‬ שרשור הכוונה ומודיעין 17/06

מצב
הנושא נעול.

קספר71

New member
מרחובות לראשון לציון (מכון מור)

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.
שאלות שלא תשורשרנה כהלכה - תמחקנה מן הפורום ללא אזהרה.

נא לשרשר שאלות הכוונה אך ורק לכאן ונשמח לעזור כמיטב יכולתנו.
על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.
הקפידו לשרשר את שאלתכם לשרשור בתאריך הרלוונטי.
נא ציינו נקודות מוצא ויעד מדוייקות ככל האפשר.
אם דרוש לכם מידע אודות מחיר הנסיעה ומשך זמן הנסיעה - ציינו זאת בעת כתיבת השאלה.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

נסיעה טובה וגלישה מהנה בפורום!
אשמח לדרכי הגעה מרחובות למכון מור רח' זד"ל 7, פארק הברון, ראשל"צ בשעות אחר הצהריים
האם בראשון צריך לקחת קו פנימי או שיש תחנה קרובה?
והאם יש קו שעובר מרחוב דרך הים\עמוס דניאלי ברחובות ומגיע לראשון בלי צורך להחליף בתחנה מרכזית או שזה קורה רק בשעות הבוקר?
תודה מראש

164/274/201

אשמח לדרכי הגעה מרחובות למכון מור רח' זד"ל 7, פארק הברון, ראשל"צ בשעות אחר הצהריים
האם בראשון צריך לקחת קו פנימי או שיש תחנה קרובה?
והאם יש קו שעובר מרחוב דרך הים\עמוס דניאלי ברחובות ומגיע לראשון בלי צורך להחליף בתחנה מרכזית או שזה קורה רק בשעות הבוקר?
תודה מראש
164/274/201
עד לראשון לציון גן העיר (הרצל פינת הכרמל)
חוצים ברגל דרך הגן, 200 מטר.

שים לב שיש כרטיס יומי רחובות -ראשון לציון, אז אם גם חוזרים באוטובוס הוא משתלם.

כמה שאלות מחר על ירושלים

הגולשים מתבקשים שלא להשיב לשאלות בשרשורי הכוונה קודמים ולא לשרשר הודעות שאינן קשורות לשרשור ההכוונה.

על מנת ששאלתכם תהיה בולטת, ולמען הנוחות, נא הקפידו לשרשר אותה להודעה ראשית זו, ולא לשאלה או תשובה אחרת.

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

כמה שאלות מחר על ירושלים
מחר אני בירושלים עם בן דוד שלי בטיול (הוא ספרדי) ואני צריך את עזרתיכם יש לי כמה שאלות

1.האם הרכבת הקלה יש לה תחנה ליד מעלית הזמן של ירושלים?
2.באיזה תחנת רכבת קלה עליי לרדת בכדי להגיע לכותל?
3.יש לנו תוכניות לנסוע בקו האוטובוס 99 סובב ירושלים (האמת שחשבנו אולי להתחיל עם זה על הבוקר אפילו כי נגיע לירושלים לפני 9 בבוקר) מאיפה הקו הזה יוצא (תחנה ראשונה) והאם בקופות אגד של תחנה מרכזית ירושלים ניתן לשלם באשראי? (מעדיף לשלם בכרטיס אשראי אני מניח שהנהג מקבל רק מזומן)

4.ועכשיו לשאלה החשובה ביותר - אני רוצה לקחת את הבן דוד הספרדי שלי לטדי למשחק הגמר של היורו לצעירות (יש לנו כרטיסים) הבנתי שיש שאטלים מחר למשחק ואמרו לי שיש שטאל מחניון החנה וסע של הר הרצל האם יש באיזור תחנת רכבת קלה?

