פרק 12

אלישה

פיטר מגעיל כבר
מעצבן מה שנהיה מפלורק/אגוס.. בסוף הם חזרו להיות לוקהרט/גרדנר
קארי אכזב בקטע הזה.. וגם נמאס מדיוויד-לי כבר..
עכשיו צריך לחכות נצח עד הפרק הבא..
וסופסוף פרק בלי בישופ

דנה1982

New member
פרק טו-אוב!

אז לא היה לנו בפרק מקרה משפטי "אמיתי" (הסכם גירושין לא נחשב, בחיאת) אבל החיבור למקרה פרגוסון היה מצוין, נגעו בו בזהירות ובצורה מדויקת. לייק גדול על זה.
&nbsp
phoenix, התייחס לזה שאין בישופ בפרק - אבל יותר חשוב - יש צ'אם האם!! התגעגעתי לניל גרוס. קצת פחות לדייויד לי שהפך לדמות די מעיקה אחרי פיצול הפירמות, אבל עדיין יהיה נחמד שהוא יחזור.
&nbsp
מצד שני, החזרה של דייויד לי לפירמה באופן רשמי הופכת את כל אירועי העונה האחרונה (מאמצע 5 בערך) למיותרים. בסופו של דבר הפירמה נראית בדיוק אותו הדבר, מינוס וויל. במקום לקרוא לזה לוקהרט-גרנדר, קיבלנו את לוקהרט-פלורק-אגוס, עם כל עורכי הדין (המוכרים) מהפירמה הקודמת, רק בלי ניל גרוס כלקוח. יופי. טוב שלא בזבזנו 20 ומשהו פרקים על פארש.
&nbsp
פיטר - אחרי תקופה "טובה" ביננו (יענו, אחרי שהתחלתי דווקא לחבב אותו חרף סלידתי מכריס נות') בפרק הזה הוא די הרגיז. לא יודעת, כל סיפור הרומן עם רמונה, עוד מהרגע שאלישה גילתה לפני כמה פרקים שזה לא רומן לגמרי חדש, ועד העובדה שהוא חידש את הקשר בידיעה שלא רק שהוא צריך לשמור על המשרה שלו, אלא שגם אשתו בקמפיין משלה. הבנאדם פשוט בלתי נסבל.
&nbsp
אהבתי גם את הטיפול בסוגיית העימות. הדברים שהשתבשו לאלישה הרסו אותי מצחוק, אבל בשנייה הראשונה (הסלוטייפ על הדוכן) זה גם הזכיר לי את הפרק הראשון, כשהיא עומדת לצידו של פיטר ונטרפת מחתיכת חוט שנשארה לו על הג'קט. בכל מקרה, התגובה שלה לעיתונאי היתה מעולה, והיה ברור שמאותו רגע היא תשתלט על העניינים. הדיון במטבח היה מגניב, ולרגע חשבתי שפריידי עוד עשוי לפרוש, היה נראה שאפילו הוא משתכנע שהיא ראויה לתפקיד יותר ממנו...
&nbsp
אני לא בטוחה שאני מתה על זה שבונים לה מתח עם מנהל הקמפיין שלה, העדפתי ואני עדיין מעדיפה את פין (על אף שמנהל הקמפיין חתיך, יש לציין...)
&nbsp
ועוד משהו קטן - זה מעט מידי וקצת מאוחר להתייחס לזה, אבל הדיון בין אלישה לבין קארי ודיאן בסוף היה צריך לקרות לפני 10 פרקים בערך. תהיתי כל הזמן איך זה שאין התייחסות של קארי ודיאן למירוץ של אלישה, זה בכל זאת משהו שמשפיע על הפירמה (ולראיה - ניל גרוס). קצת חבל שזה קורה דווקא עכשיו ודווקא בצורה כזו (על ידי זה שהם מחזירים את דייויד לי בלי להתייעץ איתה). זה בעיקר מבאס מהצד של קארי, כי אלישה עמדה לצידו לאורך המשפט שלו וגם אחרי פסק/גזר הדין. מהצד של דיאן זה עוד הגיוני, מהצד של קארי זה פשוט מעצבן.

דנה1982

New member
אה, ואיך שכחתי

אני לא יכולה לראות את גרייס יותר. די. שתיסע גם היא ללימודים באיזה חור רחוק רחוק משם.

אני התאכזבתי מקארי

כי הוא התעצבן על אלישה כשהיא הביאה את דיאן ועכשיו הוא עושה בדיוק את אותו הדבר..

וגרייס לשם שינוי לא הפריעה, מה שכן, במקום שהיא תתחיל עם השיחות על אלוהים הביאו את הכומר.. שבכלל התפלא שפיטר לא מתפלל יותר

דנה1982

New member
אגב, העלית נקודה שחשבתי עליה בפרק

בעונה הראשונה או השנייה משפחת פלוריק ארגנה ארוחת מפסקת לפני יום כיפור (למרות שזה היה בכלל באפריל או ביוני, או משהו כזה, אבל ניחא). תמיד חשבתי שזה כי פיטר אמור להיות יהודי...? או שאני ממש לא זוכרת את הפרק ההוא?

זה היה באשמת אואן

סטודנט של אואן צילם אותו אומר שפיטר הומופוב, ואחד מהתורמים של פיטר היה הומו ובמקרה גם יהודי.. ואיליי הצליח לשכנע את כולם לערוך את המפסקת אצל הפלורקים כדי שהתורם ישמע מה שיש לפיטר להגיד..
אגב, בשיחה שלהם גרייס הייתה נגד ישראל (בכל הסיפור של המרמרה)

דנה1982

New member
את הקטע של גרייס זכרתי

את השאר, משום מה, פחות.
צריכה לראות את הסדרה מהתחלה שוב, בהזדמנות

למעלה