סופ"ש

svety

New member
איזה יופי!

טל בסדר?
מה היה הסיפור בכלל? כאילו אובדן שמיעה פתאומי ו...?

The Blue Fairy

New member
אבדן שמיעה פתאומי באוזן אחת

ו..זהו
זה מספיק :(
לצערי לא בסדר, הטיפול לא הצליח
מחר נשמע איזה אופציות עומדות בפניו
אבל העיקר שהוא חוזר סופסוף, לפחות זה יעלה לו קצת את המצברוח

svety

New member
הו, לא כיף בכלל

שולחת מלא אנרגיות חיוביות ומקווה שיסתדר בהקדם

תמשיכי לעדכן...

איזה יופי שאתם חוזרים הביתה

תגידי, אם בא לך לענות כמובן, האבדן שמיעה הפתאומי הזה- זה פשוט קורה סתם, או שזה קשור למשהו?...

The Blue Fairy

New member
לצערי שינוי תוכניות - נשארים עוד שבוע באשפוז

קרה סתם ככה פתאום, קם בבוקר עם אוזן סתומה

svety

New member
וואו, איזה סופ"ש פרודקטיבי!

מזמן לא היה לי כזה סופ"ש מלא בעיסוקים מועילים.

חמישי

עבדתי כרגיל עד חמש, ואז קפצתי לדואר לסידורצ'יק. אחרי זה פגשתי את החבר הכי טוב שלי. הלכנו לאכול כרובית אצל אייל שני ואז לשתות קפה עם מלא קינוחים באיזה בית קפה. ישבנו שעות וריכלנו.
אחרי כמה שעות הוא חתך הבייתה ואני הלכתי ליום הצילומים האחרון של סרט הזומבים שלנו! ארבע וחצי שעות קפואות מלאות בצחוק וטימטום, ולמען האמת אני קצת בשוק שסיימנו, אחרי כל כך הרבה סחבת.

שישי

בבוקר, אחרי כלום שעות שינה, גררתי את עצמי לעשות ציפורניים, ואז למכולת. נמעכתי במשך שעות ובעיקר דחיתי את הדברים שהייתי צריכה לעשות עד שקיבלתי טלפון מהחבר אם בא לי שהוא יקפוץ. ברור שבא לי!
אז הוא קפץ. אפיתי עוגה, צפינו בהוביט יחד עם אחותי... ערב של כיף.

שבת

קמנו מוקדם, ממש מוקדם. כאילו יחסית לשבת, כן?
בעשר וחצי בייב כבר היה במטבח והכין לנו ארוחת בוקר. דברים שעשיתי היום, לפי סדר רנדומלי.
ערכתי דפי דמות למשחק ערפדים שחברשלי מריץ השבוע, קראתי מלא חומר ללימודים והתחלתי להכין את הממ"נים הראשונים של כל קורס, צפיתי במלא טלוויזיה [רבולושן, האני בו בו, רקדניות קטנות, איך פגשתי את אמא שלך, דה וויס ושני פרקים של המתים המהלכים], בישלתי ארוחת צהריים יחד עם החבר ואחותי. וזהו.

פיייייי. עמוס ומהמם.

svety

New member
ופרנטהוד! מלא פרנטהוד!

אחד היום ואחד אתמול. ואתמול גם שני גליי ואחד מחשבות פליליות.

היה [ועדיין, שי עדיין כאן] מהמם

The Blue Fairy

New member
איזו עונה קשה של פרנטהוד :( קשה ומדהימה

אני ממש מקווה שיחדשו אותם לעוד עונה

svety

New member
אני בקצב של יס,

כמה בכיתי אתמול והיום [אולי שלושה פרקים ולא שניים? נראה לי שלושה...]

אין דברים כאלו.

אם לא יחדשו, אז שלפחות יהיה קלוז'ר כלשהו העונה.
הלוואי ויחדשו

svety

New member
וואלה? מגניב :)

רוצה לפרט? לא חובה כאן, אפשר גם במסר או בפייס

Mrs big

New member
אני אוסיף אותך ואסביר.

