omer719

New member
ג'נל מגשימה חלום

I just met the lead singer of my favprite band/my hero! #hayleywilliams #paramore "its not a dream anymore,
הרגע פגשתי את הסולנית של הלהקה האהובה עליי\ גיבורה שלי, היילי וויליאמס מפראמור, זה לא חלום יותר

חמודה!

נוש14

New member
קצת מאכזב שזו הלהקה האהובה עליה

הייתי מצפה למשהו קצת יותר הארדקור

such an angel

New member
אעאעאעעעעעעעעעע

וווווואו איך אני אוווווווווהבת אותתתתתתתה !!!!!!!!!!!!!
כזאת חמודה ומקסימה ומדהיממממממה
אני מתרגשת פה כמו ילדה קטנה D:
איך בכיתי שהיא הלכה

omer719

New member
תגובות להדחה של...

ווילי -

Why do I suck so bad at saying bye to people.. I miss my @TheXFactorUSA family sooooo much..
למה אני כל כך גרוע בלהיפרד מאנשים? אני מתגעגע כל כך למשפחת אקס פקטור

ואנשים שהגיבו לו -
גורדין ספארקס (!!) - Whaaaat?! @ThatKiddWill, you're incredible!!! Don't let anyone dim your light!!
מה?!?! אתה מדהים, אל תתן לאף אחד לעמעם את האור שלך!

טייט -
@ThatKiddWill Willie,Willie,Willie, Keep your head up my friend! Just a bump in the road. You will do great things.
ווילי ווילי ווילי, תשמור על הראש למעלה חבר, זה רק מכשול בדרל, אתה עוד תעשה דברים גדולים!

omer719

New member
ג'ייסון והקוביות2...

As promised - me and shirtless dancers at rehearsal before my performance last night
כמו שהובטח, אני ורקדנים חסרי חולצה לפני ההופעה שלי אתמול בלילה!

omer719

New member
תגובות להדחה של...

דיימונד- שמוסיפה גם תמונה כדי שנראה שהכל בסדר

אבל זה לא!

בריטני -
Keep your head up sweetie. U are so talented & I know this isn't the last time we'll see you. Follow your dream! Xo
תשמרי על הראש למעלה מתוקה, את כל כך מוכשרת ואני יודעת שזאת לא הפעם האחרונה שאנחנו נראה אותך!

דיימונד -
Hey guys!! Just wanted to let you know that im totally ok!! Im fantastic!! Still smiling! You guys all ready know that im not stopping!
היי חברה, רק רציתי לייגע אתכם שאני לגמרי בסדר! הכל מעולה! עדיין מחייכת :) אתם כבר יודעים שזה לא הולך לעצור אותי!

such an angel

New member
אני

עדייין לא מאמינה שהיא הלכה הביתה ולא ארין הזה
(חחחחחח רק עכשיו קלטתי שטעיי בשם שלו ובאמת שצחקתי בקול D: )

בשרשור של פינת הניחושים D:

למעלה