סליחה על כל החפירות

תשובות

כמה שאלות מחר על ירושלים
מחר אני בירושלים עם בן דוד שלי בטיול (הוא ספרדי) ואני צריך את עזרתיכם יש לי כמה שאלות

3.יש לנו תוכניות לנסוע בקו האוטובוס 99 סובב ירושלים (האמת שחשבנו אולי להתחיל עם זה על הבוקר אפילו כי נגיע לירושלים לפני 9 בבוקר) מאיפה הקו הזה יוצא (תחנה ראשונה) והאם בקופות אגד של תחנה מרכזית ירושלים ניתן לשלם באשראי? (מעדיף לשלם בכרטיס אשראי אני מניח שהנהג מקבל רק מזומן)

4.ועכשיו לשאלה החשובה ביותר - אני רוצה לקחת את הבן דוד הספרדי שלי לטדי למשחק הגמר של היורו לצעירות (יש לנו כרטיסים) הבנתי שיש שאטלים מחר למשחק ואמרו לי שיש שטאל מחניון החנה וסע של הר הרצל האם יש באיזור תחנת רכבת קלה?

סליחה על כל החפירות
תשובות
1 מעלית הזמן נמצאת ברחוב הלל , 5 דקות מתחנת הרכבת הקלה המלך גורג
2.הרכבת הקלה לא מגיעה לכותל , אפשר לקחת קווים 1 או 3 מתחנה מרכזית (לא יודע מה עדיף) או לקחת רכבת קלה לתחנת העירייה וללכת משם לכותל (כחצי שעה חלק דרך העיר העתיקה מסלול יפה)
3- לא יודע , הכרטיס צריך לעלות 50~ שקלים בערך עדיף לנסוע באוטובוס רגיל.
הר הרצל זו התחנה הסופית של הרק"ל , מחוץל תחנה מרכזית נוסעים בקווים 6 או 31 (עדיפות ל31) לאצטדיון טדי. עדיף קודם יש מצב לפקקים.
5. בשביל זה קיים השרשור לא צריך להתנצל.

olli3

New member
מנהל
תוספות לתגובה שמעליי>>>

כמה שאלות מחר על ירושלים

סליחה על כל החפירות
תוספות לתגובה שמעליי>>>
1. תחנת הרכבת הקלה הרלוונטית שמה הוא "יפו מרכז".

2. כפי שנכתב הרכבת הקלה אינה מגיעה לכותל אך יש שתי תחנות הצמודות לעיר העתיקה שמהם יש מסלול יפה להגעה לכותל. תחנה אחת היא תחנת העיריה והתחנה השנייה היא תחנת שער שכם. אם רוצים להגיע לכותל מאיזור מעלית הזמן ניתן לעשות זאת באמצעות קו 38 אגד המביא אתכם לרובע היהודי שסמוך מאד לכותל עצמו. על קו 38 עולים מרחוב המלך ג'ורג, יש לשים לב שתדירות הקו היא פעם בחצי שעה.

לגבי קווים 1/3 לכותל, הם אינם עוברים במרכז העיר, יש צורך בהחלפה אם רוצים להשתמש בהם (ובכל זאת 3 לא פרקטי, רק 1).

4. לטדי נוסעים ברגיל עם קווים 6/6א או 31 כאשר 6א ו31 ישירים ו6 הוא מהיר. השאלה היא מה נקודת המוצא בנסיעה לטדי... ובכל זאת תחנת הקצה של הרכבת הקלה הינה תחנת הר הרצל ואופציה זו נשמעת לי נוחה בהחלט להגעה לטדי בהקשר של ההסעות.

אמפי שוני (פארק ז'בוטינסקי) בנימינה שישי בערב

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אמפי שוני (פארק ז'בוטינסקי) בנימינה שישי בערב
האם יש מוניות שרות מת"א לשם?

מסמינר הקיבוצים ת"א לכיוון פתח תקוה

אין צורך להשתמש באייקון
- זה פשוט מיותר.

