עונה 3 פרק 8 - סוף אמצע העונה

BiNa8866

New member
אני חושבת הרבה כמוך

אני תמיד חשבתי שהסדרה הזו מדהימה במיוחד באיך שהיא
מציגה את האנשים, איך שהם מתמודדים במצבים קשים כ"כ...
אין, זה מדהים
.

דריל באמת מדהים והוא בהחלט עבר את השינוי הכי טוב בסדרה הזו
ללא ספק
אני נראה לי יפרוש מלראות את הסדרה אם יהרגו אותו ואת
ריק או אחד מהם
... אבוי להם

באמת שיעיפו את מרל
אני ממש שונאת אותו הוא כזה אסהול
.
מה שהוא עשה לגלן!><

גלן ומגי
. אני כ"כ אוהבת אותם, הם באמת מקסימים
יחד!

redsnowhite

New member
!!

חסר למישהו אם יעיזו לפגוע בהם
ובגלן! ובהרשל!
ונו.. גם בקארל הנאג'ס כי הוא מתחיל להיות חמוד, וגם בגלל מה שזה יעשה לריק.

עם זאת, תבורך פגיעה במרל ללא ספק.

Uri04

New member
לא ממש ברור למה

מישון שונאת את המושל. הוא אמנם שלח אנשים לחסל אתה ביער, אבל יש כאן משהו עמוק יותר מזה. בקומיקס יש לזה הסבר מצוין שנעדר מן הסדרה.

ספוילר קומיקס (מומלץ לדלג מי שלא מעוניין לקרוא):

בקומיקס המושל אונס את מישון בצורה מאוד ברוטלית, לכן יש לה אחר כך סיבה מאוד טובה לרצות לחסל אותו. בסדרה הוא כמעט עשה את זה למגי, אבל הכותבים כנראה נרתעו מזה וירדו מכל הסיפור (בכל אופן, AMC היא לא HBO).

סוף ספוילר קומיקס

בסדרה... אולי מישון כועסת על המושל כי הוא לקח לה את אנדריאה? אני מריח קצת יחסי זינה-גבריאל בין השתיים האלה. מעניין אם הם באמת מתכוונים ללכת לשם, למרות שאני בספק.

redsnowhite

New member

היא שונאת אותו עוד לפני שהוא שלח לחסל אותה ביער, ובאמת מורגש שיש שם משהו עמוק יותר, כנראה שזה באמת בגלל אנדריאה והיחסי זינה-גבריאל האלו..

כנראה שחשבו שהאונס יהיה כבד מדי ולא הכניסו, לא?
עם מגי זה היה ברור שזה לא יגיע לשם, זה היה "רק" כדי להפחיד אותה.. אני מתה לדעת מה באמת הסיפור שלו. אבל באמת באמת, מאיפה הכל נובע ולמה.
בחרו אחלה שחקן לתפקיד הזה!

BiNa8866

New member
לפי מה שאני מבינה

מישון לסבית בקומיקס?
כי מישהו כאן רשם על זה משהו כאן בעבר...

אתה מתכוון שאולי לכיוון הזה הם הולכים בסדרה?
ואגב, אם כבר מדברים על זה:
לא רק שלא מבינים כ"כ בסדרה למה היא מתעבת את המושל
(חוץ מהסיבות הברורות מאליהן חחחח), גם נראה שהיא
מסתירה הרבה דברים
.
הרי אנדריאה גם אז אמרה לה שהן יחד 8 חודשים והיא לא
יודעת עליה דבר...

Uri04

New member
קומיקס

לא, מישון לא לסבית בקומיקס. היא מנהלת רומן עם טייריס, ואחר כך יש לה משהו קצרצר עם מורגן.

התכוונתי לאיך שזה מתפרש בסדרה... בקומיקס היא גם לא חברה קרובה של אנדריאה ולא מסתובבת איתה 8 חודשים ביער, אז גו פיגר.

מישון באמת מסתירה הרבה דברים.

בקומיקס אנחנו יודעים שעם פרוץ האפוקליפסה מישון מאבדת את שתי הבנות שלה במתקפה של זומבים על אזור מגוריה. היא חוברת לבן הזוג שלה באותה התקופה מייק ואל חברו הטוב טרי. באיזשהו שלב מייק ננשך ע"י זומבים, אבל אז מישון לא יודעת שהזיהום עלול להרוג אותו. היא מוצאת את החרב המפורסמת שלה בבית השכנים, אבל נאלצת להתעכב שם. כשהיא חוזרת, היא מגלה שגם מייק וגם טרי הפכו לזומבים. היא שורדת את ההתקפה שלהם, כולאת אותם ומאוחר יותר מבינה שכדאי לה להסתובב איתם כהגנה מפני זומבים אחרים, אז היא כורתת להם את הלסת ואת הזרועות על מנת שלא יוכלו לנשוך או לשרוט אותה ומובילה אותם בשלשלאות לכל מקום. אני מניח שהיא פשוט עדיין בטראומה ממה שעברה.

Pretty War

New member
חדשה

בת 21
הדמות האהובה עלי זה האייל מהעונה ה-2 ז"ל.

אוף מה פבואר.

BiNa8866

New member
היי לך

נעים להכיר

אני מקווה שתיהני כאן
שתהיה לך השתלבות מהירה
ותהיי גולשת קבועה

חחח ולמה דוקא האייל?

Pretty War

New member
תודה!

אני אוהבת בעלי חיים! כמעט בכיתי שהסוס בעונה הראשונה נאכל

ז"ל

BiNa8866

New member
ברוכה הבאה למועדון

אני מאוהבת בבע"ח
... גם לי הייתה קשה הסצנה ההיא,
אני זוכרת...

אני מאמינה שיש לך בע"ח בבית, לא?
כי לי יש 2 ארנבות

את מוזמנת להגיב כאן תמיד

redsnowhite

New member
ברוכה הבאה
את מוכרת לי

יש מצב אני מכירה אותך מאיפשהו איכשהו?
כפרע.

אמנם, אני "צפה" כאן, אבל צופה מורעלת-

על הסידרה המטריפה הזו, שאגב, ראיתי לאחרונה מספר סרטים בטי.וי באותו נושא של קניבליזם, ואפוקליפסה מעין זו, אבל זו מתעלה, ובגדול.... וכעת לגבי "אפליה מתקנת".... דומני, ובסוף שנות השישים, יצא חוק בארה"ב, על שיבוץ שחקנים מכל העדות/גזעים, ותמיד נראה בכל סרט/סדרה, כושים, יהודים, ומוסלמים, ואף בני עדות אחרות.... כמעט אין סרט,שעולה לאוויר בחו"ל שלא יכיל את הדמויות הללו, והסדרה 24, גם ולמרות המאפיינים שלה, מכילה את כולם...דומני, ואפילו בארץ, הסירו מזמן את גבולות הדת והגזע בנישה הזו..... חוצמה, כייף לראות כאן התלהבות כזו מהסדרה, ומבחינתי, שתמשך כמעט, לעד.....

למעלה