טירדות קטנות של קיץ....

debby12

New member
מנהל
קינת האבטיח

יש למי מכם עצה איפה אפשר למצוא אבטיח נורמלי שאין לו טעם של ספוג מימי לא-מתוק-בכלל? בסופרמרקטים הרגילים (סייפווי, ג'יאנט) אנחנו נופלים כל פעם. אפילו אם קונים חצי אבטיח ככה שאפשר לראות את הבפנוכו לפני שקונים - עדיין אין לו טעם. בי נשבעתי שהם בטח צובעים אותם בצבע מאכל אדום כדי שייראו מוצלחים. מצאתי איזה סופר קטן באיזור היספאני שיש בו פירות וירקות נורא שווים דווקא (כל פעם יש שם הפתעה משמחת, כגון סברסים, דובדבנים, משמשים טריים וכו'). אבל אפילו משם האבטיח לא משהו. אני חותכת אותו כך ש- 40% מבשרו הולך לפח כי הוא לא אכיל. רק מה שיותר באמצע איכשהו בסדר - אם כי לא להיט). לא מספיק נענשנו בקורונה שלא מגיע לנו להנות מהקיץ הקצרצר? אם מצאתם אבטיחים נורמליים - אנא שתפו, פרטו ונמקו.....

xbuffalomen

New member
אם כמונו אכלתם אותה בכמויות גשם דומות לשלנו הסיכוי

שלך למצוא אבטיח שאינו קמחי נמוכים מאוד

debby12

New member
מנהל
ואללה הגיוני -

כמו בבדיחה הנושנה - מי שנדפק פעם אחת, נדפק כל הפעמים.... קודם יש כמויות גשם גדולות ואז אבטיחים בטעם של ג'לטין לאפייה (לא ממותק). יש לנו שכנה שמגדלת ירקות ונוהגת להשקות אותם בטירוף, וזה עוד בנוסף לגשם הרב שיורד פה. בחביבותה היא נותנת לנו לפעמים מלפפונים שגידלה לבד - יש להם גודל של חדק של פיל, וטעם מיימי של מים עם מיץ דשא..... זה כנראה מה שקורה כשפרי/ירק מקבל יותר מדי מים.

Ani15

New member
אבטיח טוב לא צריך להיות אדום

אלא דווקא ורדרד בהיר והכי טוב - עם סדקים, זה מעיד על חוסר במים (ובאמת עודף מים לא טוב להם). מצטערת לבאס - בישראל יש השנה אחלה אבטיחים, למרות החורף הארוך והגשום (שבטח היה נחשב בצורת אצלכם). ומוסיפה פה לגבי הסרטים שחברתך הציעה: הם מצוינים אבל ממש לא מהנים, בעיני. בשביל כיף הייתי הולכת על סרטי מתח/ גיבורי על ושאר זבל (מי אמר סופרוומן ולא קיבל). בגזרת המשפחה - פה גריז הלך מצוין אצל בנות 13. לך תדע.

debby12

New member
מנהל
המלצות לקולנוע הביתי ?

במסגרת הנסיון לעודד את המורל (ויש מה לעודד...) רכשנו מקרן סרטים ואנחנו מקרינים איתו סרטים בלילה תחת כיפת השמים (כזה, אם מעניין אתכם הסוג: https://www.amazon.com/gp/product/B07SG98LXN/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o01_s00?ie=UTF8&psc=1). אתמול אירחנו חברים לסרט מבוגרים. התלבטנו מה לראות. רמבו רצה "1917" אבל לראות סרט דיכאון של מלחמת העולם הראשונה נראה לי ייאוש. חיפשנו ברשת "הסרטים הכי טובים של 2019" (למיטב ידיעתי את של 2020 אין להשיג ברשת - תקנו אותי אם ידוע לכם אחרת...). ובסוף נפל הפור על טרנטינו "היו זמנים בהוליווד". שלעכט.... לא יצא סרט משהו בכלל. שעתיים וחצי הזמן לא עבר ובסרט לא היה כלום. בסוף יש סצינת אקשן אחת של 10 דקות ונגמר. נראה לי שביאסנו את האורחים... אשמח לשמוע המלצות ורעיונות מה הייתם רואים - בין למבוגרים בלבד ובין סרט משפחתי.... זה צריך להיות משהו שאפשר להשיג באמזון/נטפליקס וכו'. אנחנו מחברים מחשב נייד למקרן (הוויי פיי מהבית מגיע לגינה). בינתיים ההצלחה היחידה שנרשמה היתה עם "בחזרה לעתיד" בגזרת הסרט המשפחתי. מיני סדרות טלויזיה גם הולך - ועדיפות לסרטים לא מייאשים (גם ככה מייאש עם מגיפה עולמית)

placid1

New member
בשבוע האחרון ראיתי שוב שני סרטים שאהבתי

מאד: Wild Little Miss Sunshine הם באמזון פריים. בנטפליקס אהבתי את Safe, של הארלן קובן ויש גם את The Stranger שלו, שנראה לי שכבר המלצתי עליה בעבר. אני אהבתי את Once Upon A Time In Hollywood אז אולי ההמלצו שלי לא ימצאו חן בעיניך :)

debby12

New member
מנהל
תודה רבה - אנסה אותם

את "ליטל מיס סנשיין" ראיתי, והוא באמת סרט מוצלח. הסרט "היו זמנים בהוליווד" הוא לדעתי סוג של סרט שנהיה יותר מוצלח אחרי שגומרים לצפות פה. בזמן הצפייה זה הרגיש משעמם - שעתיים וחצי לא קרה הרבה ולא התחברתי כל כך. בדיעבד יש בו רבדים מעניינים - כמו הנאמנות הכלבית של ברנדי הכלבה לדמות של בראד פיט ובהקבלה הנאמנות של בראד פיט לליאונרדו דיקפריו בסרט (כולל זה שהוא חוטף את הדקירה במקומו, ושאין לו שום קריירה משלו - הוא כל כולו מסור לליאונרדו). ויש גם את ההיבט של מאבק הדורות בין החברה של שנות החמישים ל"היפים" של שנות השישים. בקיצור - פילוסופית הוא בסדר, אבל חווית הצפייה לא היתה משהו....

debby12

New member
מנהל
בינתיים חברה שלחה לי רשימת המלצות

אז חולקת - לא בדקתי אותם עדיין.... היא חילקה אותם לקטיגוריות: Dark but so good: Parasite (s korea) Shoplifters (japan) Okja (s korea) Sexy, arty Portrait of a Woman on Fire Endearing and light 20 Feet from Stardom (documentary) The Big Sick Fun Molly's Game I, Tonya Sour Grapes (documentary) The Favourite Anything by Wes Anderson (but this may be my quirky American side talking) the Shape of Water Emotional but Worth It If Beale St Could Talk Three Billboards Outside Ebbing Missouri

למעלה