שרשור עידכונים

2Dirrty4U

New member
תמונה חדשה: ממסיבה פרטית בוושינגטון די.סי.

פורסמה תמונה חדשה של כריסטינה, עם הבלונד הטרי, מאיזו מסיבה פרטית בוושינגטון הבירה.

2Dirrty4U

New member
שמועה חדשה על שם האלבום ותאריך שחרור

לורה קרמר (Laura Kramer), עיתונאית בריטית של חדשות בידור, מפיקה ומגישת פודקאסט בנושאי תרבות הפופ וחדשות האופנה צייצה בטוויטר שלה ציוץ עם מידע "אקסקלוסיבי" כביכול על כך שהאלבום הבא של כריסטינה יקרא "Blonde" והוא צפוי לצאת בחודש ינואר הקרוב!

בעוד שהשמועות בטוויטר אינן תמיד הכי אמינות לורה התייחסה לזה וטענה כי המידע הגיע ממקור אמין שהוא גם למעשה "אתר עבור עיתונאים".
לאחר מכן היא הוסיפה ואמרה כי באתר הזה היו 2 פוסטים על האלבום, אחד עם השם בלונד והשני ללא שם [tba] ובשני הפוסטים צויין כי תאריך השחרור הוא ינואר 2017.
כשנשאלה האם יש לה מידע על הסינגל הראשון היא כתבה שאין לה מידע נוסף מלבד השם ותאריך השחרור והיא לא רוצה לפרסם מידע שגוי או מוטעה כרגע.

https://twitter.com/Laura_Kramer/status/780394218544099328

כמובן שכל עוד לא הוכח אחרת זוהי בסך הכל שמועה אבל מה אתם אומרים על השם "בלונד"?
מה דעתכם על תאריך השחרור בינואר?

DirrtyShay

New member
השם יפה, אבל לאלבום של פאקינג כריסטינה אגילרה - נשמע לא טוב

נשמע הכי האלבום הראשון של פריס הילטון.
&nbsp
איזה קטע בתמונה שפירסמת היא ממש מזכירה לי את ליידי גהגה מאיזה תמונה שלה מלפני כמה שנים.
&nbsp
ולעניין בלונד/אלבום - לא משנה לי איך יקראו לו רק שייצא כבר ושהסינגל הראשון יגיע אלינו עוד חודש-חודש וחצי בעזרת השם!!

Ultraviolence

New member
''בלונד''- האלבום החדש של פראנק אושן כך ש-

ונעזוב את זה שהשם הזה צץ כבר לפני שנה וחצי בערך כשמעריץ פיברק מעין דף של RCA שהיה נראה רשמי עם טראקליסט, שם ותאריך לאלבום ''בלונד''.
בעיקרון- ממליץ לה לחכות לשנה הבאה. די והותר שחרורים חדשים להשנה.

2Dirrty4U

New member
טוויסט בעלילה: דרייק | שיער אדום | הריון (
)

אתמול, ב-29 לחודש, כריסטינה צולמה כשהיא עוזבת את ארנת "הפורום" שנמצאת בעיר אינגלווד, קליפורניה... שם בעצם התקיימה אתמול הופעה של הראפר דרייק במסגרת סיבוב ההופעות שלו Summer Sixteen Tour.

טוויסט #1:
כריסטינה נראתה שוב עם השיער האדום וזאת לאחר שפסמה לפני מס' ימים תמונה שלה עם שיער בלונדיני בחשבון האינסטגרם שלה.
יש אנשים שטוענים כי השיער הבלונדיני היה בסך הכל פאה, אחרים טוענים שהיא צבעה לבלונד ועכשיו צבעה שוב לאדום או שאולי בכלל דווקא עכשיו היא לבשה פאה אדומה ולא באמת צבעה שוב.
סיבה אפשרית היא שאולי היא חזרה לבלונד זמני לצורך צילומים או קידום של משהו.

טוויסט #2:
אומנם כרגע יש לנו רק 2 תמונות פאפרצי וסרטון קצרצר אחד א-ב-ל מהמעט שראינו נראה כאילו לכריסטינה גדלה בטן הריונית קטנה ובוידיאו רואים אותה בבירור מנסה לכסות את איזור הבטן עם הג'קט מפני הפאפרצי.
האממממ... שלום ילד מס' 3 ולהתראות לאלבום אולפן לעד לפחות עוד שנה-שנה וחצי?

אז...
מצד אחד בזמן האחרון כריסטינה מרבה ללכת להופעות של אומנים אחרים מה שנתן למעריצים תקווה שאולי היא מתכננת בעצמה בעתיד הקרוב סיבוב הופעות מצד שני עדיין אין לנו שום פרטים רשמיים על האלבום והציפיה של כולם ששנה הבאה הוא ישוחרר מצד שלישי... האם כריסטינה באמת בהריון? ומה נסגר עם הצבע שיער? האם זה קשור באמת לקידום או איזה פוטושוט לצורך האלבום?
מה דעתכם על כל זה?

Ultraviolence

New member
לדעתי היא סתם צ'אבי
נצטרך לחכות בסבלנות כדי לדעת באמת.

אם כן, שיהיה לה במזל

האמת שהיא ייאשה אותי, כבר מלא שנים שלא היה era נורמלי.
אני ממש לא נשארתי אחד המעריצים שממשיכים לחכות

מבחינתי היא עצרה את הקריירה המוזיקלית שלה באיזשהו שלב ואין יותר מאכזב מזה,
אבל למדתי לחיות עם זה.

2Dirrty4U

New member
כריסטינה מפרסמת תמונה מההופעה של דרייק

כריסטינה פרסמה תמונה שלה ושל שלי אזוף (אשתו של אירווינג אזוף המנהל של כריסטינה) באינסטגרם שלה מההופעה של דיירק וכתבה:

"Love you much Shelli! You know I'm your secret 3rd daughter and you're always a 2nd mama to me- thanks for a fun night at @theforum for @Champagnepapi!!"

למעלה