שרשור אופטימי

The Blue Fairy

New member
אז מצאתי עבודה בשעה טובה :D

ואני אפילו נהנית בה בינתיים
וסופסוף תיכנס משכורת לחשבון הצמא שלי..

נוש14

New member
זורמת

החלטתי להתגלות מהאפילה חחח
אני טסה עוד חודשיים לשבוע בלונדון עם ידיד וזה ממש משמח אותי.
ואחותי אימצה כלבה ממש מתוקה וחוץ מזה עוד חצי שנה בע"ה הולך להיוולד לי אחיין.
יצא די אופטימי לא? חחח

נוש14

New member
אהה ועוד משהו

מחר מקבלים משכורת חחח כמה שחיכיתי לזה. אני מרגישה כאילו עברה שנה מהפעם האחרונה שקיבלתי ועבר בסה"כ חודש

the mush

New member
התקבלתי למשלחת שכל כך רציתי!

אז אוטוטו אני מגשימה חלום של ממש.

the mush

New member
התנדבות בהודו!

כבר הרבה מאוד זמן שאני רוצה לנסוע להתנדב בעולם. אבל כל מסגרת שמצאתי הרגישה לי מאוד חסרת תוכן ולנסוע לבד ופשוט סתם ככה למצוא מקום להתנדב בו זה פשוט גדול עליי בשלב הזה של החיים.
אז התקבלתי לפרוייקט תן של הסוכנות היהודית- ממליצה לחפש בגוגל ולהתרשם! זה באמת אחלה פרוייקט.
אז טפו טפו טפו- בלי עין רע- ב20 למאי אני טסה!

Maldini Girl

New member
נשמע מדהים!

אפשר לשמוע קצת? כמה זמן התנדבות? מה בדיוק עושים וכולי?

Mooa-Numi

New member
טוב, אני בתקופה ממש מעאפנה אבל בכל זאת

אני לומדת בתוכנית מצטיינים באוניברסיטה וכל השנה האחרונה היתה מהגהנום. פעם ראשונה בחיים שקשה לי, פעם ראשונה בחיים שאני לא בטופ של הכיתה, שאני קורעת את התחת ומגיעה רק לממוצע.
וזה מסבך אותי ברמות. דופק לי את כל הדרך שבה תפסתי את עצמי, פתאום מסתבר שאני לא כזאת גאונה ושזה אפילו לא מתקרב לקרסוליים של מה שצריך. קיצר מלא דכאונות וחרדות ובלגנים דווקא במקום שהיה לי מאוד נוח כל ההתבגרות.

ויש עבודה בתואר, שעושים אצל ראש החוג, והיא ממש קשה. היא אמורה ללמד אותנו איך כותבים סמינריון (בסמסטר א' של שנה א'), אבל בגלל שעושים בנושא שמרוחק ממך (ארכיאולוגיה) היא נחשבת ממש בלתי אפשרית. מהרגע שהתחלתי ללמוד רק שמעתי מור"קים על העבודה הזאת והסבל האינסופי וכו וכו'.
כמובן שמרוב חרדה לא נגעתי בה כל שנה שעברה. הצעד הראשון שעשיתי לקראתה היה שבוע לפני תאריך ההגשה, בשנה ב', שקיבלתי הארכה. החלפתי נושא פעמיים. ולמעשה התחלתי לעבוד עליה רק בתקופת מבחנים האחרונה.
חודש וחצי. חודש וחצי של עבודה. מבחינתי זה המון. שבוע לקח לי כל מאמר (מלא מושגים באנגלית על איזוטופים וריכוזי פולן ועוד כל מיני דברים בארכיאולוגית). כמה פעמים החלטתי שאני עוזבת את התואר. כמה פעמים בכיתי בספריה. ימיםשלמים בספריה מ10-20, שבסופם לא היה ברור לי בכלל במה התקדמתי ומה אני עושה. דכאון אמיתי, שכמובן, לא תרם לתחושה הכללית שלי, שאני אפסית מופרעת קשב ושלא יצא ממני שום דבר. ואז הגעתי להחלטה אמיצה שזו תהיה עבודה של 70. שאני אגיש עבודה לא טובה וזה יהיה בסדר! וזה רק 2 נקודות וירד ממני כבר.

