עונה 3 פרק 7

spiceupmylife1

New member
:)

אני מחכה כבר לפרק האלווין!!
זה כמעט תמיד אחד הפרקים הטובים

ובאמת לא היוני שיש רק 12 פרקיפ בעונה..
הם מפצלים את היעונה .. עד לספטמבר ואז מינואר עד מרץ.. ואז שוב ביוני.. וכך הלאה

omer719

New member
חייב לשתף רק במשהו קצר

(אגב לא ידעתי שיש פורום לסדרה, נחמד!)
העונה הזאת נהייתה הרבה יותר קריפית מהעונות הקודמות. פעם הקטעים המוזרים וקריפיים היו רק בסוף העונה או בסיום הפרקים, בפרק הזה היו כמה וכמה קטעים ממש מוזרים. אני מחבב את הקו הזה שהסדרה לוקחת, אבל לפעמים בא לי שהם יהיו קצת יותר קלילים, בכל זאת סדרה נעורים על 4 בנות בכיתה יב'.

such an angel

New member
ברוך הבא קודם כל !

מסכימה איתך שהעונה באמת קריפית יותר מהקודמות !
אבל היא מצויינת

מה היה מוזר לדעתך ?

מוזמן לשתף

omer719

New member
כל הקטע

בבית משוגעים עם איפה 'ששמו את הילדים' ואז מונה שם שרה את השיר המוזר הזה. והבובות בכלל... וכמובן גם אותו קטע בסיום היה מאוד מוזר.

such an angel

New member
נכון

גם מוזר לדעתי כל הקטעים עם השוטר וולדן..
צץ בכל מקום, יודע הכל..

a silver cat

New member
דעתי על הפרק

הוא היה נחמד. לא ממש הייתה התקדמות בפתרון התעלומה(ות) חוץ מזה שהבנות קיבלו מידע שעזר להם להגיע לאתר שיש בו תמונה של מאיה שאולי יוביל למשהו. מעניין מה יש באתר הזה? אני מקווה שמשהו חשוב ולא איזה משהו סתמי כזה

הבחור מהבית קפה יותר מתאים לאלה מטד לדעתי. למרות שהוא נראה לי יכול להיות הבן שלה. הוא אמור להיות די צעיר, לא?

ולא הבנתי משהו לגבי טד, הוא לא אמור להיות כומר? אז למה הוא יוצא לדייטים? או שאני לא מבינה מה זה להיות כומר, או שהוא לא כומר "קלאסי" ומותר לו להיות בקשר עם אישה. וגם אם הוא יכול להיות בקשר עם אישה, אז הוא לא יוצא עם אשלי בכל מקרה, או שזה נגמר ביניהם ולא קלטתי?
מה הסיפור שלו? אם הוא לא עם אשלי ולא עם אלה אז בשביל מה הוא בתוכנית?

לא אהבתי שספנסר הסתירה מהמשטרה שג'ייסון היה שיכור. מצד אחד אני מבינה אותה, היא מפחדת שהוא ילך לכלא כי היא התקרבה אליו, אבל הוא היה יכול לפגוע במישהו. יותר מזה, הוא היה יכול לפגוע בה. לנהוג שיכור זה ממש מסוכן.
אני מבינה שהשכרות זאת דרך להראות שג'ייסון במצב רע, ואני מניחה שלא רוצים לשים את הדמות בכלא, אבל בכל זאת הפריעה לי ההתנהגות של ספנסר בקשר לזה. אם הייתי במקום טובי הייתי רוצה ללכת למשטרה, למרות שאין ספק שהיה לי קשה להלשין על מישהו שקרוב למישהו שקרוב אליי.

המחלקה של הילדים בבית המשוגעים ממש מפחידה. זאת המחלקה הנוכחית או מה שהיה פעם? כי זה נראה די ישן לעומת שאר בית המשוגעים. או שזה סתם בגלל שהיה חשוך. אבל אם זאת המחלקה היום, אז מוזר שלא היו שם ילדים, אז אולי בכל זאת זה מה שהיה פעם.

הסיסי הזאת נראית לי חשודה. היא בטוח יודעת משהו משמעותי על אליסון או משהו שקשור בה. לא סתם הכניסו את הדמות. לדעתי היא תקדם את העלילה איכשהו. והיא ממש ביצ'ית. איך שהיא התקשרה לג'נה. זה היה די מגעיל. היא אפילו לא מכירה אותה (או שכן?).

אני במקום אמילי לא הייתי מדברת עם נייט על ג'נה. זה לא יפה לדבר רע על מישהו אחר ולהרוס לו קשר עם מישהו, גם אם אתה לא מת עליו.
וסוף סוף מתחיל לזוז משהו עם הנייט הזה.

such an angel

New member
תגובה

הפרק היה טוב, ז"א הוא היה סבבה, כמו תמיד לדעתי.

באמת מענייין אותי מאוד מה יש באתר הזה, אני לא חושבת שזה יהיה משהו סתמי, אבל מה שאני כן חושבת שהפרק הבא לא ימשיך עם זה, הם כאילו יחזירו לזה אולי עוד 2 פרקים או אפילו בפרק החמישי - שממנו נפתחת הפגרה עד לאוקטובר (כל כך אופייני ליוצרים להשאיר אותנו במתח המון זמן..)

