פתיחת פורום צערים חסרי מנוח

פתיחת פורום צערים חסרי מנוח

אנו שמחים לבשר על פתיחתו של פורום צעירים חסרי מנוח

בהזדמנות זה נאחל למנהל הפורום ohadcarrington הצלחה והנאה בתפקיד

המשך גלישה מהנה

ohadcarrington

New member
אנחנו מכריזים בזאת על פתיחתו מחדש של הפורום!

אני אוהד, המנהל של פורום היפים והאמיצים, וכעת גם צעירים חסרי מנוח!
הנה אנחנו, חמש שנים לאחר ירידתה של הסדרה וסגירתו של הפורום, שוב, נפגשים כולם ביחד!
הסדרה לא משודרת בישראל, אבל אשמח להדריך כל מי שיירצה כיצד לצפות בה ללא תרגום באינטרנט, אם אתם מעוניינים שלחו לי מסר פרטי

אנחנו כאן כדי לעזור, כדי לתקצר לכם פרקים, בשביל לענות לכם על שאלות, בשביל לעזור לכם בכל מה שתרצו! אז קדימה! הצטרפו אלינו!

sigalit1000

New member
איזה כייף

אני מקווה שאמיר ימצא את הפורום....איזה כייף סייג מופיעה באחת התמונות....אני מקווה שכולם יחזרו לפורום ושיגיעו גם חדשים....

python 4

New member
יאא אני בשוק, איך גרמתם לזה לקרות?

אני אציג את עצמי - אני ירון, וניהלתי את הפורום הזה בשנים עד לסגירתו (ההודעה המרגשת שלי על הסגירה עדיין נמצאת בדף הראשון..
).
ב- 4 שנים האחרונות בערך אני רואה את הפרקים האמריקאים דרך הערוצים שאין לדון בהם. היה לי 6 שנים פער, שבתכלס לא קרה בהם הרבה.
החלק הכי טוב בסדרה היה ללא ספק הפורום הזה, אני שמח שזה חזר!

sigalit1000

New member
זה בעיקר אוהד, עבודה קשה של אוהד

זה התחיל בקומונה שגם היא נפתחה בזכות אוהד, אני ניסיתי לשלוח הודעות לחלק מאלו שראיתי שהיו פה שיצטרפו לקומונה, זה לא כזה הצליח, אבל הקומונה הייתה פעילה והם הסכימו להחזיר את הפורום, בזכות אוהד, הכל בזכות אוהד

ohadcarrington

New member
אווו תודה!

זה גם הרבה בזכותך שהחזרת אותי לצפות בסדרה
אם לא היינו עובדים שנינו יחד זה לא היה קורה

&nbsp

ohadcarrington

New member
כן גם אני דילגתי על שש שנים

לא היה כזה נורא, תוך חודש כבר הבנתי הכל, הרי אנחנו בצח"מ, שום דבר לא משתנה

איך הצלחנו? ניסיתי לשכנע את תפוז כמה פעמים ובסוף זה עבד, וכנראה הקומונה שלנו שהצליחה יחסית גם כן תרמה את חלקה

אנחנו בנתיים מנסים לשחזר את מה שהיה בפורום, יהיו פינות קבועות וחידות יומיות, ונקווה שאנשים יגיעו

אז אנחנו נראה אותך כאן בפורום?

למעלה