לשמור על התוצאות מבלי לשלם ביוקר?

כל מי שעשתה החלקה יודעת שזה תהליך יקר ולא פשוט, ולכן כל אחת רוצה לשמור על תוצאות ההחלקה לאורך זמן

עומר אסף, מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, יתארח בפורום ביום חמישי, 7.11.13 בין השעות 18:00-16:00

עומר ישמח לענות על שאלותיכם בנושא תחזוקת השיער לאחר החלקה מכל סוג או החלקות יומיומיות באמצעות פן או מחליק קרמי.
מוזמנים להתחיל לשאול.

עומר אסף, הינו מעצב השיער הראשי של נטורל פורמולה, ונמנה על מעצבי השיער והאיפור המובילים בישראל.
במהלך השנים פיתח עומר פילוסופיית יופי המתבטאת בעבודתו היומיומית ומאמינה, שנשים הכי יפות כשנוח להן.
ראיה זו מובילה את קו המוצרים של נטורל פורמולה, אשר עומר שותף מלא בבנייתו ומטרתו לאפשר לך לעצב את השיער שלך בשניות – בדיוק כמו במספרה!

על המוצרים

סדרת "קרטין אינטנס" הינה סדרת תכשירים מקצועיים אשר שומרים פי 3 על תוצאות ההחלקה ומבוססת על קרטין טהור וללא מלח סודיום כלוריד שהינם מרכיבים קריטיים לשיער שעבר החלקה. הסדרה מתאימה לכל סוגי ההחלקה וכוללת שמפו, מרכך, סרום ומסכה לשיער.
נטורל פורמולה יצרו במיוחד עבורך סדרת מוצרים מקצועית אשר עד היום יכולת למצוא רק במספרות ומהיום תוכלי לרכוש מוצרים מקצועיים במחירים משתלמים גם ברשתות הפארם.

לקבלת ייעוץ אישי ממעצב שיער – לחצו כאן.

שימו

שרשור האירוח פתוח גם לאורחים. שרשור זה מיועד לשאלות בנושא האירוח.

Hippolyte22

New member
החלקות שונות

מה נכון ומה לא?

שהחלקה יפנית הרסנית ובשום פנים ואופן לא לעשות אותה
כמו ששמעתי? ומה לגבי החלקרה בראזילאית? מה יותר טובה?

האם אפשר לעשות בייביליס ולצבוע השיער בזמן החלקה.?

תודה : )

החלקות שונות

היי,
ישנן סוגים רבים של החלקות והתאמת ההחלקה האידאלית לשיערך תלויה מאוד בסוגו ולכן אני ממליץ בחום כי תתייעצי עם ספר עליו את סומכת..
לגבי צבע זה תלוי בהוראות של היצרן של חומר ההחלקה וגם כאן אני מציע שתתייעצי עם הספר אשר עושה לך את ההחלקה. את יכולה לעשות בייבליסט, אך לא תמיד הוא מחזיק זמן רב.

רינת1200

New member
הי עומר, רק רציתי לפרגן לכם

על כך ששברתם את המונופול של המספרות בכל מה שנוגע למכירת שמפו ללא מלח. אין שום סיבה להוציא הון תועפות על שמפו כזה, והגיע הזמן שמוצר זה יהיה נגיש לכולם ובמחיר סביר גם בפארמים.

מסכת השיער שלכם בהחלט ברמה טובה

יישר כוח :)

ayala1234

New member
רינת, ניסית אולי גם את השמפו שלהם?

באמת יש טעם להשתמש בשמפו מיוחד לאחר החלקה או שניתן להסתפק בשמפו רגיל?

מוצרי טיפוח לאחר החלקה

היי איילה, שיער שעבר החלקה דורש טיפוח מיוחד ומוצרים ספציפיים ללא מלח סודיום כלוריד אשר פוגע בתוצאות ההחלקה. לכן, במידה ורוצים לשמור על תוצאות ההחלקה חשוב לעשות שימוש בחומרים מתאימים.

המשך יום נעים :)

רינת1200

New member
כן, השתמשתי בשמפו

הוא סבבה.

לדעתי האישית ממש לא חובה. החלקה יפנית לא יורדת מהשיער.

רק מי שעושה החלקה ברזילאית "חייבת" שמפו ללא מלח...

Liati95

New member
היי עומר!

מה שלומך?
כל התכשירים האלה לא שורפים/הורסים בסוף את השיער?
אני די מפחדת מזה..

תודה על תשובתך.

למעלה