קישורים שקשורים לאיידול

jess r

New member
זה באמת קצת יקר

כלומר צריכה לפחות להיות האופציה של לרכוש את האלבום במחיר סביר (15 דולר כזה).
השאלה מה הוא נותן בתמורה למחירים הגבוהים.
אם זה שווה אז למה לא.

אני בטוחה שתמצאא (:)

תגידו מה אתם חושבים אבלל אני צריכה למצוא מישהו להתלהבב איתו!!!

לילילי!

טוב זה בהחלט האלבום הכי מוצלח שלו עד עכשיו. אלבום אחיד וזורם, לא מפוזר כמו האלבומים הקודמים שלו שלא היה ברור מה הוא רוצה להעביר בהם ומה הזהות שלו כאמן לדעתי. הוא באמת הוריד את כל התיאטרליות. האלבום הזה הוא פשוט אדם. הוא נשמע מדהים, בד"כ בגרסאות סטודיו של השירים שלו מעוותים לו את הקול והוא נשמע הרבה פחות טוב, וכאן הוא נשמע פשוט מצויין.
אני הכי אוהבת את The Original High פשוט שיר מהמם, מרגיש לי כמו להיט, את Rumors עם טובלו, הם משתלבים ממש טוב ביחד, והיא מתאימה לרוח של האלבום. The Light מהמםם מרגיש מיסטי כזה. After Hours אני ממש אוהבת מהשירי בונוס. Lucy עם בריאן מיי ממש חמוד, הוא נראה לי יכול להתאים לסאונדטראק של סרט. הסולו גיטרה של בריאן מיי מהמםם. There I Said It ממש מרגש, הליריקס ממש אמיתי ויפה. כל השירים פשוט כל כך טובים! אם הוא לא יצליח זאת תיהיה שערורייה. באמת השירים ממש איכותיים, עם מלא ניואנסים ועומק. המילים באמת לא חד משמעיות כמו Ghost Town ואני ממש אוהבת את זה. פחדתי שהם יהיו סתמיים, אבל הם ממש לא. הם גם עמוקים וגם לא יותר מידי מסובכים, כאילו זה כיף לשמוע אותם והם מתוחכמים, גם ההפקה, גם ההגשה של אדם, וגם הליריקס.
בקיצור, אני ממש מרוצה! :)

jess r

New member
האמת שהתכוונתי בשרשור נפרד

אני אפתח היום בערב, מתחשק לי להשקיע כי ממש חיבבתי את האלבום.

snirf

Active member
קליפ לBack It Up-פרינס רויס, ג'ניפר לופז ופיטבול

איזה קליפ מושקע, אהבתי!

כיף שיצא לזה קליפ, אולי זה יעשה לשיר יחסי ציבור טובים יותר ויביא לו תנופה
&nbsp
https://youtu.be/9w9dXWU5nMI

למעלה