שיואו, פרק 5

svety

New member
שיואו, פרק 5

עוד חצי שעה יתחיל פרק חמש, הפרק שבו החנונית והיפֶה יראו לנו מה הם שווים, הפרק בו שייקספיר יכנס לתמונה הפרק בו בטח תהייה הדחה מותחת...

דונו.

תשחקו יפה ילדים.

Jason2

New member
מסכנה

היתה מכורה ללימודים וכולם התרחקו ממנה. טוב שהיא יצאה מזה...

פתאום לעוד זוגות שם יש אופי

דדי וג'ולי גם יגיעו רחוק, ראובן ושיר אולי, וכמובן שירלי ומייקל שהצטרפו לשאר וההפקה בטוח לא תוותר עליהם כל-כך מהר.

במובן הזה, המקום של אדי ומשי בגמר קצת פחות מובטח לצערי.

StriX Starlight

New member
אני בונה על זה ששיר חשובה מספיק להפקה,

כדי שלא ייגעו לרעה בראובן. הוא גורם לי לחייך כל פרק מחדש :)

MacabreDoll

New member
אחח רוקסן

איזה אולדסקול זה
פעם היא באה אלינו למשרד... בחורה חמודה

טוב, משי קצת הייתה יהירה הפרק.

אבל אם הקרב הוא בינה ובין אדי לבין פנקס הקטן והוד מעלתה, די ברור בעד מי אני.

auah vfuxht

New member
דעתי על הפרק...

טוב, עוד פרק עבר.
חיכיתי בכליון עיניים לראות מה ייצא מהגבר היפה והחנונית. עד עכשיו הם לא התחברו מי יודע מה, ודעתי עליהם היתה כמקודם.
היא-מתוקה.איזה חמודה היתה כשישבה לקרוא עם כל החנונים...
הוא-לא מעניין. בחור עם שרירים ללא תוכן.
מקווה שבהמשך יראו אותו יותר.
משי ואדי דווקא ביאסו אותי שניהם.
הוא-מנסה לישון איתה באותה מיטה,ואם היא לא מסכימה-מציע "פשרה" לישון באותה מיטה עם כריות כחוצץ.
אדי מה נסגר איתך לעזאזל? אני במקומה הייתי מגיבה הרבה יותר גרוע. זה ממש לא לעניין.
וזה לא קשור אם הוא חנון או לא-לישון באותה מיטה עם גבר שהוא לא החבר שלך זה משהו שהרבה בחורות לא יעשו.
אין פה "פשרה"-זה לא לעשות מטלות כמו לנקות את הבית או משהו כזה. לא כופים אינטימיות על בחורה.
היא- גם כן מתייחסת אליו כמו מקרה סעד- מה זה "טוב שלפחות העזת לבקש"-מה הוא מקרה סעד?
אגב,גם לכם נראה שהבן זוג של נטלי (שכחתי כבר את שמו חחח) ויתר? בעונה הזאת הגברים מתחת לכל ביקורת...אין...

ומה היה הקטע הדבילי הזה על הבנות שמתעמלות בעקבים?חחחחחחחח

הפרק הבא נראה מעניין-הבנים (ושירלי?) יתחילו עם בני המין השני במכון כושר.
לדעתי זה בכלל משימה גרועה שיש בכל עונה. אני לא מכירה הרבה בנים לא חנונים שמתחילים עם בחורות ברחוב.
וגם אם כן-זה כזה לא שקוף.אומרים משהו כללי, ואם הבחורה עונה וזורמת ממשיכים סתם לדבר ואז בסוף מבקשים מספר.
ללכת לבחורה ישירות ולהתחיל זה משהו שפשוט לא עושים. זה סתם יגרום לבנים עוד יותר חוסר בטחון,וחבל.
אולי אם למשל היו מתחילים עם בחורות בספרייה, או בחנות ספרים או משהו זה כן היה מצליח כי היה להם על מה לדבר,
אבל ככה-זה יהיה ממש סתם.

StriX Starlight

New member
וואו, זה רעיון מעולה.

להתחיל עם בחורות בחנות ספרים זה מתכון להצלחה.
אבל אני מניחה שבמגרש הביתי זה פשוט קל מדי..

מה הבעייה בזה שזה קל מדי?

להיפך, רצוי שתהיה מישהי שאני אוכל לדבר איתה על דברים. אילו הייתי מתחיל עם מישהי ברחוב, גם אם הייתי מקבל את המספר טלפון שלה, 95% שלא היה לנו שום דבר במשותף.

StriX Starlight

New member
כי ההפקה רוצה לגרום להם להתפתל.

אם אתה שולח אותם למקום כל כך תלוש כמו חוף ים או חדר כושר (אתה מכיר בנאדם שמכבד את עצמו ויתחיל עם מישהי בחוף הים??) שבו להתחיל עם מישהי זה פשוט מביך, יצאו לך סצינות הרבה יותר "משעשעות".

Thumpers

New member
צודקת.

המטרה של התוכנית היא לנסות להוציא את החנונים כמה שיותר מאותגרים חברתית ואת היפות כמה שיותר מפגרות.
הם מצליחים ועושים את זה על הצד הטוב ביותר.
חבל שלא באמת מנסים לעזור להם להשתפר.
(חס וחלילה לא להשתנות, אבל זה כבר דיון אחר...)

svety

New member
זה מצויין בעולם האמיתי

אבל זה לא יביא הרבה רייטינג כי לא יהיה בזה "בשר" ו"פלפל" וסיטואציות הזויות ומצחיקות.
אל תשכח גם שהיפות אמורות לתת להם עצות באוזנייה, איך הן יעשו את זה אם החנונים יהיו בתוך חנות ספרים?

StriX Starlight

New member
ההדחות הללו עושות לי את הערב.

עוד לא נגעו באף אחד מהפייבוריטים שלי ואני מאושרת.

אבל עוד מעט מגיעים לפרקים שבהם זה בלתי נמנע ואז...

דיה לצרה בשעתה, אני מניחה.

ואין כמו שייקספיר כדי להוציא שרמנטיות כובשת...
נראה לי שג'ולי בקראש..

למעלה