אבל זה לא סיפור כזה מעניין, אל תצפי ליותר מדי. :)

nettus

New member
סופ"ש עמוס אבל נחמד

בחמישי עבדתי עד חמש, למזלי אחת האימהות הציעה להפיץ אותי הביתה, מה שהיה מעולה כי הייתי ממש לחוצה בזמן
הגעתי הביתה החלפתי בגדים וחיכיתי שאחות של חברה שלי תבוא לקחת אותי, היא הגיעה אספנו את חברה שלי ונסענו לת"א לערב גמר של הלימודים שלה, היא למדה שנה מעלי קולנוע. אני חייבת לציין שהיה ממש מוזר לראות את כל האנשים שלמדו איתי, ואת כל המורים, מרחק של שנה אחרי, שאין לי איתם כבר כלום, ואני ממש לא מרגישה קשורה אליהם.
הגענו הביתה באיזה 1 ככה, ועד שלוש נשארתי על המחשב

שישי
קמתי בבוקר, מוקדם, התקלחתי והתארגנתי, קפצתי לקניון קניתי את האלבום החדש של אמיר דדון, יצאתי החוצה מהקניון וחיכיתי לטרמפ שלי
משם אספה אותי מישהי ונסענו ביחד לזיכרון ליום של צילומים.
עשינו הפקה בסיגנון של שיק צרפתי, והיה פשוט מעולה, גם אבא שלי בא ונורא נהנו, אחרי זה ישבנו כולנו לאכול במדרחוב, והיה ממש כיף, משם נסעתי עם אבא שלי הביתה, החלפתי בגדים ונסענו לדודים שלי, שם אכלנו והיה ממש נחמד, חזרנו הביתה, ולימדתי את אבא שלי איך מעלים אלבום לפייסבוק חחחח

שבת
קמתי ב 12 אכלתי לי ארוחת צהריים עם אבא, ואז קפצתי לדודים שלי (אחרים) שם חמודים הביאו לי עוגה עם זיקוק ליום הולדת שלי שהיה לפני שבוע, ישבנו קצת קישקשנו, והיה ממש נחמד.
חזרתי הביתה, התארגנתי וחזרתי למרכז
מחר אחת החברות הכי טובות שלי מתחתנת, ואני המלווה שלה.

כיף כיף כיף

היה חביב פלוס

אז.. נולד לנו אחיין חדש, כבר הפסקנו לספור מרוב השפע ב"ה

היינו בשבת אצל ההורים של בעלי, ובמקרה רוב האחים שלו גם היו שם בשבת או בסביבה (וזה נדיר כי יש מיליון אחים ולא תמיד כולם נמצאים בשבת ביחד) אז יצא ממש כיף - ראינו את כל הדודים, כל האחיינים, וכולם גם היו בשלום-זכר שהיה בשישי בערב. היו המוווון עוגות ועוגיות ופיצוחים ובלי קשר כל האוכל הטעים של חמותי ובקיצור, התפוצצנו. ובהתאם גם ישנו ה-מ-ו-ן.

אז היה נורא נחמד בשבת עצמה, במוצ"ש נסענו הביתה, הבחור למד ואני קצת השתלטתי על הבית, פרקתי את המזוודה וכאלה. הלכנו לישון די מאוחר וקמנו היום לקראת 11:00, הבחור למד שוב ואני גם קצת ועכשיו הוא הלך לעבודה ואני סתם נמרחת עד שאכריח את עצמי ללמוד שוב.

להמשך השבוע התכנון -
הערב חברים טובים באים לארוחת ערב בסימן חיסול חמץ, שזה תמיד כיף. מחר אני הולכת לעוד ראיון עבודה, בשלישי כנראה לאזכרה וסיום מסכת, בחמישי למקום העבודה החדש שלי למעין חפיפה, ומקווה בין לבין להספיק ללמוד ולהתחיל לארגן ולנקות את הבית לפסח.

שבוע חביב לכולן

למעלה