לגביי טד
רציתי לרשום עליו גם אבל אז שכחתי..
אני גם לא הבנתי את העניין הזה, הוא יוצא גם עם אשלי וגם עם אנה
או שבכלל הקשר על אשלי נגמר ? הדמות שלו קצת מיותרת אז יש לי לזה 2 מחשבות. או שפשוט היוצרים רצו קצת להרים את הדמות של אלה, או שטד הולך להפתיע ובגדול !

לגביי העניין עם ספנסר, אין לי ממש מה להגיד.. ז"א הגיוני שהיא לא תלשין על אח שלה החורג, יש לה הערכה ממש גדולה לג'ייסן והיא ממש דואגת לו.
נהיגה בשכרות זה באמת נורא וכמעט תמיד מסתיים במוות. אבל אמרת בדיוק - רק מבינים כמה המצב של ג'יסן רע

המחקה של הילדים הייתה נוראית. זה היה ממש מפחיד ! אבל לא הבנתי אותך.. מה זאת אומרת הנוכחית או מה שהיה פעם ?

הסיסי הזאת חשודה ולא סתם היוצרים הכניסו גם אותה, היא יודעת המון ובטוח גם על A שהטריד את אליסון

ואמילי, אני דווקא חושבת שהיא עשתה את המעשה הנכון, נייט מקסים ! וג'נה בן אדם רע, ולא אמין..היא לא רצתה שהוא ייגפגע, ג'נה מפתיע אין לדעת איתה..

a silver cat

New member
גם לדעתי

טד הולך להפתיע. להפתיע לרעה. אחרת מה המטרה להכניס את הדמות שלו לתוכנית אם הוא לא עם אלה ולא עם אשלי? ובגלל שהוא נראה אדם טוב, אז כנראה שהוא יפתיע לרעה.

לגבי ספנסר וג'ייסון- זאת בהחלט דילמה קשה מה לעשות במקרה כזה - מצד אחד בן אדם קרוב עבר עבירה ועשה משהו מסוכן וצריך לדווח, מצד שני לא רוצים שאדם קרוב יילך לכלא.

לגבי המחלקה של הילדים- התכוונתי שלא הייתי בטוחה שזאת המחלקה הנוכחית. חשבתי אולי זה אגף ישן שלא משתמשים בו או משהו כזה. כי הוא היה נורא חשוך ולא היו שם בכלל ילדים. מצד שני אולי הוא היה חשוך כי היה לילה וכדי להפחיד אותנו. ואני לא בטוחה שזאת הייתה כל המחלקה אולי זה היה רק חלק אחד ממנה והילדם היו בחדרים אחרים. אבל עדיין מוזר שיש חדר שלם שאין בו בכלל ילדים. או שהיו ולא ראו אותם?.

לגבי אמילי וג'נה- אני בכל זאת חושבת שאמילי לא הייתה צריכה להתערב. למרות שהיא לא ממש עשתה את זה על דעת עצמה אלא הושפעה מהסיסי הזאת, אבל עדיין. ג'נה רעה בעיניי הבנות (טוב, אולי לא רק בעיניהן, אבל אנחנו עדיין לא באמת מכירים אותה ולא יודעים מה המניעים שלה) וכנראה הן רעות בעיניה. אני בטוחה שיש דברים שגם אמילי לא הייתה רוצה שג'נה תספר עליה

ולגבי נייט - קראתי בפורומים מחו"ל שהרבה אנשים חושדים בו שהוא לא כל כך תמים כמו שהוא נראה. נחכה ונראה מה יהיה.

RC153

New member
ספנסר

מונה מטורפת
והבובות האלה ממש מפחידות

זה ממש ממש מעצבן שהם רק מוסיפים את התעלומות ואף פעם לא פותרים משהו

such an angel

New member
הבובות נוראיות !

הן כל כך מפחידות...
ואני חושבת שהן מוסיפים לנו עוד ועוד תעלומות כדי שניהיה במתח ענקי
עד לסוף הפגרה.

לא פייר

a silver cat

New member
באמת יש יותר מדי תעלומות

ולמרות שתעלומות זה כיף, אני חושבת שצריך לפתור כבר חלק מהן כי כבר יש יותר מדי וזה מבלבל.
האמת, מצד אחד זה כיף לגלות פתרון לתעלומה, מצד שני ברגע שמגלים את הפתרון אין תעלומה וכל העניין בנושא עובר. אבל פה יש כל כך הרבה תעלומות, שגם אם יפתרו חלק עדיין יישארו מספיק. או שכל התעלומות קשורות אחת לשנייה ואז צריך לפתור את כולן ביחד. אבל לא נראה לי שזה המצב.

Sharonmxx

New member
אבל תסמנו ספוילרים

זה סתם מקשה על מי שרואה בקצב של הוט. כאילו, אני כבר ראיתי את הפרק, אבל זה יכול להבריח מפה אנשים שעוד לא ראו וזה באסה.

למעלה