בסוף הגשתי, אין לי מושג איך, רק חצי שנה אחרי התאריך, 6500 מילה (חריגה של 1000), ואפילו עם תחושה שעשיתי עבודה טובה. מעל 80 זה יהיה טוב. בדרך כלל היא מחזירה לתיקון ואז מקבלים 85. 85 יהיה סבבה.

קיבלתי 98.
(!!!!!!!!!!!!!)
עמדתי מול המייל בשוק. בלי תיקונים ובלי כלום. 98. מההה..
(גילוי נאות: שבועיים לפני שקיבלתי את העבודה עשיתי שיחה עם ראש החוג והתלבטתי איתה לגבי לעזוב את התוכנית. מאוד יכול להיות שהיא עיגלה כלפי מעלה כדי לעודד אותי, אבל לא יותר מ2-3 נקודות. עצם העובדה שקיבלתי מעל 90 מהממת אותי)

זהו זה הדבר הכי טוב שקרה לי לאחרונה (תקופה מחורבנת)

Mooa-Numi

New member
זה הפתיע הרבה אנשים סביבי

בשנה שלנו אני ממוצעת, אם לא מתחת לממוצע, והרבה פעמים מי שמקבל ציונים מתחתיי זה אנשים שמשקיעים פחות. ואני קורעת את התחת

מוכר לי כל העניין

לא ברמה כזו, כי אני לא למדתי בתכנית מצטיינים (סחתיין אגב!), אבל אני כל כך מזדהה. הייתי הכי חכמה בכיתה ביסודי, בחטיבה ובתיכון, אבל ממש, כל מי שלמד איתי אי פעם פשוט יצר לעצמו את הדמות שלי וזה כאילו היה ידוע. לא הייתי מתנשאת או משהו בגלל זה אבל באמת היו לי הציונים הכי טובים, הבגרות הכי טובה וכו'. ואז הגעתי לאוני', לחוג לימודים שלא קל בכלל להתקבל אליו, ופתאום להתחיל לראות 70 ו60 ונכשלים במבחנים, ולקלוט ששיטת הלימוד שונה לגמרי, והלו פתאום אני לא הכי חכמה ופתאום צריך אשכרה לשבת וללמוד....

זו תקופה מעולה עבורי.

מהמון בחינות. סופסוף נכנסנו לדירה החדשה שלנו, ואמנם עוד צפוף ומבולגן וחסרים דברים די אלמנטריים (מיטה, מישהי?) אבל פתאום כל בוקר קמים יחד והולכים לישון יחד ותמיד הסלון הומה ומישהו במקלחת... נו, זה מה שרציתי לעצמי.
חוץ מזה, במשימה שלי ברמלה הדברים הולכים נפלא, ומערכות היחסים לי עם אנשים מתהדקות ומשתכללות. אני שמחה, בקיצור

קצת מוזר ביום כזה, ובכל זאת...

התחלתי את העבודה החדשה וממש נחמד בה. הצוות מתוק והילדים מתוקים. ויש לי ממש מוטיבציה לשבת ולכתוב דו"חות ולתכנן טיפולים וזה נורא כיף, פתאום ליישם את כל מה שלמדתי בתיאוריה
יש הערב מסיבה אלטרנטיבית ממש שווה בירושלים, וזה נחמד שיש בעיר הזו דברים שווים לעשות ביומעצמאות, מלבד כל מיני בימות-ערסים-עם-קצף-ופטישי-גומי...
אירחנו במוצ"ש זוג קאוצ'סרפרים והיה פשוט מרתק, זוג אמריקאים נוצרים חמודים, קצת ניסו להחזיר אותנו בתשובה
אבל חוצמזה היה פשוט מעניין לדבר איתם. הם אכלו פה ארוחת ערב ואפילו טעמו צ'ולנט (!!!) וממש התלהבו. אני מתה על מפגשי התרבויות האלה.

N o o s h y

New member
חוג הלימודים שלי

כנראה אחת ההחלטות הכי טובות שקיבלתי!
חזרתי עכשיו משיעור (כן, ביום הזכרון) שחידד לי את זה פעם נוספת.

למעלה