אורי404

New member
אפשרויות מסמינר הקיבוצים לפ"ת

הליכה לתחנת רכבת האוניברסיטה. משם קו 49 "דן" או רכבת לפתח תקווה. תלוי לאן בפתח תקווה.
זוהי לדעתי האפשרות העדיפה, מאשר לנסוע לכיוון מרכז תל אביב ואחרי זה החלפה לאוטובוס נוסף.

קו 49 אחרון ב 20:30 אז איך בכל זאת מגיעים ?

הליכה לתחנת רכבת האוניברסיטה. משם קו 49 "דן" או רכבת לפתח תקווה. תלוי לאן בפתח תקווה.
זוהי לדעתי האפשרות העדיפה, מאשר לנסוע לכיוון מרכז תל אביב ואחרי זה החלפה לאוטובוס נוסף.

אורי404

New member
רכבת או נסיעה למרכז ת"א

רכבת או נסיעה למרכז ת"א
הליכה לתחנת הרכבת ומשם נסיעה ברכבת.
לחילופין כל אוטובוס לכיוון עזריאלי,כמו למשל קווי X71 "אגד" או 274 או 501. חוצים בגשר הולכי הרגל את הכביש לצד השני ומשם קו 51

לא מומלץ ליסוע ברכבת לפ"ת בשעת ערב מאוחרת

רכבת או נסיעה למרכז ת"א
הליכה לתחנת הרכבת ומשם נסיעה ברכבת.
לחילופין כל אוטובוס לכיוון עזריאלי,כמו למשל קווי X71 "אגד" או 274 או 501. חוצים בגשר הולכי הרגל את הכביש לצד השני ומשם קו 51
לא מומלץ ליסוע ברכבת לפ"ת בשעת ערב מאוחרת
א. תדירות הרכבות נמוכה מאוד. ב. כשמגיעים לתחנת רכבת (שוממת) בפתח תקוה, האופציה היחידה בשעה כזו היא להזמין טרמפ או מונית ספיישל.
בשעות הערב המאוחרות הדרך הטובה ביותר היא להדרים לתל אביב שמדרום לירקון לקו 66, 82 או 51 לפי היעד בפתח תקוה.

אם כבר ללכת ברגל, אז עדיף לרחוב פנקס פינת דרך

אם כבר ללכת ברגל, אז עדיף לרחוב פנקס פינת דרך
נמיר. זו הליכה לא הרבה יותר ארוכה מהליכה לרכבת האוניברסיטה והיא לא בעליה כמו ההליכה לרכבת.
אפשר גם ליסוע עם אחד מהקווים הרבים שנוסעים דרומה בדרך נמיר ולהחליף בפנקס פינת נמיר לקו 66.
אפשר גם להמשיך דרומה יותר עד לרכבת מרכז או לדרך בגין ולהחליף ל-82 או ל-51, תלוי ביעד המדוייק שאליו מעוניינים להגיע בפתח תקוה.

olli3

New member
מנהל
כל קו הנוסע על דרך נמיר דרומה (מלבד 7)

כל קו הנוסע על דרך נמיר דרומה (מלבד 7)
יורדים בנמיר פינת פנקס ומפנקס לוקחים את 66 דן לפתח תקווה.

ההמשך לרכבת מרכז הופך את העניין למורכב מעט עקב הכבישים שצריך לחצות וההליכה מדרך נמיר לרחוב על פרשת דרכים או לדרך בגין מה שכבר הופך את ההחלפה בעזריאלי ל51 דן 561/641 אגד ליותר פרקטית ונוחה.

במידה ורוצים לבצע החלפה בעזירלאי: יש לשים לב שקו 561 הוא קו מהיר של איסוף בלבד וניתן לרדת ממנו רק החל ממרכזית פתח תקווה (או בכפר אברהם). גם 641 מהיר בגלל שרבים לא יודעים שניתן לנסוע איתו בתוך גוש דן, לקו זה אין הגבלה של איסוף בלבד. כך שאם אחד מהם מגיעים יחד עם 51, יש להעדיף אותם, גם מקום ישיבה מובטח לך בהם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה