פינות הפורום

never give up

New member
פינות הפורום

מנסיון של שנים בתפוז, הבחנתי כי בפורום המכיל פינות קבועות אני כותבת יותר.
אני רוצה לחלוק אתכם פינות שחשבתי עליהן כפינות שיכולות לדרבן את גולשי הפורום להרגיש בבית, לשתף, להבין שיש להם כאן מקום בטוח, ואשמח אם תאירו ותעירו על מנת למקסם את פוטנציאל המקום.

פינות יומיות:
אני רק שאלה
פינה שמטרתה ברורה - לרכז שאלות של גולשים תוך אפשרות לתת מענה, ייעוץ והכוונה.
מודה באשמה
לא סתם אנחנו סובלים מאכילת יתר! יש בעיות, אך הגדולה מהן היא שאנחנו לא מודים. בפינה הזו נרגיש חופשיים להודות שנפלנו, מעדנו, חרגנו, נסחפנו אל מעגל אכילה שלא יכולנו לו אלא כשכבר הבטן עמדה להתפוצץ.
בואו נודה, ננתח, נבין ונחשוב יחד איך להשתפר בפעם הבאה.
רק בשביל לקבל חיבוק
אנחנו, החולים, תמיד מרגישים שווים פחות, מנוכרים, מבודדים. לא תמיד אנחנו רוצים לשמוע מה יש לאחרים להגיד, לא כל זמן הוא זמן מתאים לנו להתמודד, ולפעמים... לפעמים אנחנו רוצים רק חיבוק ומילה טובה.

פינות שבועיות:
יוצאים מהארון
נעודד ונברך את המצטרפים החדשים, ניתן לכם במה להציג את עצמכם, לספר ולשתף כראות עיניכם.
גולש השבוע - הרחבה של "יוצאים מהארון". מדי שבוע יוגרל גולש (מבין גולשים שיאשרו השתתפותם בפינה במסר אישי אליי) שיספר על עצמו, חייו, תחביביו, התהליך האישי שלו. בשרשור המיועד יתר הגולשים יעלו שאלות בפני הגולש הנבחר על מנת שנכיר לעומק ונרגיש משפחה.
כמו כן, גולש השבוע יזכה להצבע באדום למשך אותו שבוע על מנת לתת לו תחושה שרואים אותו.
בלוגרים משתפים
אני בטוחה שחלקנו כותבים יומנים - בין אם במחברת ובין אם ברשת, ולעתים, ברגעים כאלה ואחרים, אנחנו כותבים משהו שנראה לנו שווה לשתף. בפינה זו תנתן הבמה להעתיק/לצטט קטעי יומן, מתכונים, טיפים וכן הלאה.
הדיון השבועי
מדי שבוע יעלה נושא לדיון שיהיה נעוץ בראש הפורום. נושאי הדיונים יהיו רלוונטיים לנושא "אכילת יתר", ואתם יותר ממוזמנים להציע נושאים כאלה. בסך הכל, כולנו באותה הסירה וכולנו מתמודדים עם אותן הבעיות.

כמו כן, מדי פעם יתקיימו אירוחים של אנשי מקצוע בסיוע הנהלת תפוז עליהם תצא הודעה כמה ימים מראש.

שיהיה לנו שבוע רגוע,
רותם

למעלה