פרישת מנהלת הפורום

פרישת מנהלת הפורום

אנו מודים ל שופשופון על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל

המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

shnets

New member
תגיד אתה רציני?

הבחורה השקיעה מזמנה ועכשיו כנראה נמאס\יש דברים יותר מעניינים לעשות (תודה, שופשופון!), זה מה שקורה כשמחליטים* לבזבז את הזמן שלך במקום אחר...
פרופורציות + הבנת הנקרא בנאדם.

בטח חטפת ממנה על משהו פעם אז חיכית נעלב בחושך עד עכשיו. פטאתי.

* כי ברור שלא תבין - היא החליטה.

RonspotNL14

New member
אם היא כל כך השקיעה

למה היא לא השקיעה בהודעה המודיעה על סיום תקופת הניהול של ו/ או איזה תודה קטנה לכיוון מי שהיה כאן בפורום?זה כל כך קשה ומסובך?אבל בוא ונודה באמת מיום היוולדו של הפורום הגברת סירסה דיונים מחקה אותם הבריחה כותבים ומשתתפים וזה לא הביא את הפורום לרמת פעילות מספקת מצד תפוז אז תפוז אמרו לה תודה רבה לא תודה והיא נעלמה לה אני כל הזמן צריך לחזור על עצמי ,אבל אני אגיד את זה שוב : הפורומים קיימים על מנת שייווצרו בהם דיונים שיהיו בהם חברים פעילים שיוחלפו דיעות וכו וכו וכו וכו אין חברים? אין דיונים אם אין דיונים גם קיומו של הפורום מוטל בספק ככה הדברים עובדים בין אם אתה רוצה להודות בזה או לא

רזאי

New member
לא היו דיונים, היתה התנפלות על אנשים.

דווקא ההתנהלות שלה עזרה ליצור פורום נעים, גם אם לא פעיל מאוד.
אני חוששת ששוב יהיה לא נעים להשתתף בדיונים כאן, ומקווה שאתבדה.

RonspotNL14

New member
שטויות במיץ

העובדה היא שלא היתה פעילות בפורום בעקבות ההתנהלות שלה כאן המטרות של הפורום הן דיונים החלפת רעיונות ודיעות זה יכול להיות בצורה נעימה וזה יכול להיות בצורה פחות נעימה בלי פעילות אין פורום וזה מה שקרה כאן מה לעשות

אספרסו2

New member
זה לא נכון

פשוט אין הרבה שחוזרים לארץ וזקוקים לעידוד ציוני וטפיחה על השכם.לכן מיעוט המשתתפים.

RonspotNL14

New member
זה כן נכון

כי עובדה שבהתחלה כן היו כאן דיונים ופעילות....

shnets

New member
כנראה אני לא כל כך מכיר את מה שהיה כאן לפני ש

החלטנו לחזור.

אני מאוד מסכים עם מה שאתה אומר.

מה שראיתי מפה זה פורום מנומנם משו (וכן, אפשר לומר משעמם) עם איש מקצוע שנותן תשובות משובחות ועוד כמה שעוזרים מניסיונם; וכשמודיעים על סיום העבודה (ההתנדבותית יש לציין + אנחנו לא יודעים את הסיבה) של המנהלת פתאום קופץ מישו (יחיד, יש לציין) שלא היה כאן עד היום כולו אושר ושימחה לאיד, ובצורה בוטה מדי לאנינות דעתי...

RonspotNL14

New member
בוא נתחיל מזה

שכן הייתי כאן בהתחלה של הפורום בניק הקודם שלי ( שאותו איבדתי אבל הוא כמעט זהה לזה רק בלי ה14 )אתה מוזמן להציץ בהיסטוריית הפורום אבל כשמחקו הודעות ושרשורים ופשוט סירסו את הפורום אני אישית איבדתי את העניין וזה קורה לצערי גם במקומות אחרים מי שמכיר אותי בתפוז יודע שאני לא אוהב צנזורות ומעדיף להגיד הכל אוהב דיונים דוגרי עם החלפת דיעות על זה הפורומים מתבססים זה כל הרעיון בהחזקת פורום בלי זה לפורום אין זכות קיום וזה בדיוק מה שקרה כאן לצערי

shebrew

New member
כנראה נמאס לה מהדביקות בישראל והיא חזרה לחיים

האמיתיים שלה בבית הנוח בסיליקון ואלי.
וכמובן שאי אפשר לנהל פורום ציוני מהנוחות של ארהב.. ובלי כוונה אי פעם לחשוב על לחזור לחור הישראלי.

למעלה